Ranking V ligi po 22 kolejce (na koniec pierwszego etapu rozgrywek)
(data: 2017-03-16)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 58 2 174 17
2 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 57 2 174 14
3 Podstawczyński Hubert KNZ 55 5 170 27
4 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 54 6 165 44
5 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 49 8 155 39
6 Grzesiak Mateusz Geronimo 49 11 156 53
7 Worpus Sławomir Elektroprojekt 44 16 142 75
8 Raszkiewicz Adam SSN Start 43 2 131 14
9 Maciaszek Michał Soczewka 43 14 138 71
10 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 42 19 130 88
11 Szychowski Paweł KNZ 41 2 125 15
12 Zdobysz Jarosław Map Polska 40 14 134 55
13 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 38 9 121 48
14 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 38 11 128 52
15 Janiec Adam Mesico Loripes 38 21 127 89
16 Grzesiak Marek Geronimo 36 19 121 79
17 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 35 10 111 46
18 Jaskuła Małgorzata Geronimo 35 12 110 62
19 Kołdrzak Marcel Kormah 35 24 124 105
20 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 33 15 115 54
21 Graczyk Krzysztof DK Relax 33 22 119 89
22 Perlański Jakub DK Plichtów 33 23 111 97
23 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 32 10 104 43
24 Jędrzejka Dariusz OFF+ 32 25 122 88
25 Warzycha Adam Soczewka 31 25 113 100
26 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 29 25 109 89
27 Stawiarski Paweł Harasuto 28 25 112 96
28 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 27 31 100 109
29 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 25 9 84 47
30 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 25 20 93 80
31 Sowiński Arkadiusz OFF+ 25 26 99 95
32 Jankowski Jan Elektroprojekt 25 34 104 118
33 Krajewski Jerzy Harasuto 23 26 93 92
34 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 23 32 97 114
35 Lewandowski Tomasz Map Polska 22 14 80 58
36 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 22 18 83 73
37 Chrzanowski Wiesław DK Relax 22 23 83 83
38 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 21 4 66 25
39 Kowalska Magdalena Kormah 21 21 77 86
40 Głobiński Krzysztof Amper 21 39 77 128
41 Czekalski Kamil OSP Kudrowice 2 20 8 67 34
42 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 20 18 76 65
43 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 19 9 64 43
44 Walak Dariusz DK Plichtów 18 6 60 29
45 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 17 1 51 11
46 Kaczmarek Przemysław SSN Start 17 2 55 10
47 Pychyński Michał SSN Start 17 8 60 33
48 Badowski Krzysztof Map Polska 17 13 59 39
49 Beniak Jarosław DK Relax 17 21 67 78
50 Siłka Grzegorz Soczewka 17 23 66 79
51 Kołodziejczyk Hubert Kormah 17 33 72 116
52 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 16 8 56 35
53 Dudziński Marek Frisort Olechów 16 39 65 131
54 Maciaszek Piotr Soczewka 15 6 53 27
55 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 13 14 51 49
56 Juchniewicz Jerzy Amper 13 46 54 150
57 Petrus Roman KNZ 12 5 40 26
58 Chrzanowski Robert Map Polska 12 24 60 78
59 Perlański Dariusz DK Plichtów 12 24 52 73
60 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 11 32 51 102
61 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 11 32 45 107
62 Wieczorek Kazimierz Amper 11 33 51 108
63 Kopczyński Adam OFF+ 11 34 61 110
64 Kal Wiesław DK Plichtów 10 18 36 64
65 Nowak Włodzimierz Old Double 10 25 52 86
66 Albiński Paweł Old Double 10 34 43 114
67 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 9 9 35 37
68 Stoliński Adrian Mesico Loripes 9 9 32 33
69 Cieplucha Tomasz PM Piątka 9 21 42 69
70 Pieniążek Dariusz Harasuto 9 23 40 76
71 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 9 36 44 118
72 Zołotarew Witold DK Relax 8 5 26 22
73 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 8 7 32 29
74 Kasim Khan BSA Rodzina 8 7 31 29
75 Piątkowski Przemysław PM Piątka 8 43 44 139
76 Krzymiński Krzysztof Geronimo 7 5 28 19
77 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 7 12 23 40
78 Wilk Ryszard Elektroprojekt 7 23 36 74
79 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 6 2 19 10
80 Mańko Andrzej Chojny Zatorze 6 6 23 19
81 Smulik Bartosz OFF+ 6 8 22 28
82 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 6 36 33 111
83 Kasprzak Sławomir SSN Start 5 0 15 0
84 Jochman Roman Onninen Brzeziny 5 3 16 10
85 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 6 21 21
86 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 12 17 42
87 Kubiak Paweł DK Plichtów 5 14 24 46
88 Kołodziejski Michał Kormah 5 17 23 57
89 Pocałuń Józef Map Polska 5 19 24 61
90 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
91 Zimniak Tomasz Harasuto 4 15 21 48
92 Brancewicz Wacław PM Piątka 4 20 21 65
93 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 4 22 21 69
94 Pielesiek Wiesław Harasuto 4 23 27 73
95 Brak Sławomir SSN Start 3 0 9 1
96 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
97 Jop Józef DK Relax 3 7 14 22
98 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 3 8 14 27
99 Olszewski Radosław PM Piątka 3 47 31 143
100 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 3 8 10
101 Walak Wiesław DK Plichtów 2 9 7 29
102 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 2 12 8 36
103 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 1 0 3 0
104 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 1 1 3 4
105 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
106 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
107 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 1 2 3 6
108 Uzelac Wladimir SSN Start 1 4 5 12
109 Szymer Miłosz DK Plichtów 1 5 4 15
110 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 1 9 5 27
111 Łagutko Kamil PM Piątka 1 19 10 57
112 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 30 7 90
113 Wielgus Jacek Old Double 1 36 7 110
114 Doliński Dawid Onninen Brzeziny 0 1 0 3
115 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
116 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
117 Gasiński Jerzy Amper 0 7 1 21
118 Olbińska Anna Amper 0 10 2 30
119 Supierz Bartosz Old Double 0 12 1 36
119 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 19 6 57
120 Zaremba Artur Old Double 0 24 2 72
121 Jałmużna Witold Old Double 0 28 5 84
konrad


«« powrót