Ranking V ligi po 10 kolejce
(data: 2016-12-10)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 26 1 79 15
2 Wencel Mariusz KNZ 26 1 78 8
3 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 25 1 77 6
4 Podstawczyński Hubert KNZ 25 2 78 11
5 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 23 3 73 17
6 Maciaszek Michał Soczewka 23 4 72 31
7 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 23 7 75 35
8 Szychowski Paweł KNZ 21 0 63 5
9 Raszkiewicz Adam SSN Start 21 1 64 4
10 Grzesiak Mateusz Geronimo 20 7 67 29
11 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 20 7 66 33
12 Worpus Sławomir Elektroprojekt 20 7 64 32
13 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 19 8 61 39
14 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 18 4 57 24
15 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 18 5 63 29
16 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 17 4 54 20
17 Jaskuła Małgorzata Geronimo 17 6 53 33
18 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 17 9 61 40
19 Zdobysz Jarosław Map Polska 17 10 63 33
20 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 17 10 61 37
21 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 16 6 53 23
22 Janiec Adam Mesico Loripes 16 10 54 38
23 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 16 11 55 45
24 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
25 Kołdrzak Marcel Kormah 15 11 54 44
26 Graczyk Krzysztof DK Relax 15 12 55 48
27 Perlański Jakub DK Plichtów 15 12 52 49
28 Jędrzejka Dariusz OFF+ 14 13 59 44
29 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 14 13 54 50
30 Grzesiak Marek Geronimo 13 9 42 37
31 Sowiński Arkadiusz OFF+ 13 11 49 43
32 Stawiarski Paweł Harasuto 13 14 60 52
33 Krajewski Jerzy Harasuto 12 15 47 55
34 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 11 3 35 17
35 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 11 5 38 23
36 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 11 8 41 30
37 Kowalska Magdalena Kormah 11 11 38 45
38 Warzycha Adam Soczewka 11 12 42 44
39 Chrzanowski Wiesław DK Relax 11 13 45 46
40 Jankowski Jan Elektroprojekt 11 15 47 50
41 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 10 13 38 46
42 Walak Dariusz DK Plichtów 9 3 31 13
43 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 9 8 33 29
44 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 9 9 36 29
45 Zołotarew Witold DK Relax 8 4 26 19
46 Lewandowski Tomasz Map Polska 8 7 29 26
47 Pieniążek Dariusz Harasuto 8 11 29 39
48 Kołodziejczyk Hubert Kormah 8 13 32 45
49 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 7 0 21 4
50 Wieczorek Kazimierz Amper 7 14 29 46
51 Głobiński Krzysztof Amper 7 20 26 59
52 Krzymiński Krzysztof Geronimo 6 3 24 12
53 Pychyński Michał SSN Start 6 3 21 13
54 Badowski Krzysztof Map Polska 6 3 20 12
55 Smulik Bartosz OFF+ 6 5 20 19
56 Cieplucha Tomasz PM Piątka 6 11 26 37
57 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 5 21 18
58 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 8 17 30
59 Kopczyński Adam OFF+ 5 10 19 34
60 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 5 18 25 55
61 Dudziński Marek Frisort Olechów 5 18 20 58
62 Juchniewicz Jerzy Amper 5 22 19 68
63 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
64 Petrus Roman KNZ 4 2 12 10
65 Pocałuń Józef Map Polska 4 8 17 27
66 Chrzanowski Robert Map Polska 4 14 25 45
67 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 4 14 18 45
68 Brak Sławomir SSN Start 3 0 9 1
69 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
70 Siłka Grzegorz Soczewka 3 4 14 14
71 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 3 4 12 17
72 Beniak Jarosław DK Relax 3 6 13 22
73 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 3 7 11 23
74 Perlański Dariusz DK Plichtów 3 10 14 30
75 Kal Wiesław DK Plichtów 3 13 13 41
76 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 2 0 6 1
77 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 2 1 7 6
78 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 1 6 4
79 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 2 1 6 5
80 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 2 6 7 20
81 Kubiak Paweł DK Plichtów 2 7 12 22
82 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 2 16 9 48
83 Albiński Paweł Old Double 2 17 12 54
84 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
85 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
86 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
87 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
88 Uzelac Wladimir SSN Start 1 3 4 9
89 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 1 5 4 15
90 Brancewicz Wacław PM Piątka 1 5 4 17
91 Kołodziejski Michał Kormah 1 10 6 30
92 Wilk Ryszard Elektroprojekt 1 11 11 34
93 Pielesiek Wiesław Harasuto 1 11 10 35
94 Nowak Włodzimierz Old Double 1 13 10 39
95 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 16 5 48
96 Olszewski Radosław PM Piątka 1 19 9 58
97 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 0 1 0 3
98 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
99 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
100 Gasiński Jerzy Amper 0 3 1 9
101 Olbińska Anna Amper 0 3 0 9
102 Walak Wiesław DK Plichtów 0 4 0 12
103 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 0 4 0 12
104 Zimniak Tomasz Harasuto 0 5 4 15
105 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 9 1 27
106 Zaremba Artur Old Double 0 10 0 30
107 Supierz Bartosz Old Double 0 11 1 33
108 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 0 12 9 36
109 Jałmużna Witold Old Double 0 13 0 39
110 Łagutko Kamil PM Piątka 0 14 5 42
111 Wielgus Jacek Old Double 0 14 2 42
112 Piątkowski Przemysław PM Piątka 0 19 10 57
konrad


«« powrót