V Łódzka Gala tenisa stołowego – wyniki
(data: 2016-06-02)

Bez tytułu 1
Piąta Łódzka Gala tenisa stołowego
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Amatorów i Weteranów 2016r.
         
  W60     W40
1.  Beda Grzegorz - Łódź   1.  Czyżewski Tomasz - Skierniewice 
2.  Olbiński Janusz - Łódź   2.  Koziarski Jacek - Skierniewice 
3.  Juszko Andrzej - Łódź   3-4. Frątczak Arkadiusz - Łódź 
3.  Pychyński Michał - Łódź     Rejze Robert - Łódź 
 5-6.  Duraj Andrzej - Łódź    5-6.  Wrzosek Andrzej - Rawa Mazowiecka 
  Binkowski Tadeusz - Łódź     Przedborski Norbert - Tomaszów Mazowiecki 
 7. Kopczyński Jerzy - Łódź    7-8. Maślanka Piotr - Łódź 
8. Wojciechowski Wojciech  - Łódź     Rebkowiec Waldemar - Łódź 
9-10.  Kiciński Ryszard - Łódź   9-10. Będzyński Dariusz - Tomaszów Mazowiecki 
  Mruk Wiesław - Łódź     Korzeniewski Marcin - Łódź 
11. Łępicki Andrzej - Tomaszów Mazowiecki   11-12. Wieczorkiewicz Tomasz - Łódź 
        Kapusta Marcin - Głowno 
  W50   13. Stopczyk Marcin - Łódź 
1.  Konecki Adam   - Łódź   14-17 Laudański Piotr - Łódź 
2.  Ciekański Jerzy - Wola Wiązowa     Adamczyk Jarosław - Konstantynów Łódzki 
3-4.  Dziubecki Tomasz - Tomaszów Mazowiecki     Cichosz Igor - Pabianice 
  Kalina Leszek - Aleksandrów Łódzki      Mikołajczyk Grzegorz -Łódź
 5-6.  Stefańczyk Bogusław   - Rąbień      
  Raszkiewicz Adam   - Łódź     A 39
 7-8. Juszko Adam - Pabianice   1.  Dens Marcin - Brzeziny 
  Lewandowska Iwona - Łódź   2.  Śniady Kacper - Pabianice 
9-12.  Bara Janusz - Pabianice    3-4.  Przesmycki Przemysław - Łódź
  Burchard Paweł  - Tomaszów Mazowiecki     Posmyk Przemysław - Łódź
  Ciesiołkiewicz Waldemar   - Łódź    5-6.  Krych Krzysztof - Łódź 
  Sokołowski Witold - Stróża     Olczak Mariusz - Łódź 
13. Kapelański Adam - Pabianice     7-8. Marciniak Zbigniew - Łódź 
14. Tomaszewski Edward  - Konstantynów Łódzki     Wencel Mariusz Łódź - Konstantynów 
15-16. Borys Marek - Kudrowice  - Kudrowice   9-12.  Podstawczyński Hubert - Konstantynów
  Koziróg Paweł   - Łódź     Szczepaniak Przemysław - Łódź 
17-18. Feliniak Andrzej   - Łódź     Gruszecki Witold - Łódź 
  Zołotarew Witold   - Łódź     Skowroński Maciej - Kożle
19-20. Jeske Wiktor   - Łódź   13-21. Fronczak Artur - Łódź 
  Perzyński Witold - Głowno      Fronczak Magda - Łódź 
        Kobos Jakub - Głowno 
        Kołdrzak Marcel - Łódź 
        Kosiorek Dominik - Łódź 
        Marciniak Iza - Łódź
        Skibior Damian - Łask 
        Szcześniak Karol - Koźle
        Wójcik Mateusz - Zgierz 
         
Otwarte Mistrzostwa Łodzi
  OPEN     AMATORZY
1 Molenda Jan - Radom    1 Gąsiorski Paweł - Częstochowa 
2 Koziarski Jacek - Skierniewice    2 Molęda Jan - Radom
3 Wawrzyniak Andrzej - Gąbin    3 Przesmycki Przemysław - Łódź 
4 Świerczek Damian - Warszawa   4 Politowski Jarosław - Gąbin
5-8 Czyżewski Tomasz - Skierniewice   5-8 Będzyński Dariusz - Tomaszów Mazowiecki 
  Antczak Damian - Zgierz      Filipczak Jacek - Brzeziny 
  Rejze Robert - Łódź      Juszko Adam - Pabianice 
  Wojnarski Robert - Gąbin      Olczak Mariusz - Łódź 
9-16 Goździk Zbigniew - Tomaszów Mazowiecki    9-16 Goździk Zbigniew - Tomaszów Mazowiecki 
  Posmyk Przemysław - Łódź     Moćko Przemysław - Łódź 
  Trzcinka Jarosław - Łódź      Adamus Mariusz - Częstochowa 
  Frątczak Arkadiusz - Łódź      Warzecha Mirosław - Częstochowa 
  Guzek Mateusz - Łowicz      Truszewski Bartłomiej - Warszawa 
  Śniady Kacper - Pabianice     Kunert Szymon - Łódź 
  Kędzia Szymon - Aleksandrów Łódzki     Laskowski Marek - Warszawa 
  Sokołowski Dawid - Stróża     Wołoszyn Marek - Łódź 
17-24 Juszko Andrzej - Łódź   17-24 Durka Sławomir - Łódź 
  Kutek Piotr - Warszawa      Kapica Marek - Lututów 
  Będzyński Dariusz - Tomaszów Mazowiecki      Kostecki Piotr - Łódź
  Moćko Przemysław - Łódź      Polański Paweł - Częstochowa
  Kubicki Robert - Rąbień      Guzek Mateusz - Łowicz
  Przedborski Norbert - Tomaszów Mazowiecki      Marciniak Zbigniew - Łódź 
  Buła Michał - Gąbin      Kępiński Paweł - Łódź 
  Laskowski Marek - Warszawa      Borys Marek - Kudrowice
25-46 Borys Marek Kudrowice   25-45 Bereżewski Jakub - Łódź 
  Burchard Paweł - Tomaszów Mazowiecki      Bielecka Agnieszka - Warszawa 
  Głuszczak Andrzej - Łódź      Burchard Paweł - Tomaszów Mazowiecki 
  Jachołkowski Łukasz - Białystok      Czuj Władysław - Brzeziny 
  Jaworski Jacek - Tomaszów Mazowiecki      Duraj Andrzej - Łódź 
  Juszko Adam - Pabianice      Głuszczak Andrzej - Łódź 
  Kapica Marek - Lututów      Jachołkowski Łukasz - Białystok 
  Kłosiński Tomasz - Łódź      Jeske Wiktor - Łódź 
  Kosiorek Dominik - Łódź      Klim Wojciech - Brzeziny
  Kowalski Jacek - Łask      Kosiorek Dominik - Łódź 
  Kunert Szymon - Łódź      Kowalski Jacek - Łask 
  Łępicki Andrzej - Tomaszów Mazowiecki      Kubicki Robert - Rąbień 
  Marciniak Iza - Łódź      Kutek Piotr - Warszawa 
  Marciniak Zbigniew - Łódź      Marciniak Iza - Łódź
  Odrowski Sławomir - Łódź     Misiak Adam Aleksandrów Łódzki 
  Pająk Stanisław - Tomaszów Mazowiecki      Pietrasiak Dominik - Niesułków 
  Pietrasiak Dominik - Niesułków      Skiba Robert - Łódź 
  Skiba Robert - Łódź      Stopczyk Marcin - Łódź 
  Truszewski Bartłomiej - Warszawa      Wencel Mariusz - Konstantynów Ł
  Wieczorkiewicz Tomasz - Łódź      Wlazło Wojciech - Niesułków 
  Wlazło Wojciech - Niesułków      Zołotarew Witold - Łódź 
  Wójcik Mateusz - Zgierz       
         


«« powrót