RANKING ZAWODNIKÓW IV LIGI PO 3 TYGODNIACH
(data: 2009-10-16)



Mam prośbę do wszystkich zawodników; jak zauważycie jakiś błąd dotyczący was samych dajcie mi natychmiast znać, żeby poprawić. W nawale liczb [cztery ligi, kilkuset zawodników] mogę od czasu do czasu popełnić nieświadomie jakiś błąd ale jest mi bardzo trudno potem samemu go wychwycić, natomiast każdy oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co poprawić.

Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:
1. Preferowani są zawodnicy, którzy grają jak najwięcej gier.
2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczone tylko informacyjnie [na czerwono].
3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [większość] WYGRANYCH SETÓW
4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniejszość] PRZEGRANYCH SETÓW.

IV LIGA      
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 9 0 27 : 04
2 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 7 2 24 : 11
3 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 7 2 23 : 07
4 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 7 2 23 : 11
5 Kryściak Przemysław POWER TEAM 7 2 22 : 11
6 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 7 0 21 : 00
7 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 6 3 23 : 12
8 Marciniak Andrzej AMPER 6 3 23 : 13
9 Pączek Piotr GOK LOTOMIERSK 6 3 21 : 12
10 Duraj Andrzej GOK LOTOMIERSK 6 3 20 : 12
11 Mikołajczyk Grzegorz START 2 6 3 20 : 14
12 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 6 1 19 : 7
13 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 6 0 18 : 00
14 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 6 3 18 : 10
15 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 6 3 18 : 13
16 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 5 2 19 : 09
17 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 5 4 17 : 15
18 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 5 4 17 : 17
19 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 5 3 16 : 16
20 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 5 0 15 : 00
21 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 5 1 15 : 07
22 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 4 5 19 : 18
23 Przeworski Przemysław AMPER 4 5 18 : 19
24 Maślanka Piotr AMPER 4 2 16 : 11
25 Marchwicki Paweł GOK LOTOMIERSK 4 5 16 : 17
26 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 4 2 14 : 08
27 Łaski Wiesław WIMARAN 4 2 13 : 09
28 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 3 6 16 : 18
29 Michalak Ludwik POWER TEAM 3 6 16 : 20
30 Tokarski Dawid POWER TEAM 3 2 12 : 07
31 Giziewicz Marek WIMARAN 3 3 11 : 12
32 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 3 6 11 : 21
33 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 3 3 10 : 10
34 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 3 4 10 : 12
35 Turek Przemysław SIEDLECKA 3 5 10 : 15
36 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 3 0 09 : 00
37 Chrobot Maciej POWER TEAM 3 0 09 : 00
38 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 3 0 09 : 03
39 Białek Włodzimierz WIMARAN 3 3 09 : 11
40 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 3 6 09 : 23
41 Kopczyński Adam ELEKTROPROJEKT 2 5 11 : 18
42 Kiciński Ryszard START 2 2 7 09 : 24
43 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 2 1 08 : 04
44 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 2 2 07 : 08
45 Pawlik Kamil SIEDLECKA 2 6 06 : 18
46 Antczak Damian SOKÓŁ 3 1 1 05 : 03
47 Głobiński Krzysztof AMPER 1 2 04 : 06
48 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 1 5 04 : 15
49 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 1 1 03 : 03
50 Walas Rafał ARISTO JEANS 1 6 03 : 19
51 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 0 3 05 : 09
52 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 0 2 03 : 06
53 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 0 5 03 : 15
54 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 0 1 02 : 03
55 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 0 2 02 : 06
56 Majchrzak Łukasz SSN START 2 0 4 02 : 12
57 Błaszvzyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 0 4 02 : 12
58 Grabowska Karolina POWER TEAM 0 1 01 : 03
59 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 0 1 01 : 03
60 Kopczyńska Joanna START 2 0 2 01 : 06
61 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 0 1 00 : 03
62 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 0 2 00 : 06
63 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 0 3 00 : 09
64 Worpus Stanisław START 2 0 3 00 : 09
65 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 0 3 00 : 09
66 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 0 8 00 : 24

pavmar



«« powrót