Ranking V ligi po 9 kolejce
(data: 2016-12-03)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 26 1 78 8
2 Podstawczyński Hubert KNZ 25 2 78 11
3 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 23 1 70 15
4 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 22 1 68 6
5 Szychowski Paweł KNZ 21 0 63 5
6 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 20 3 64 14
7 Maciaszek Michał Soczewka 20 4 63 30
8 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 20 7 66 35
9 Raszkiewicz Adam SSN Start 19 1 58 4
10 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 19 5 62 27
11 Grzesiak Mateusz Geronimo 18 6 59 24
12 Worpus Sławomir Elektroprojekt 18 6 58 27
13 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 17 9 61 40
14 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 16 2 51 13
15 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 16 4 51 24
16 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 16 8 52 33
17 Janiec Adam Mesico Loripes 16 10 54 38
18 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 15 5 54 29
19 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 15 5 49 20
20 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
21 Jaskuła Małgorzata Geronimo 15 6 47 32
22 Kołdrzak Marcel Kormah 14 9 48 36
23 Jędrzejka Dariusz OFF+ 14 10 55 35
24 Zdobysz Jarosław Map Polska 14 10 54 31
25 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 14 10 52 36
26 Graczyk Krzysztof DK Relax 14 10 50 41
27 Sowiński Arkadiusz OFF+ 13 8 46 34
28 Perlański Jakub DK Plichtów 13 11 46 42
29 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 13 11 46 43
30 Grzesiak Marek Geronimo 12 9 39 37
31 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 12 12 47 47
32 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 11 7 41 27
33 Chrzanowski Wiesław DK Relax 11 10 41 37
34 Stawiarski Paweł Harasuto 11 14 54 51
35 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 10 2 30 14
36 Kowalska Magdalena Kormah 10 9 35 37
37 Jankowski Jan Elektroprojekt 10 13 44 44
38 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 9 9 36 29
39 Warzycha Adam Soczewka 9 12 36 42
40 Krajewski Jerzy Harasuto 9 15 38 53
41 Zołotarew Witold DK Relax 8 4 26 19
42 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 8 5 29 19
43 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 8 7 30 26
44 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 7 0 21 4
45 Walak Dariusz DK Plichtów 7 2 25 8
46 Lewandowski Tomasz Map Polska 7 5 22 20
47 Kołodziejczyk Hubert Kormah 7 11 29 37
48 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 7 13 29 43
49 Pychyński Michał SSN Start 6 3 21 13
50 Badowski Krzysztof Map Polska 6 3 20 12
51 Smulik Bartosz OFF+ 6 5 20 19
52 Pieniążek Dariusz Harasuto 6 10 22 36
53 Wieczorek Kazimierz Amper 6 12 22 38
54 Głobiński Krzysztof Amper 6 18 23 56
55 Krzymiński Krzysztof Geronimo 5 1 17 6
56 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 5 21 18
57 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 5 16 21
58 Kopczyński Adam OFF+ 5 7 17 25
59 Cieplucha Tomasz PM Piątka 5 9 20 30
60 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 5 16 23 49
61 Dudziński Marek Frisort Olechów 5 16 18 52
62 Juchniewicz Jerzy Amper 5 19 18 59
63 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
64 Petrus Roman KNZ 4 2 12 10
65 Pocałuń Józef Map Polska 4 5 15 18
66 Chrzanowski Robert Map Polska 4 14 25 45
67 Siłka Grzegorz Soczewka 3 3 13 11
68 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 3 4 12 17
69 Beniak Jarosław DK Relax 3 5 13 19
70 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 3 12 13 39
71 Kal Wiesław DK Plichtów 3 13 13 41
72 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 2 1 7 6
73 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 1 6 4
74 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 2 1 6 5
75 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 2 6 7 20
76 Kubiak Paweł DK Plichtów 2 7 12 22
77 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 2 7 8 21
78 Perlański Dariusz DK Plichtów 2 8 9 24
79 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
80 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 1 0 3 0
81 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
82 Uzelac Wladimir SSN Start 1 2 4 6
83 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
84 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
85 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 1 4 4 12
86 Brancewicz Wacław PM Piątka 1 5 4 17
87 Nowak Włodzimierz Old Double 1 10 7 30
88 Kołodziejski Michał Kormah 1 10 6 30
89 Wilk Ryszard Elektroprojekt 1 11 11 34
90 Pielesiek Wiesław Harasuto 1 11 10 35
91 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 1 14 6 42
92 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 14 5 42
93 Olszewski Radosław PM Piątka 1 16 9 49
94 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 1 1 3
95 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 0 1 0 3
96 Maciaszek Przemysław SSN Start 0 2 0 6
97 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
98 Gasiński Jerzy Amper 0 3 1 9
99 Olbińska Anna Amper 0 3 0 9
100 Zimniak Tomasz Harasuto 0 4 2 12
101 Walak Wiesław DK Plichtów 0 4 0 12
102 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 0 4 0 12
103 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 7 1 21
104 Zaremba Artur Old Double 0 8 0 24
105 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 0 9 9 27
106 Supierz Bartosz Old Double 0 11 1 33
107 Łagutko Kamil PM Piątka 0 12 5 36
108 Wielgus Jacek Old Double 0 13 2 39
109 Jałmużna Witold Old Double 0 13 0 39
110 Albiński Paweł Old Double 0 16 6 48
111 Piątkowski Przemysław PM Piątka 0 19 10 57
konrad


«« powrót