RANKING ZAWODNIKÓW IV LIGI PO 6 TYGODNIACH
(data: 2009-11-06)



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 15 2 48 : 16
2 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 15 0 45 : 03
3 Pączek Piotr GOK LOTOMIERSK 14 4 47 : 16
4 Duraj Andrzej GOK LOTOMIERSK 14 4 46 : 19
5 Mikołajczyk Grzegorz START 2 14 4 44 : 23
6 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 14 0 42 : 00
7 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 13 5 46 : 25
8 Marciniak Andrzej AMPER 13 5 46 : 27
9 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 13 4 44 : 16
10 Kryściak Przemysław POWER TEAM 13 3 40 : 18
11 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 12 2 38 : 09
12 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 12 0 36 : 06
13 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 11 1 35 : 03
14 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 11 7 35 : 31
15 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 11 3 33 : 14
16 Przeworski Przemysław AMPER 10 5 36 : 25
17 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 10 3 35 : 13
18 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 10 5 33 : 21
19 Marchwicki Paweł GOK LOTOMIERSK 09 9 35 : 32
20 Maślanka Piotr AMPER 09 4 32 : 21
21 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 09 9 32 : 36
22 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 09 3 30 : 14
23 Pawlik Kamil SIEDLECKA 09 8 29 : 26
24 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 08 10 33 : 37
25 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 07 7 29 : 28
26 Michalak Ludwik POWER TEAM 07 10 29 : 37
27 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 07 11 28 : 38
28 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 07 4 27 : 16
29 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 07 5 26 : 20
30 Łaski Wiesław WIMARAN 07 11 26 : 37
31 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 07 4 25 : 13
32 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 07 8 25 : 28
33 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 07 8 25 : 30
34 Białek Włodzimierz WIMARAN 07 11 25 : 40
35 Turek Przemysław SIEDLECKA 07 9 23 : 27
36 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 06 12 29 : 38
37 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 06 4 19 : 17
38 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 06 1 18 : 07
39 Kiciński Ryszard START 2 05 13 24 : 45
40 Giziewicz Marek WIMARAN 05 13 24 : 46
41 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 05 10 23 : 34
42 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 05 7 20 : 24
43 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 05 5 18 : 20
44 Tokarski Dawid POWER TEAM 03 5 13 : 16
45 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 13 13 : 44
46 Chrobot Maciej POWER TEAM 03 2 10 : 06
47 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 03 3 10 : 10
48 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 02 12 15 : 38
49 Kopczyński Adam ELEKTROPROJEKT 02 12 12 : 39
50 Grabowska Karolina POWER TEAM 02 5 11 : 18
51 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 02 3 10 : 10
52 Antczak Damian SOKÓŁ 3 02 1 08 : 03
53 Głobiński Krzysztof AMPER 02 5 08 : 15
54 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 02 10 08 : 31
55 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 02 2 07 : 10
56 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 02 4 07 : 13
57 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 2 04 : 08
58 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 01 3 04 : 12
59 Walas Rafał ARISTO JEANS 01 6 03 : 19
60 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 00 12 08 : 36
61 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 00 3 05 : 09
62 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 00 6 05 : 18
63 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 4 03 : 12
64 Majchrzak Łukasz SSN START 2 00 8 03 : 24
65 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 1 02 : 03
66 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 00 3 02 : 09
67 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 00 1 01 : 03
68 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 4 01 : 15
69 Worpus Stanisław SSN START 2 00 6 01 : 18
70 Olbińska Anna AMPER 00 1 00 : 03
71 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 3 00 : 09
72 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 00 11 00 : 33

pavmar



«« powrót