II liga po I rundzie + Ranking zawodników
(data: 2010-01-23)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 13 37 101 29 12 0 1
2 OUTSIDERZY 13 35 091 39 10 2 1
3 TBS PIEKARNIA 2 13 35 085 45 11 0 2
4 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 13 28 069 61 7 1 5
5 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 13 28 069 61 7 1 5
6 SSN START 1 13 27 072 58 6 2 5
7 LKS KOLUSZKI 13 27 065 65 7 1 5
8 CYRKIEL 13 25 068 62 6 0 7
9 POLONIA 13 25 065 65 5 2 6
10 JUSPORT 2 13 25 062 68 6 0 7
11 SOBMAR 13 22 052 78 3 3 7
12 TAURON 13 18 042 87 2 1 10
13 POKEMONY 13 16 033 97 1 1 11
14 AJN ŁUGOWSCY 13 15 035 95 1 0 12


STAŁY KOMUNIKAT

 

Prośba do wszystkich zawodników; jak zauważycie jakiś błąd dotyczący was samych, dajcie mi znać żeby poprawić. W nawale liczb [4 ligi, kilkuset zawodników] mogłem popełnić nieświadomie jakiś błąd ale jest mi trudno samemu go wychwycić, natomiast każdy oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co poprawić.

Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:

  1. Preferowani są zawodnicy, którzy grają jak najwięcej gier,
  2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
  3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [więcej] WYGRANYCH SETÓW.
  4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniej] PRZEGRANYCH SETÓW.


  5. TABELA RANKINGOWA

      II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
      Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
    gry gry (info) W P
    1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 38 1 116 : 035
    2 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 30 9 097 : 055
    3 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 28 11 095 : 050
    4 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 28 9 094 : 041
    5 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
    6 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 26 13 093 : 054
    7 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 26 13 091 : 059
    8 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 25 10 089 : 052
    9 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 25 14 089 : 061
    10 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 25 13 088 : 065
    11 Domański Marian POLONIA 24 15 086 : 064
    12 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 24 9 082 : 045
    13 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 24 7 070 : 042
    14 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 22 14 086 : 069
    15 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 22 14 077 : 065
    16 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 21 11 072 : 051
    17 Wiaderny Paweł TAURON 20 19 074 : 081
    18 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 20 16 072 : 069
    19 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 19 16 079 : 061
    20 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 19 18 076 : 068
    21 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 19 11 071 : 053
    22 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 18 21 081 : 079
    23 Zimoń Mariusz CYRKIEL 18 19 076 : 075
    24 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 18 19 075 : 063
    25 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 18 7 061 : 043
    26 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 17 22 064 : 083
    27 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 16 21 074 : 074
    28 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 16 18 066 : 072
    29 Rechciński Michał CYRKIEL 15 21 070 : 069
    30 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 15 23 067 : 082
    31 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 14 22 057 : 079
    32 Markowski Maciej POKEMONY 14 19 051 : 071
    33 Pniak Szymon POKEMONY 13 26 058 : 088
    34 Wasiak Roman SOBMAR 12 25 063 : 088
    35 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 12 9 045   041
    36 Kowalski Andrzej SOBMAR 11 21 054 : 080
    37 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 11 19 051 : 062
    38 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 11 24 048 : 088
    39 Kunert Szymon OUTSIDERZY 07 7 030 : 034
    40 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 06 13 029 : 044
    41 Wosek Tomasz SOBMAR 06 10 025 : 031
    42 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 3 024 : 012
    43 Przygocki Zbigniew POKEMONY 04 35 038 : 111
    44 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 04 8 019 : 027
    45 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 04 4 016 : 015
    46 Wojciechowski Wojciech POLONIA 03 33 025 : 101
    47 Zbrojewski Aureliusz TAURON 03 36 021 : 112
    48 Marciniak Iza OUTSIDERZY 03 5 012 : 019
    49 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 02 15 014 : 047
    50 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 02 2 010 : 008
    51 Korus Józef SSN START 1 01 3 007 : 009
    52 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 01 4 006 : 012
    53 Sułkowski Jacek POLONIA 01 6 006 : 020
    54 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 01 2 005 : 006
    55 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 29 015 : 087

    pavmar



    «« powrót