Ranking V ligi po 11 kolejce
(data: 2016-12-17)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 29 1 87 11
2 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 28 1 86 6
3 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 28 2 85 20
4 Podstawczyński Hubert KNZ 27 3 86 16
5 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 25 4 79 20
6 Raszkiewicz Adam SSN Start 24 1 73 4
7 Maciaszek Michał Soczewka 24 6 77 37
8 Szychowski Paweł KNZ 23 0 69 6
9 Grzesiak Mateusz Geronimo 23 7 76 29
10 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 23 7 75 34
11 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 23 7 75 35
12 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 21 4 66 25
13 Worpus Sławomir Elektroprojekt 21 9 68 39
14 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 20 4 63 23
15 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 20 10 66 45
16 Jaskuła Małgorzata Geronimo 19 7 60 38
17 Zdobysz Jarosław Map Polska 19 11 69 37
18 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 18 5 63 29
19 Kołdrzak Marcel Kormah 18 11 63 47
20 Janiec Adam Mesico Loripes 18 11 60 41
21 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 18 12 67 44
22 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 17 9 61 40
23 Graczyk Krzysztof DK Relax 17 13 63 51
24 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 16 8 54 29
25 Grzesiak Marek Geronimo 16 9 51 40
26 Jędrzejka Dariusz OFF+ 16 14 66 47
27 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 16 14 57 54
28 Perlański Jakub DK Plichtów 16 14 56 55
29 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
30 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 15 15 58 58
31 Sowiński Arkadiusz OFF+ 14 13 55 51
32 Stawiarski Paweł Harasuto 13 14 60 52
33 Chrzanowski Wiesław DK Relax 13 14 52 49
34 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 12 13 44 49
35 Warzycha Adam Soczewka 12 14 46 52
36 Krajewski Jerzy Harasuto 12 15 47 55
37 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 11 4 37 20
38 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 11 5 38 23
39 Lewandowski Tomasz Map Polska 11 7 38 31
40 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 11 8 41 30
41 Kowalska Magdalena Kormah 11 11 38 45
42 Jankowski Jan Elektroprojekt 11 18 50 59
43 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 10 8 36 29
44 Walak Dariusz DK Plichtów 9 3 31 13
45 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 9 12 41 38
46 Kołodziejczyk Hubert Kormah 9 15 35 53
47 Głobiński Krzysztof Amper 9 21 33 62
48 Zołotarew Witold DK Relax 8 4 26 19
49 Pieniążek Dariusz Harasuto 8 11 29 39
50 Wieczorek Kazimierz Amper 8 16 34 52
51 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 7 0 21 4
52 Pychyński Michał SSN Start 7 5 25 21
53 Cieplucha Tomasz PM Piątka 7 13 31 44
54 Dudziński Marek Frisort Olechów 7 19 28 62
55 Juchniewicz Jerzy Amper 7 23 26 73
56 Krzymiński Krzysztof Geronimo 6 3 24 12
57 Badowski Krzysztof Map Polska 6 3 20 12
58 Smulik Bartosz OFF+ 6 5 20 19
59 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 6 15 24 51
60 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 6 21 21
61 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 8 17 30
62 Pocałuń Józef Map Polska 5 10 22 34
63 Kopczyński Adam OFF+ 5 13 22 43
64 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 5 19 25 58
65 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
66 Petrus Roman KNZ 4 3 13 13
67 Brancewicz Wacław PM Piątka 4 5 13 20
68 Beniak Jarosław DK Relax 4 7 18 25
69 Perlański Dariusz DK Plichtów 4 12 20 36
70 Chrzanowski Robert Map Polska 4 14 25 45
71 Albiński Paweł Old Double 4 18 18 59
72 Brak Sławomir SSN Start 3 0 9 1
73 Kasim Khan BSA Rodzina 3 0 9 3
74 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
75 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 3 4 12 17
76 Siłka Grzegorz Soczewka 3 7 14 23
77 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 3 8 11 26
78 Kubiak Paweł DK Plichtów 3 9 15 29
79 Kal Wiesław DK Plichtów 3 13 13 41
80 Nowak Włodzimierz Old Double 3 14 18 46
81 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 2 1 7 6
82 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 2 1 6 4
83 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 1 6 4
84 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 2 1 6 5
85 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 2 6 7 20
86 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 2 13 15 42
87 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 2 19 10 57
88 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
89 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
90 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
91 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
92 Uzelac Wladimir SSN Start 1 3 4 9
93 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 1 5 4 15
94 Kołodziejski Michał Kormah 1 10 6 30
95 Pielesiek Wiesław Harasuto 1 11 10 35
96 Wilk Ryszard Elektroprojekt 1 14 12 43
97 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 18 5 54
98 Piątkowski Przemysław PM Piątka 1 20 15 61
99 Olszewski Radosław PM Piątka 1 20 11 61
100 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 0 1 0 3
101 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
102 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
103 Gasiński Jerzy Amper 0 3 1 9
104 Olbińska Anna Amper 0 3 0 9
105 Walak Wiesław DK Plichtów 0 4 0 12
106 Zimniak Tomasz Harasuto 0 5 4 15
107 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 0 7 2 21
108 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 10 2 30
109 Supierz Bartosz Old Double 0 11 1 33
110 Zaremba Artur Old Double 0 12 2 36
111 Łagutko Kamil PM Piątka 0 14 5 42
112 Wielgus Jacek Old Double 0 14 2 42
113 Jałmużna Witold Old Double 0 14 1 42
konrad


«« powrót