IV liga po I rundzie + Ranking zawodników
(data: 2010-01-22)



Przypominam, że ze względu na uczestnictwo w rozgrywkach 16 zespołów, IV liga nie ma przerwy zimowej i zaczyna rozgrywki już w najbliższy poniedziałek tj. 25 stycznia 2010.
Ci, którzy wyjeżdżają na ferie szkolne [druga połowa lutego] powinni starać się, w miarę możności, rozegrać tamte mecze awansem.

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 15 45 141 009 15 0 0
2 MTS PIRANIE 15 41 114 036 12 2 1
3 GOK LUTOMIERSK 15 38 106 044 10 3 2
4 AMPER 15 38 099 051 11 1 3
5 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 15 37 091 059 9 4 2
6 ZAPAŁ 2 15 35 081 069 10 1 4
7 POWER TEAM 15 31 070 080 7 2 6
8 RELAX ŁÓDŹ 15 28 073 077 6 2 7
9 ELEKTROPROJEKT 15 28 069 081 5 3 7
10 LUKS KOŹLE 1 15 25 063 087 6 0 9
11 SSN START 2 15 23 064 086 2 4 9
12 WIMARAN 15 23 056 094 4 0 11
13 HOMECOMPUTER.pl 2 15 23 050 100 4 0 11
14 LUKS KOŹLE 2 15 22 052 098 3 1 11
15 SIEDLECKA 15 21 040 110 2 2 11
16 ARISTO 15 18 041 109 1 1 13


STAŁY KOMUNIKAT

 

Prośba do wszystkich zawodników; jak zauważycie jakiś błąd dotyczący was samych, dajcie mi znać żeby poprawić. W nawale liczb [4 ligi, kilkuset zawodników] mogłem popełnić nieświadomie jakiś błąd ale jest mi trudno samemu go wychwycić, natomiast każdy oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co poprawić.

Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:

  1. Preferowani są zawodnicy, którzy grają jak najwięcej gier,
  2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
  3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [więcej] WYGRANYCH SETÓW.
  4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniej] PRZEGRANYCH SETÓW.

  5. TABELA RANKINGOWA

      IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
      Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
    gry gry (info) W P
    1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 38 1 116 : 009
    2 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 37 7 121 : 038
    3 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 36 9 118 : 040
    4 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 36 5 109 : 036
    5 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 35 10 118 : 043
    6 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 33 0 099 : 004
    7 Mikołajczyk Grzegorz START 2 31 11 103 : 049
    8 Przeworski Przemysław AMPER 31 11 103 : 055
    9 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 31 11 101 : 055
    10 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 30 4 096 : 020
    11 Maślanka Piotr AMPER 29 10 098 : 045
    12 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 28 5 092 : 027
    13 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 27 10 092 : 047
    14 Marciniak Andrzej AMPER 26 12 094 : 059
    15 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 25 20 091 : 077
    16 Kryściak Przemysław POWER TEAM 24 19 091 : 075
    17 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 24 6 076 : 033
    18 Białek Włodzimierz WIMARAN 20 25 077 : 094
    19 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 20 20 073 : 078
    20 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 20 19 071 : 073
    21 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 1 062 : 006
    22 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 19 17 066 : 062
    23 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 19 15 064 : 055
    24 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 18 11 063 : 048
    25 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 17 28 074 : 094
    26 Michalak Ludwik POWER TEAM 17 25 069 : 094
    27 Łaski Wiesław WIMARAN 17 28 068 : 095
    28 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 16 24 069 : 090
    29 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 15 29 068 : 100
    30 Kiciński Ryszard START 2 15 30 065 : 110
    31 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 15 13 059 : 053
    32 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 14 15 058 : 052
    33 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 14 0 042 : 006
    34 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 14 5 042 : 022
    35 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 13 28 061 : 095
    36 Turek Przemysław SIEDLECKA 13 25 049 : 082
    37 Pawlik Kamil SIEDLECKA 12 27 045 : 085
    38 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 12 11 043 : 048
    39 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 12 6 042 : 025
    40 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 12 0 036 : 001
    41 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 11 29 051 : 097
    42 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
    43 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 11 10 039 : 036
    44 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 11 10 039 : 037
    45 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 10 6 036 : 029
    46 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 9 034 : 036
    47 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
    48 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 09 30 043 : 100
    49 Tokarski Dawid POWER TEAM 09 7 035 : 027
    50 Majda Jan WIMARAN 09 3 028 : 018
    51 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 08 17 035 : 058
    52 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
    53 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 25 032 : 082
    54 Giziewicz Marek WIMARAN 07 20 034 : 069
    55 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 07 11 033 : 036
    56 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 07 14 028 : 047
    57 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 06 15 031 : 051
    58 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
    59 Antczak Damian SOKÓŁ 3 06 9 024 : 031
    60 Kopczyński Adam ELEKTROPROJEKT 05 22 028 : 072
    61 Grabowska Karolina POWER TEAM 05 13 027 : 046
    62 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
    63 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 03 28 027 : 088
    64 Majchrzak Łukasz SSN START 2 03 21 019 : 065
    65 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
    66 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
    67 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 02 0 006 : 004
    68 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 5 005 : 017
    69 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 01 6 005 : 019
    70 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 5 004 : 017
    71 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 16 009 : 051
    72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 00 7 006 : 021
    73 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
    74 Worpus Stanisław SSN START 2 00 14 004 : 042
    75 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 5 002 : 015
    76 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
    77 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
    78 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

    pavmar



    «« powrót