Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - wynki
(data: 2017-06-04)

Bez tytułu 1
Ola Bonikowska, Waldemar Józala, Bogusław Stefańczyk
i Adam Marczak - nowymi Mistrzami Województwa Łódzkiego.
kobiety panowie 60 lat i starsi
1.  Bonikowska Ola  -  Aleksadrów Łódzki 1.  Józala Waldemar   -  Wieluń
2.  Lewandowska Iwona    -  Łódź 2.  Żywotek Sylwester    -  Łódź
3.  Marciniak Iza    -  Łódź 3-4. Olbiński Janusz    -  Łódź
4.  Mielczarek Mariola    -  Łódź   Wasiak Roman  -  Rzgów
5.  Michalak Agnieszka   -  Łódź 5-6. Duraj Andrzej    -  Łódź
6.  Juszczyszyn Anna    -  Łódź   Włodzimierz Hankiewicz    -  Łódź
7-8. Chmielarz Bogdan   -  Wieluń
połączone kat. do 39 lat i 40-49 lat (za mało było 40-latków)   Pychyński Michał    -  Łódź
1.  Marczak Adam    -  Łódź 9. Banaś Tadeusz   -  Wieluń
2.  Goździk Zbigniew  -  Tomaszów Mazowiecki  10. Tomaszewski Edward  -  Konstantynów Łódzki 
3-4. Frątczak Arkadiusz  -  Łódź 11-12. Binkowski Tadeusz  -  Łódź
  Rejze Robert  -  Łódź   Kiciński Ryszard    -  Łódź
5-6. Jacak Patryk    -  Łódź 13-14. Mruk Wiesław    -  Łódź
  Krych Krzysztof    -  Łódź   Walak Wiesław   -  Łódź
7-8. Guzek Mateusz  -  Łowicz
  Bereżewski Jakub    -  Łódź panowie 50-59 lat
9-12. Moćko Przemysław    -  Łódź 1.  Stefańczyk Bogusław  -  Rąbień 
  Rebkowiec Waldemar  -  Łódź 2.  Konecki Adam    -  Łódź
  Maciniak Zbigniew    -  Łódź 3-4. Burchard Paweł  -  Tomaszów Mazowiecki 
  Kosiorek Dominik    -  Łódź   Pychyński Sławomir   -  Wieluń
13. Kilanowski Maciej    -  Łódź 5-6. Borys Marek  -  Bychlew
14. Borkowski Radosław   -  Łódź   Pychyński Sławomir   -  Wieluń
15. Stach Szymon    -  Łódź 7-8. Ciesiołkiewicz  Waldemar  -  Łódź
16. Kołdrzak Marcel    -  Łódź   Koziróg Paweł  -  Łódź
17-18. Kołodziejczyk Hubert    -  Łódź 9. Jaworski Jacek   -  Tomaszów Mazowiecki 
  Pliszkiewicz Dawid    -  Łódź 10. Sobczak Edward    -  Łódź
19-20. Darnowski Witold   -  Łódź 11-12. Klim Wojciech  -  Brzeziny 
  Dziubiński Krystian  -  Brzeziny   Skoczylas Tomasz    -  Łódź
21-22. Kunert Szymon    -  Łódź 13-14. Pliszkiewicz Aleksander    -  Łódź
  Szcześniak Karol   -  Zgierz   Siedlecki Mirosław    -  Łódź
15. Jeske Wiktor  -  Łódź


«« powrót