Ranking V ligi po 11 kolejce
(data: 2018-01-02)

  V LIGA
  Zawodnik Zespół Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry W P
1 Podstawczyński Hubert KNZ 30 0 90 3
2 Szychowski Paweł KNZ 30 0 90 6
3 Wencel Mariusz KNZ 29 1 88 5
4 Grzesiak Mateusz Geronimo 26 1 79 10
5 Grabarczyk Kamil Komary 25 2 77 17
6 Jaskuła Małgorzata Geronimo 23 4 75 24
7 Danke Krzysztof OCW 21 6 66 36
8 Janiec Adam Mesico Loripes 21 7 72 32
9 Głobiński Krzysztof Amper 21 9 73 40
10 Hrynduła Wojciech Mesico Loripes 20 7 67 35
11 Gliszczyński Marian Frisort Olechów 19 10 64 42
12 Warzycha Adam Soczewka 19 11 66 52
13 Zdobysz Jarosław Map Polska 18 3 57 18
14 Perlański Jakub DK Plichtów 18 5 57 26
15 Kwiatkowski Krzysztof Chojny Zatorze 18 7 59 34
16 Worpus Sławomir Elektroprojekt 18 9 64 33
17 Beniak Jarosław DK Relax 18 11 70 45
18 Siedlecki Mirosław BSA Rodzina 17 10 54 39
19 Maciaszek Michał Soczewka 16 10 60 41
20 Badowski Krzysztof Map Polska 15 6 52 24
21 Grzesiak Marek Geronimo 15 7 48 30
22 Pieniążek Dariusz Harasuto 15 14 59 56
23 Walak Dariusz Chojny Zatorze 14 1 42 12
24 Wielkopolan Henryk BSA Rodzina 14 13 52 47
25 Brancewicz-Michalak Adam PM Piątka 13 2 43 12
26 Sowiński Arkadiusz OFF+ 13 6 43 31
27 Skoczylas Tomasz Soczewka 13 10 43 41
28 Frątczak Andrzej Chojny Zatorze 12 3 38 17
29 Talarkiewicz Andrzej Elektroprojekt 12 14 42 52
30 Winiarczyk Mateusz DK Plichtów 11 4 37 23
31 Kozłowski Grzegorz Mesico Loripes 11 7 39 24
32 Błądek Aleksander Old Double 11 8 40 31
33 Chrzanowski Wiesław DK Relax 11 10 46 36
34 Mańko Andrzej Chojny Zatorze 11 11 43 40
35 Jankowski Jan Elektroprojekt 11 14 40 48
36 Pocałuń Józef Map Polska 10 8 35 31
37 Chrzanowski Robert Map Polska 10 8 35 32
38 Wieczorek Ryszard OFF+ 10 20 38 70
39 Kowalska Magda Komary 9 8 33 33
40 Dudziński Marek Frisort Olechów 9 14 34 49
41 Stawiarski Paweł Harasuto 9 15 48 51
42 Albiński Paweł Old Double 8 19 38 65
43 Zołotarew Witold DK Relax 7 14 33 47
44 Wijata Kuba Komary 7 19 29 62
45 Stopczyk Marcin BSA Rodzina 6 11 25 36
46 Krajewski Jerzy Harasuto 6 15 28 49
47 Rachlewicz Szymon Chojny Zatorze 5 1 16 8
48 Smulik Bartosz OFF+ 5 5 17 18
49 Jop Józef DK Relax 5 9 21 29
50 Gocałek Jarosław DK Plichtów 5 14 22 45
51 Maciaszek Piotr Soczewka 4 3 13 14
52 Kołodziejczyk Hubert Komary 4 13 19 39
53 Sierocki Szymon Mesico Loripes 4 13 15 40
54 Kopczyński Adam OFF+ 4 16 23 51
55 Olszewski Radosław PM Piątka 4 17 21 55
56 Piątkowski Przemysław PM Piątka 4 19 23 60
57 Bereżewski Tomasz OCW 3 0 9 1
58 Pielesiek Wiesław Harasuto 3 4 13 13
59 Nowak Włodzimierz Old Double 3 4 10 13
60 Zimniak Tomasz Harasuto 3 6 14 22
61 Bryła Paweł OFF+ 3 7 15 22
62 Lewandowski Tomasz Map Polska 3 9 13 29
63 Urbański Cezary Old Double 3 10 13 35
64 Wieczorek Kazimierz Amper 3 15 15 47
65 Brancewicz-Michalak Wacław PM Piątka 3 19 14 61
66 Pawlicki Zdzisław Frisort Olechów 2 1 7 3
67 Janik Zbigniew Chojny Zatorze 2 5 11 15
68 Frąckiewicz Sylwester BSA Rodzina 2 10 15 32
69 Walak Wiesław DK Plichtów 2 16 13 52
70 Juszczyszyn Anna Frisort Olechów 2 17 10 55
71 Wielgus Jacek Old Double 2 18 9 57
72 Juchniewicz Jerzy Amper 2 25 13 78
73 Grzesiak Weronika Geronimo 1 4 4 14
74 Lis Dariusz BSA Rodzina 1 5 5 16
75 Gasiński Jerzy Amper 1 5 4 15
76 Cieplucha Tomasz PM Piątka 1 5 3 16
77 Łabęcki Piotr Frisort Olechów 1 15 6 45
78 Banasiak Marcin OCW 1 24 13 74
79 Indrys Marcin OCW 1 25 9 75
80 Jeske Wiktor Soczewka 0 1 2 3
81 Wilk Ryszard Elektroprojekt 0 1 2 3
82 Klimczak Jerzy BSA Rodzina 0 1 1 3
83 Jesionowski Bogdan DK Relax 0 1 1 3
84 Piwoński Tomasz OFF+ 0 1 0 3
85 Męcina Aneta DK Plichtów 0 1 0 3
86 Perlański Dariusz DK Plichtów 0 1 0 3
87 Ługowski Tomasz Elektroprojekt 0 2 0 6
88 Siłka Grzegorz Soczewka 0 3 1 9
89 Kłosiński Marek PM Piątka 0 3 0 9
90 Kołodziejski Michał Komary 0 3 0 9
91 Graczyk Krzysztof DK Relax 0 4 1 12
92 Zaremba Artur Old Double 0 4 0 12
93 Kowalewski Mateusz DK Plichtów 0 4 0 12
94 Olbińśka Anna Amper 0 6 3 18
konrad


«« powrót