IV liga po 9-ciu tygodniach + Ranking zawodników
(data: 2009-11-27)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 9 27 85 05 9 0 0
2 MTS PIRANIE 9 24 66 24 7 1 1
3 GOK LUTOMIERSK 9 22 61 29 6 1 2
4 AMPER 9 22 59 31 6 1 2
5 SOKÓŁ 3 9 22 55 35 6 1 2
6 ZAPAŁ 2 9 22 49 41 7 0 2
7 RELAX ŁÓDŹ 9 19 48 42 4 2 3
8 POWER TEAM 9 19 44 46 4 2 3
9 LUKS KOŹLE 1 9 18 44 46 5 0 4
10 ELEKTROPROJEKT 9 17 43 47 3 2 4
11 SIEDLECKA 9 15 28 62 2 2 5
12 LUKS KOŹLE 2 9 14 31 59 2 1 6
13 SSN START 2 9 12 31 59 0 3 6
14 HOMECOMPUTER.pl 2 9 11 26 64 1 0 8
15 ARISTO 9 11 25 65 1 0 8
16 WIMARAN 9 11 25 65 1 0 8

pavmar



STAŁY KOMUNIKAT

Mam prośbę do wszystkich zawodników; jak zauważycie jakiś błąd dotyczący was samych,
dajcie mi natychmiast znać żeby poprawić. W nawale liczb [cztery ligi, kilkuset zawodników]
mogę od czasu do czasu popełnić nieświadomie jakiś błąd ale jest mi bardzo trudno potem
samemu go wychwycić, natomiast każdy oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co
poprawić. [czasami wydaje mi się, że sam komputer myli się przy sortowaniu (!?!).]
Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:
1. Preferowani są zawodnicy,którzy grają jak najwięcej gier.
2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH
GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [większość] WYGRANYCH SETÓW.
4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniejszość] PRZEGRANYCH SETÓW.


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 21 5 70 : 21
2 Pączek Piotr GOK LOTOMIERSK 21 6 68 : 26
3 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 21 0 63 : 02
4 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 21 0 63 : 03
5 Duraj Andrzej GOK LOTOMIERSK 20 7 67 : 31
6 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 20 7 67 : 36
7 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 20 2 62 : 11
8 Mikołajczyk Grzegorz START 2 19 8 64 : 35
9 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 19 4 57 : 20
10 Marciniak Andrzej AMPER 18 6 61 : 34
11 Kryściak Przemysław POWER TEAM 17 8 59 : 39
12 Maślanka Piotr AMPER 17 5 57 : 28
13 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 16 4 55 : 20
14 Przeworski Przemysław AMPER 16 8 55 : 33
15 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 16 11 53 : 46
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 15 5 49 : 25
17 Marchwicki Paweł GOK LOTOMIERSK 14 13 54 : 46
18 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 14 7 48 : 28
19 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 14 1 44 : 06
20 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 14 0 42 : 06
21 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 13 8 44 : 32
22 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 13 9 42 : 35
23 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 11 16 49 : 55
24 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 11 14 44 : 49
25 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 11 5 39 : 21
26 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 11 9 38 : 38
27 Białek Włodzimierz WIMARAN 10 17 38 : 61
28 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 9 34 : 36
29 Michalak Ludwik POWER TEAM 09 16 40 : 58
30 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 09 18 40 : 61
31 Kiciński Ryszard START 2 09 18 39 : 67
32 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 09 14 38 : 51
33 Pawlik Kamil SIEDLECKA 09 15 32 : 47
34 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 09 12 31 : 42
35 Turek Przemysław SIEDLECKA 09 12 30 : 38
36 Łaski Wiesław WIMARAN 08 19 34 : 62
37 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 08 8 33 : 30
38 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 08 6 29 : 21
39 Chrobot Maciej POWER TEAM 08 3 25 : 13
40 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 08 4 24 : 16
41 Giziewicz Marek WIMARAN 07 20 34 : 69
42 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 07 16 33 : 52
43 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 07 9 26 : 32
44 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 07 5 24 : 21
45 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 06 9 27 : 33
46 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 06 00 18 : 01
47 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 05 18 29 : 59
48 Kopczyński Adam ELEKTROPROJEKT 05 18 24 : 60
49 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 05 16 23 : 52
50 Tokarski Dawid POWER TEAM 05 6 21 : 21
51 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 05 3 19 : 13
52 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 05 6 19 : 20
53 Głobiński Krzysztof AMPER 04 7 18 : 23
54 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 04 17 16 : 54
55 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 18 13 : 59
56 Walas Rafał ARISTO JEANS 03 8 12 : 25
57 Antczak Damian SOKÓŁ 3 03 3 11 : 09
58 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 03 5 10 : 22
59 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 02 16 17 : 51
60 Grabowska Karolina POWER TEAM 02 6 12 : 21
61 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 02 2 07 : 10
62 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 02 0 06 : 04
63 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 01 3 08 : 10
64 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 3 04 : 11
65 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 01 13 04 : 39
66 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 00 3 05 : 09
67 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 8 05 : 27
68 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 8 04 : 24
69 Worpus Stanisław SSN START 2 00 9 04 : 27
70 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 00 4 03 : 12
71 Majchrzak Łukasz SSN START 2 00 10 03 : 30
72 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 1 02 : 03
73 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 00 3 01 : 09
74 Olbińska Anna AMPER 00 1 00 : 03
75 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 00 : 09
76 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 3 00 : 09

pavmar



«« powrót