Ranking V ligi po 16 kolejce
(data: 2017-02-13)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 43 2 129 16
2 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 40 1 122 6
3 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 40 2 121 27
4 Podstawczyński Hubert KNZ 40 5 125 23
5 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 37 4 115 23
6 Szychowski Paweł KNZ 36 2 110 14
7 Maciaszek Michał Soczewka 36 9 113 50
8 Raszkiewicz Adam SSN Start 32 2 98 10
9 Grzesiak Mateusz Geronimo 32 10 104 41
10 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 32 10 104 43
11 Worpus Sławomir Elektroprojekt 32 10 101 48
12 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 30 9 97 46
13 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 30 12 97 58
14 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 29 7 92 34
15 Zdobysz Jarosław Map Polska 29 13 100 45
16 Perlański Jakub DK Plichtów 27 17 92 72
17 Janiec Adam Mesico Loripes 27 17 90 68
18 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 27 18 100 66
19 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 26 9 90 44
20 Grzesiak Marek Geronimo 25 12 78 50
21 Kołdrzak Marcel Kormah 25 16 87 70
22 Jaskuła Małgorzata Geronimo 23 9 72 46
23 Warzycha Adam Soczewka 23 18 80 73
24 Graczyk Krzysztof DK Relax 22 16 80 66
25 Jędrzejka Dariusz OFF+ 22 17 86 59
26 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 21 4 66 25
27 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 21 12 76 44
28 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 21 22 78 79
29 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 20 15 73 63
30 Jankowski Jan Elektroprojekt 20 21 79 73
31 Stawiarski Paweł Harasuto 19 20 81 75
32 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 18 8 61 35
33 Sowiński Arkadiusz OFF+ 18 18 71 66
34 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 17 16 66 65
35 Kowalska Magdalena Kormah 16 15 55 62
36 Krajewski Jerzy Harasuto 16 20 65 71
37 Chrzanowski Wiesław DK Relax 16 20 64 68
38 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 16 24 66 87
39 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
40 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 15 7 52 33
41 Lewandowski Tomasz Map Polska 15 9 52 40
42 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 15 18 61 59
43 Kołodziejczyk Hubert Kormah 14 22 53 80
44 Głobiński Krzysztof Amper 14 28 49 87
45 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 13 1 39 10
46 Walak Dariusz DK Plichtów 13 5 44 21
47 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 12 10 44 37
48 Badowski Krzysztof Map Polska 11 4 36 17
49 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 11 8 41 30
50 Dudziński Marek Frisort Olechów 11 30 46 99
51 Czekalski Kamil OSP Kudrowice 2 10 4 34 19
52 Beniak Jarosław DK Relax 10 12 36 46
53 Siłka Grzegorz Soczewka 10 15 41 49
54 Perlański Dariusz DK Plichtów 10 18 43 55
55 Juchniewicz Jerzy Amper 10 32 38 104
56 Pychyński Michał SSN Start 9 5 31 21
57 Pieniążek Dariusz Harasuto 9 17 37 58
58 Chrzanowski Robert Map Polska 9 18 46 58
59 Zołotarew Witold DK Relax 8 4 26 19
60 Wieczorek Kazimierz Amper 8 18 36 58
61 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 8 27 35 90
62 Kaczmarek Przemysław SSN Start 7 1 23 6
63 Krzymiński Krzysztof Geronimo 7 5 28 19
64 Kal Wiesław DK Plichtów 7 15 25 52
65 Cieplucha Tomasz PM Piątka 7 16 33 53
66 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 7 26 35 80
67 Albiński Paweł Old Double 7 26 30 87
68 Smulik Bartosz OFF+ 6 5 20 19
69 Wilk Ryszard Elektroprojekt 6 19 31 61
70 Kopczyński Adam OFF+ 6 21 35 68
71 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 5 2 17 8
72 Kasim Khan BSA Rodzina 5 3 16 14
73 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 5 5 19 21
74 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 6 21 21
75 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 9 17 33
76 Pocałuń Józef Map Polska 5 13 23 43
77 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 5 25 29 81
78 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 5 28 25 87
79 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
80 Petrus Roman KNZ 4 3 13 13
81 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 4 7 13 25
82 Brancewicz Wacław PM Piątka 4 11 17 38
83 Nowak Włodzimierz Old Double 4 16 25 54
84 Kasprzak Sławomir SSN Start 3 0 9 0
85 Brak Sławomir SSN Start 3 0 9 1
86 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 3 1 10 6
87 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
88 Jochman Roman Onninen Brzeziny 3 3 10 10
89 Kubiak Paweł DK Plichtów 3 12 15 38
90 Pielesiek Wiesław Harasuto 3 17 21 54
91 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 3 18 17 56
92 Piątkowski Przemysław PM Piątka 3 33 26 102
93 Mańko Andrzej Chojny Zatorze 2 1 7 4
94 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 2 1 6 5
95 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 2 6 7
96 Olszewski Radosław PM Piątka 2 34 23 103
97 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
98 Jop Józef DK Relax 1 0 3 0
99 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
100 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
101 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
102 Uzelac Wladimir SSN Start 1 4 5 12
103 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 1 9 5 27
104 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 1 9 5 27
105 Kołodziejski Michał Kormah 1 10 6 30
106 Zimniak Tomasz Harasuto 1 13 12 40
107 Łagutko Kamil PM Piątka 1 19 10 57
108 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 24 7 72
109 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 0 1 0 3
110 Doliński Dawid Onninen Brzeziny 0 1 0 3
111 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
112 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
113 Stoliński Adrian Mesico Loripes 0 3 0 9
114 Gasiński Jerzy Amper 0 6 1 18
115 Walak Wiesław DK Plichtów 0 8 1 24
116 Olbińska Anna Amper 0 10 2 30
117 Supierz Bartosz Old Double 0 12 1 36
118 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 17 4 51
119 Zaremba Artur Old Double 0 22 2 66
119 Jałmużna Witold Old Double 0 24 4 72
120 Wielgus Jacek Old Double 0 24 2 72
konrad


«« powrót