Ranking V ligi po 27 kolejce
(data: 2017-05-10)

  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Wencel Mariusz KNZ 69 6 209 31
2 Podstawczyński Hubert KNZ 66 9 205 42
3 Hankiewicz Włodzimierz BSA Rodzina 59 3 180 17
4 Grzesiak Mateusz Geronimo 59 16 192 75
5 Skowroński Marek OSP Kudrowice 1 56 13 171 65
6 Worpus Sławomir Elektroprojekt 56 19 184 89
7 Klimek Józef OSP Kudrowice 1 55 14 173 62
8 Szychowski Paweł KNZ 52 6 161 30
9 Maciaszek Michał Soczewka 52 20 172 97
10 Raszkiewicz Adam SSN Start 51 3 157 23
11 Zdobysz Jarosław Map Polska 48 18 160 69
12 Czuj Władysław Onninen Brzeziny 47 15 154 72
13 Jędrzejka Dariusz OFF+ 47 25 167 93
14 Kłosiński Tomasz Pałac Młodzieży 4 46 11 147 49
15 Klimek Tomasz OSP Kudrowice 1 46 27 143 115
16 Graczyk Krzysztof DK Relax 45 24 155 103
17 Kalinowski Piotr Pałac Młodzieży 4 44 10 138 50
18 Grzesiak Marek Geronimo 44 26 148 105
19 Klim Wojciech Onninen Brzeziny 43 14 146 62
20 Kołdrzak Marcel Kormah 43 29 154 127
21 Janiec Adam Mesico Loripes 43 30 146 119
22 Perlański Jakub DK Plichtów 41 27 138 117
23 Jaskuła Małgorzata Geronimo 40 13 126 67
24 Kwiatkowski Wiktor SSN Start 40 18 138 68
25 Stawiarski Paweł Harasuto 38 29 147 111
26 Sowiński Arkadiusz OFF+ 37 29 139 109
27 Warzycha Adam Soczewka 35 36 133 136
28 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 34 25 125 104
29 Chromiak Dawid OSP Kudrowice 2 34 35 133 120
30 Głobiński Krzysztof Amper 33 43 116 147
31 Kret Jerzy OSP Kudrowice 2 32 41 119 143
32 Jankowski Jan Elektroprojekt 32 42 133 142
33 Czekalski Kamil OSP Kudrowice 2 31 12 104 52
34 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 29 17 101 76
35 Kowalska Magdalena Kormah 29 25 105 105
36 Krajewski Jerzy Harasuto 29 32 116 111
37 Beniak Jarosław DK Relax 27 25 101 94
38 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 27 43 118 151
39 Lewandowski Tomasz Map Polska 26 19 93 73
40 Dudziński Marek Frisort Olechów 26 44 97 151
41 Filipczak Jacek Onninen Brzeziny 25 1 75 14
42 Badowski Krzysztof Map Polska 25 17 89 58
43 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 24 22 93 80
44 Chrzanowski Wiesław DK Relax 24 24 89 89
45 Pychyński Michał SSN Start 23 15 86 58
46 Kaczmarek Przemysław SSN Start 22 2 70 10
47 Klimek Paweł OSP Kudrowice 2 22 18 83 73
48 Kołodziejczyk Hubert Kormah 22 38 93 132
49 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 21 4 66 25
50 Błaziński Bogdan Onninen Brzeziny 21 10 70 48
51 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 20 40 79 139
52 Maciaszek Piotr Soczewka 19 17 74 65
53 Juchniewicz Jerzy Amper 19 55 75 186
54 Walak Dariusz DK Plichtów 18 6 60 29
55 Siłka Grzegorz Soczewka 17 23 66 79
56 Perlański Dariusz DK Plichtów 17 27 70 87
57 Kopczyński Adam OFF+ 17 37 81 125
58 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 16 8 56 35
59 Wieczorek Kazimierz Amper 16 41 70 135
60 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 15 38 59 127
61 Jochman Roman Onninen Brzeziny 14 3 43 11
62 Nowak Włodzimierz Old Double 14 27 68 95
63 Kiciński Ryszard BSA Rodzina 13 18 51 61
64 Pieniążek Dariusz Harasuto 13 28 55 92
65 Chrzanowski Robert Map Polska 13 32 69 102
66 Albiński Paweł Old Double 13 42 56 141
67 Piątkowski Przemysław PM Piątka 13 53 63 179
68 Petrus Roman KNZ 12 5 40 26
69 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 12 33 56 105
70 Stoliński Adrian Mesico Loripes 11 13 40 46
71 Kubiak Paweł DK Plichtów 11 17 44 57
72 Brylski Jerzy Chojny Zatorze 11 17 39 61
73 Wilk Ryszard Elektroprojekt 11 29 52 94
74 Kasim Khan BSA Rodzina 10 8 38 34
75 Kal Wiesław DK Plichtów 10 20 36 70
76 Cieplucha Tomasz PM Piątka 10 23 45 76
77 Kłosiński Marek Pałac Młodzieży 4 10 44 53 140
78 Mańko Andrzej Chojny Zatorze 9 8 34 27
79 Skoczylas Tomasz BSA Rodzina 9 14 35 52
80 Kołodziejski Michał Kormah 9 23 37 77
81 Kasprzak Sławomir SSN Start 8 0 24 0
82 Piątkowski Marek Onninen Brzeziny 8 2 25 12
83 Szadowiak Andrzej Onninen Brzeziny 8 7 32 29
84 Zołotarew Witold DK Relax 8 8 26 31
85 Jop Józef DK Relax 8 13 32 45
86 Brancewicz Wacław PM Piątka 8 31 36 104
87 Krzymiński Krzysztof Geronimo 7 5 28 19
88 Walak Wiesław DK Plichtów 7 15 26 49
89 Pielesiek Wiesław Harasuto 7 28 39 88
90 Brak Sławomir SSN Start 6 0 18 2
91 Smulik Bartosz OFF+ 6 14 27 46
92 Rogoziński Ryszard SSN Start 5 6 21 21
93 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 5 11 21 36
94 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 5 12 17 42
95 Zimniak Tomasz Harasuto 5 16 26 53
96 Pocałuń Józef Map Polska 5 22 24 70
97 Gocałek Jarosław Chojny Zatorze 5 24 25 75
98 Haniecki Damian OFF+ 4 0 12 3
99 Maciaszek Przemysław SSN Start 3 2 9 9
100 Olszewski Radosław PM Piątka 3 59 41 179
101 Susik Krzysztof Onninen Brzeziny 2 3 8 10
102 Szymer Miłosz DK Plichtów 2 7 11 21
103 Mielczarek Mariola BSA Rodzina 2 7 6 22
104 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 2 10 6 31
105 Przechodzeń Grzegorz SSN Start 2 14 9 42
106 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 2 42 15 126
107 Wielgus Jacek Old Double 2 45 13 139
108 Cichoń Patryk Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
109 Rzepecka Julia Pałac Młodzieży 4 1 2 3 8
110 Uzelac Wladimir SSN Start 1 4 5 12
111 Kasior Andrzej OSP Kudrowice 1 1 5 7 15
112 Kopydłowski Maciej Mesico Loripes 1 9 5 27
113 Łagutko Kamil PM Piątka 1 19 10 57
114 Doliński Dawid Onninen Brzeziny 0 1 0 3
115 Piątkowski Błażej Onninen Brzeziny 0 2 1 6
116 Stopczyk Marcin SSN Start 0 2 0 6
117 Gasiński Jerzy Amper 0 9 2 27
118 Olbińska Anna Amper 0 10 2 30
119 Supierz Bartosz Old Double 0 12 1 36
119 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 19 6 57
120 Zaremba Artur Old Double 0 35 7 105
121 Jałmużna Witold Old Double 0 35 6 105
konrad


«« powrót