Adresy kontaktowe IV ligi
(data: 2010-01-26)



Dwie drużyny zmieniły adres rozgrywania swoich meczów w II rundzie. Są to: ARISTO JEANS i SSN START 2.
Proszę odnotować sobie te nowe adresy.

IV LIGA 2009 – 2010

(adresy kontaktowe)

alfabetycznie

 

 

 

AMPER ŁZE

Anna Olbińska - kom. 502 075 501

Piotr Maślanka – kom 603 190 061

sala: ul. Karolewska 30/34 [szkoła] - wtorek 17:00

 

ARISTO JEANS

Robert Ciesielski – kom. 515 192 818

sala: MKS Jedynka, ul. Czajkowskiego 14, poniedziałek 19:00

 

ELEKTROPROJEKT

Bogdan Luchowski - kom. 660 248 962, dom – 042 259-06-56,

Ryszrd Wilk - kom. 506 189 989

sala: ul. Rewolucji 1905r nr 21 wtorek 17.oo

 

GOK LUTOMIERSK

Piotr Pączek – kom. 600 310 713

sala: Gminny Ośrodek Kultury, Lutomiersk, Plac Jana Pawła II 13 - czwartek 17:00

 

HOMECOMPUTER.pl 2

Mirosław Sokół – kom. 790 365 559

kapitan: Michał Pychiński – 501 622 951

sale: Dom Opieki Społecznej w Aleksandrowie, ul. Rąbień AB59, czwartek 18:00

 

KSIĘŻAK ŁOWICZ

Tadeusz Pytkowski – kom. 602 387 020

sala: ul. Jana Pawła II 3 czwartek 18:00

 

LUKS KOŹLE 1

Kapitan: Dariusz Moskwa 793 694 048

Sławomir Pelski 606 310 480

sala: SP w Koźlu (Koźle 65) środa 18:00

 

LUKS KOŹLE 2

Maciej Markiewicz 606 259 858

sala: SP w Koźlu, Koźle 65 poniedziałek 18:00

 

MTS PIRANIE

Zbigniew Łuczak - kom. 502 429 815, 042 634-41-08,

sala: Pawilon Elty – ul. Rojna 46a poniedziałek 17:30

 

 

POWER TEAM

Maciej Chrobot – kom. 608 013 030

sala: Pałac Młodzieży, ul. Wyszyńskiego 86 [Retkinia] - czwartek 17:30

 

 

RELAX ŁÓDŹ

Józef Jop - kom. 503 698 517, dom – 042 652-77-62,

Wiesław Chrzanowski - kom. 603 071 000, 042 652-02-92

sala: ul. Rydzowa 5 [DK Relax] poniedziałek 17.oo

 

SIEDLECKA

Tomasz Cienkus – kom. 669 694 643

sala: Spec.Ośrodek Szkolno Wychowawczy, ul. Siedlecka 7/21

[wejście od Łęczyckiej przy Siedleckiej] środa 18:00

 

SOKÓŁ 3

Witold Wojtczak - kom. 515 068 339

Kazimierz Głowacki - kom. 516 711 085 Wł. Łuchniak – 880 397 261

sala: Zgierz, ul. Szczawińska 2 (SPnr3) czwartek 17.oo

 

SSN START 2

Łukasz Majchrzak – kom. 501 722 156

sala: Gimnazjum N*20, il. Olimpijska 9 (Retkinia) wtorek 17:00

 

WIMARAN

Wiesław Łaski - kom. 602 898 712

Włodzimierz Białek - kom. 600 065 270

sala: SP.nr 33 – ul. Lermontowa 7 środa 18.oo

 

ZAPAŁ 2

Andrzej Błaziński – 504 721 113

sala: ul. Wacława 22/24 [szkoła, wejście przez boisko] środa 17:00

 

 

 

 

 

Ci, którzy nie mają internetu, wyniki, jak i informacje o przełożeniu meczu, przekazują do:

 

Pawła Marchwickiego

tel. kom. 600 923 560

tel. dom. 042 658-03-56

[email: pavmar@op.pl]



«« powrót