Ranking V ligi po 19 kolejce
(data: 2017-02-25)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 52 2 156 17
2 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 49 1 149 9
3 Podstawczyński Hubert KNZ 49 5 152 27
4 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 48 3 146 32
5 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 44 6 139 30
6 Grzesiak Mateusz Geronimo 40 11 129 47
7 Raszkiewicz Adam SSN Start 39 2 119 13
8 Worpus Sławomir Elektroprojekt 39 12 123 61
9 Szychowski Paweł KNZ 38 2 116 14
10 Maciaszek Michał Soczewka 38 10 120 53
11 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 36 16 112 75
12 Zdobysz Jarosław Map Polska 35 13 118 49
13 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 34 9 109 48
14 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 32 10 104 43
15 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 32 11 110 52
16 Janiec Adam Mesico Loripes 32 21 109 82
17 Jaskuła Małgorzata Geronimo 31 10 97 53
18 Kołdrzak Marcel Kormah 31 19 108 83
19 Grzesiak Marek Geronimo 30 16 98 66
20 Perlański Jakub DK Plichtów 30 20 101 83
21 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 29 7 92 34
22 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 29 22 109 80
23 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 28 13 99 48
24 Jędrzejka Dariusz OFF+ 28 20 105 70
25 Graczyk Krzysztof DK Relax 26 20 96 79
26 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 25 9 84 47
27 Warzycha Adam Soczewka 25 22 90 85
28 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 24 28 91 98
29 Sowiński Arkadiusz OFF+ 23 19 87 72
30 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 22 20 84 80
31 Stawiarski Paweł Harasuto 22 25 94 94
32 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 21 4 66 25
33 Jankowski Jan Elektroprojekt 21 29 86 98
34 Lewandowski Tomasz Map Polska 20 13 73 54
35 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 20 17 75 70
36 Chrzanowski Wiesław DK Relax 20 22 76 76
37 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 20 26 82 95
38 Kowalska Magdalena Kormah 19 18 67 73
39 Czekalski Kamil OSP Kudrowice 2 17 5 57 25
40 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 17 9 58 42
41 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 17 18 67 62
42 Krajewski Jerzy Harasuto 17 26 75 89
43 Kołodziejczyk Hubert Kormah 17 28 67 101
44 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 15 1 45 11
45 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
46 Głobiński Krzysztof Amper 15 36 56 112
47 Badowski Krzysztof Map Polska 14 7 47 26
48 Dudziński Marek Frisort Olechów 14 35 56 116
49 Walak Dariusz DK Plichtów 13 5 44 21
50 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 13 11 48 40
51 Beniak Jarosław DK Relax 13 17 50 64
52 Siłka Grzegorz Soczewka 13 18 50 61
53 Juchniewicz Jerzy Amper 13 37 47 123
54 Kaczmarek Przemysław SSN Start 12 1 38 6
55 Pychyński Michał SSN Start 12 7 43 28
56 Perlański Dariusz DK Plichtów 12 21 50 64
57 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 11 8 41 30
58 Kopczyński Adam OFF+ 10 26 51 86
59 Petrus Roman KNZ 9 5 31 25
60 Chrzanowski Robert Map Polska 9 21 48 67
61 Pieniążek Dariusz Harasuto 9 23 40 76
62 Wieczorek Kazimierz Amper 9 26 42 84
63 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 9 29 38 97
64 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 9 31 44 98
65 Zołotarew Witold DK Relax 8 4 26 19
66 Kasim Khan BSA Rodzina 8 4 26 20
67 Kal Wiesław DK Plichtów 8 17 30 60
68 Cieplucha Tomasz PM Piątka 8 21 39 69
69 Albiński Paweł Old Double 8 30 36 100
70 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 8 31 38 102
71 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 7 4 26 18
72 Krzymiński Krzysztof Geronimo 7 5 28 19
73 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 7 7 22 25
74 Nowak Włodzimierz Old Double 7 19 36 66
75 Wilk Ryszard Elektroprojekt 7 22 36 71
76 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 6 7 26 28
77 Smulik Bartosz OFF+ 6 8 22 28
78 Mańko Andrzej Chojny Zatorze 5 1 16 4
79 Jochman Roman Onninen Brzeziny 5 3 16 10
80 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 6 21 21
81 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 12 17 42
82 Pocałuń Józef Map Polska 5 16 24 52
83 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 5 28 25 87
84 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
85 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 4 2 13 10
86 Stoliński Adrian Mesico Loripes 4 8 16 26
87 Brancewicz Wacław PM Piątka 4 11 17 38
88 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 4 20 20 63
89 Piątkowski Przemysław PM Piątka 4 38 31 119
90 Kasprzak Sławomir SSN Start 3 0 9 0
91 Brak Sławomir SSN Start 3 0 9 1
92 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
93 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 3 3 10 12
94 Kołodziejski Michał Kormah 3 11 13 36
95 Kubiak Paweł DK Plichtów 3 13 17 41
96 Pielesiek Wiesław Harasuto 3 21 22 66
97 Jop Józef DK Relax 2 2 9 6
98 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 3 8 10
99 Olszewski Radosław PM Piątka 2 40 23 121
100 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
101 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
102 Szymer Miłosz DK Plichtów 1 2 3 6
103 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
104 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
105 Uzelac Wladimir SSN Start 1 4 5 12
106 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 1 9 5 27
107 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 1 11 5 33
108 Zimniak Tomasz Harasuto 1 15 12 46
109 Łagutko Kamil PM Piątka 1 19 10 57
110 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 27 7 81
111 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 0 1 0 3
112 Doliński Dawid Onninen Brzeziny 0 1 0 3
113 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
114 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
115 Gasiński Jerzy Amper 0 7 1 21
116 Walak Wiesław DK Plichtów 0 8 1 24
117 Olbińska Anna Amper 0 10 2 30
118 Supierz Bartosz Old Double 0 12 1 36
119 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 19 6 57
119 Zaremba Artur Old Double 0 24 2 72
120 Jałmużna Witold Old Double 0 25 5 75
121 Wielgus Jacek Old Double 0 28 2 84
konrad


«« powrót