Gala w Wiśniowej Górze - wyniki 1 dnia
(data: 2017-06-03)

Bez tytułu 1

    

     Pierwszy dzień  naszej Gali tenisa stołowego w Wiśniowej Górze za nami. Rozegraliśmy dwa turnieje takimi samymi systemami-eliminacje grupowe a następnie turnieje główne i pocieszenia (do dwóch przegranych gier) – więc każdy się „nagrał”.

 

     Podziękowanie dla osób, które wsparły, pomagały w przygotowaniu i prowadzeniu zawodów:

Jarka Ługowskiego, Henia Ryczka, Władka Czuja, Włodka Hankiewicza, Bogusia Stefańczyka, Bogdana Kamińskiego,

Sylwestra Żywotka i Józefa Prątnickiego, Damiana Antczaka, Edwarda Tomaszewskiego, Marcina Stopczyk, Roberta Rejze,

Marcela Kołdrzaka z mamą, oraz oczywiście dla Izy i Zbyszka Marciniak.

Zapraszamy na jutro!

Kolejność w turniejach Otwartych Mistrzostw Andrespola:

OPEN

AMATORZY

1.

Antczak Damian - Zgierz 

1.

Wołoszyn Marek - Łódź

2.

Frątczak Arkadiusz - Łódź 

2.

Będzyński Dariusz - Tomaszów Mazowiecki

3.

Rejze Robert - Łódź 

3.

Maniak Paweł - LUTOMIERSK 

4.

Przybyła Adrian  - Gostynin

4.

Kunert Szymon - Łódź 

5-6.

Konecki Adam - Łódź 

5-6.

Stefańczyk Bogusław - Rąbień 

 

Przesmycki Przemysław - Łódź 

 

Sokołowski Witold - Stróża 

7-8.

Milczarski  Piotr - Nowy Duninów

7-8.

Podstawczyński Hubert - Konstantynów Łódzki 

 

Maciniak Zbigniew - Łódź 

 

Wencel Mariusz - Konstantynów Łódzki 

9-12.

Bednarek Kamil - Łódź 

9-12.

Wieczorkiewicz Tomasz- Łódź 

 

Romaniuk Rafał - Łódź 

 

Durka Sławomir - Łódź 

 

Szpejnowski Patryk - Gostynin

 

Burchard Paweł - Tomaszów Mazowiecki

 

Milczarski Paweł - Nowy Duninów

 

Duraj Andrzej  - Łódź

13-16.

Laudański Piotr 

13-16.

Jędrzejka Dariusz - Łódź 

 

Marciniak Iza - Łódź 

 

Laudański Piotr - Konstantynów Łódzki

 

Burchard Paweł - Tomaszów Mazowiecki

 

Raszkiewicz Adam - Łódź 

 

Wieczorkiewicz Tomasz- Łódź 

 

Romaniuk Rafał - Łódź

17.

Wołoszyn Marek - Łódź 

17.

Olbiński Janusz - Łódź 

18.

Będzyński Dariusz - Tomaszów Mazowiecki

18.

Bednarek Kamil - Łódź 

19-20.

Jędrzejka Dariusz - Łódź 

19-20.

Mikołajczyk Grzegorz - Łódź 

 

Kunert Szymon - Łódź 

 

Sowiński Arkadiusz - Łódź 

21-22.

Kołdrzak Marcel - Łódź 

21-22.

Hankiewicz Włodzimierz - Łódź

 

Sowiński Arkadiusz - Łódź 

 

Sobczyk Edward - Łódź

23-24.

Michalak Agnieszka - Łódź 

23-24.

Pliszkiewicz Aleksander - Łódź 

 

Pliszkiewicz Aleksander - Łódź 

 

Skoczylas Tomasz - Łódź 

25-28..

Bednarek Kamil - Łódź 

25-28.

Susik Krzysztof  - Brzeziny

 

Jeske Wiktor - Łódź 

 

Mruk Wiesław - Łódź 

 

Pliszkiewicz Dawid - Łódź 

 

Stopczyk Marcin - Łódź 

 

Stopczyk Marcin - Łódź 

 

Wielgus Jacek - Łódź 

29-32.

Juszczyszyn Anna - Łódź 

 

Jeske Wiktor - Łódź 

 

Michalak Agnieszka - Łódź 

 

Pliszkiewicz Dawid - Łódź 

 

Waldemar Ciesiołkiewicz



«« powrót