IV liga po 17-tu tygodniach [ + Ranking]
(data: 2010-02-06)



Nie jest jeszcze rozegrany mecz SIEDLECKA - LUKS KOŹLE 1

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 17 51 161 009 17 0 0
2 GOK LUTOMIERSK 17 44 122 048 12 3 2
3 MTS PIRANIE 17 44 122 048 12 3 2
4 AMPER 17 44 114 056 13 1 3
5 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 17 41 098 072 10 4 3
6 ZAPAŁ 2 17 38 089 081 10 2 5
7 POWER TEAM 17 33 075 095 7 2 8
8 RELAX ŁÓDŹ 17 32 079 091 7 2 8
9 ELEKTROPROJEKT 17 30 077 093 5 3 9
10 WIMARAN 17 29 072 098 6 0 11
11 LUKS KOŹLE 1 16 28 070 090 7 0 9
12 SSN START 2 17 27 072 098 3 4 10
13 HOMECOMPUTER.pl 2 17 27 060 110 5 0 12
14 LUKS KOŹLE 2 17 24 055 115 3 1 13
15 ARISTO 17 22 053 117 2 1 14
16 SIEDLECKA 16 22 041 119 2 2 12


TABELA RANKINGOWA nie uwzględnia 2-ch nierozegranych meczów.

  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 43 1 131 : 010
2 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 41 10 136 : 047
3 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 41 10 135 : 045
4 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 40 7 130 : 039
5 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 40 7 124 : 047
6 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 36 12 117 : 062
7 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 36 0 108 : 005
8 Mikołajczyk Grzegorz START 2 34 14 116 : 062
9 Przeworski Przemysław AMPER 34 14 115 : 066
10 Maślanka Piotr AMPER 33 12 112 : 054
11 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 31 12 105 : 056
12 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 31 6 101 : 026
13 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 30 9 103 : 040
14 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 28 23 103 : 080
15 Marciniak Andrzej AMPER 26 12 094 : 059
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 26 10 083 : 047
17 Kryściak Przemysław POWER TEAM 25 21 094 : 081
18 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 23 1 071 : 007
19 Białek Włodzimierz WIMARAN 22 25 083 : 096
20 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 22 23 080 : 088
21 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 21 25 078 : 095
22 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 21 21 076 : 076
23 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 20 15 071 : 063
24 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 19 30 082 : 109
25 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 19 15 064 : 055
26 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 18 28 078 : 104
27 Michalak Ludwik POWER TEAM 18 27 072 : 101
28 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 17 33 082 : 109
29 Łaski Wiesław WIMARAN 17 32 073 : 107
30 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 17 0 051 : 007
31 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 16 30 071 : 102
32 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 16 13 057 : 059
33 Kiciński Ryszard START 2 15 30 065 : 110
34 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 15 17 064 : 065
35 Majda Jan WIMARAN 15 3 046 : 018
36 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 14 15 058 : 052
37 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 14 5 042 : 022
38 Turek Przemysław SIEDLECKA 13 28 053 : 091
39 Pawlik Kamil SIEDLECKA 13 29 049 : 091
40 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
41 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 13 9 045 : 036
42 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 12 10 042 : 037
43 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 12 0 036 : 001
44 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 11 29 051 : 097
45 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 11 32 049 : 108
46 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
47 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 11 10 039 : 036
48 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 9 034 : 036
49 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
50 Tokarski Dawid POWER TEAM 09 10 037 : 036
51 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 08 16 037 : 053
52 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 08 23 036 : 076
53 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
54 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 25 032 : 082
55 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 07 15 030 : 050
56 Antczak Damian SOKÓŁ 3 07 10 028 : 035
57 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 06 15 031 : 051
58 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
59 Godlewski Przemysław AMPER 06 0 018 : 001
60 Rosiak Rafał WIMARAN 06 0 018 : 002
61 Grabowska Karolina POWER TEAM 05 13 027 : 046
62 Majchrzak Łukasz SSN START 2 05 24 027 : 076
63 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
64 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 04 2 013 : 010
65 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 03 28 027 : 088
66 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
67 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 02 4 011 : 013
68 Tylman Bogdan SSN START 2 02 4 008 : 016
69 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
70 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 02 1 007 : 005
71 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 02 0 006 : 004
72 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 02 1 006 : 004
73 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 5 005 : 017
74 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 01 6 005 : 019
75 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 5 004 : 017
76 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 16 009 : 051
77 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 00 11 006 : 033
78 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
79 Worpus Stanisław SSN START 2 00 15 004 : 045
80 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
81 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 6 002 : 018
82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót