RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI PO 3 TYGODNIACH
(data: 2009-10-23)



Mam prośbę do wszystkich zawodników; jak zauważycie jakiś błąd dotyczący was samych,
dajcie mi natychmiast znać żeby poprawić. W nawale liczb [cztery ligi, kilkuset zawodników]
mogę od czasu do czasu popełnić nieświadomie jakiś błąd ale jest mi bardzo trudno potem
samemu go wychwycić, natomiast każdy oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co
poprawić. [czasami wydaje mi się, że sam komputer myli się przy sortowaniu (!?!).]
Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:
1. Preferowani są zawodnicy,którzy grają jak najwięcej gier.
2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH
GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [większość] WYGRANYCH SETÓW.
4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniejszość] PRZEGRANYCH SETÓW.


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 9 0 27 : 01
2 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 9 0 27 : 05
3 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 9 0 27 : 06
4 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 9 0 27 : 06
5 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 8 0 24 : 04
6 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 8 1 24 : 09
7 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 7 1 22 : 08
8 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 7 2 21 : 12
9 Domański Marian POLONIA 6 3 21 : 14
10 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 6 1 20 : 04
11 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 6 0 18 : 07
12 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 5 4 20 : 17
13 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 5 2 18 : 08
14 Zimoń Mariusz CYRKIEL 5 3 18 : 12
15 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 5 3 18 : 14
16 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 5 1 17 : 04
17 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 5 2 15 : 08
18 Wosek Tomasz SOBMAR 4 5 17 : 16
19 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 4 5 17 : 18
20 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 4 2 16 : 09
21 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 4 3 16 : 11
22 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 4 5 15 : 21
23 Urbańczyk Stanisław POLONIA 4 3 14 : 15
24 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 4 3 13 : 10
25 Wasiak Roman SOBMAR 3 6 17 : 21
26 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 3 6 16 : 22
27 Rechciński Michał CYRKIEL 3 4 15 : 12
28 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 3 6 15 : 20
29 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 3 5 14 : 21
30 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 3 2 13 : 08
31 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 3 3 12 : 13
32 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 3 5 12 : 20
33 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 3 6 12 : 21
34 Wiaderny Paweł TAURON 3 6 11 : 23
35 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 3 0 09 : 03
36 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 3 0 09 : 03
37 Kunert Szymon OUTSIDERZY 2 3 11 : 12
38 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 2 2 10 : 08
39 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 2 1 07 : 04
40 Kowalski Andrzej SOBMAR 1 6 09 : 19
41 Pniak Szymon POKEMONY 1 8 07 : 26
42 Korus Józef SSN START 1 1 0 03 : 00
43 Marciniak Iza OUTSIDERZY 1 1 03 : 04
44 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 1 1 03 : 04
45 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 0 7 05 : 21
46 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 0 2 04 : 06
47 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 0 7 04 : 21
48 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 0 3 03 : 09
49 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 0 3 03 : 09
50 Markowski Maciej POKEMONY 0 6 03 : 18
51 Przygocki Zbigniew POKEMONY 0 9 03 : 27
52 Zbrojewski Aureliusz TAURON 0 9 03 : 27
53 Wojciechowski Wojciech POLONIA 0 9 02 : 27
54 Sułkowski Jacek POLONIA 0 2 01 : 06

pavmar



«« powrót