PO 3 turnieju GP Łodzi
(data: 2010-02-07)

Nowa strona 1
W 3 turnieju uczestniczyło 81 osób i po raz pierwszy od bardzo dawna
nie było ani jednej przedstawicielki płci pięknej.
W wyniku awarii sprzętu komputerowego turniej rozpoczął się z prawie
godzinnym opóźnieniem, ale dzięki pomocy i wyrozumiałości uczestników
później wszystko toczyło się płynnie i zgodnie z naszymi założeniami.
Aleksandrów, Andrzejów, Bychlew, Głowno, Gostynin, Kiernozia, Koźle,
Krzepocinek, Kutno, Lutomiersk, Łowicz, Radom, Rąbień, Rzgów, Sandomierz,
Słubice, Sochaczew, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa, Wola Wiązowa,
Zgierz i Łódź, to miejscowości z których przyjechali na turniej uczestnicy.
Dzięki firmom ARISTO, DREWNOSTYL, PABEN, PIEKARNIA Teresa i Bogusław Stefańczyk,
były ciekawe i dość atrakcyjne nagrody dla czterech najlepszych zawodników,
oraz dla kilku osób którym dopisało szczęście w losowaniu.
Uważam, że jeśli chodzi o poziom sportowy to dawno nie było tak wyborowej
stawki zawodników jak na tym turnieju. Zwyciężył "VIP zawodów", wielokrotny mistrz
Polski weteranów, Jan Molęda z Radomia.
Wielkie Brawa dla nastoletniego Bartka Maczużaka, nie tylko za bardzo dobrą grę
i zajęcie trzeciego miejsca, ale i za godne naśladowania zachowanie.
Finał, Molęda - Wojnarski 3:1 (8/11, 11/5, 11/8, 11/3)
1 Molęda Jan Radom
2 Wojnarski Robert Gostynin
3 Maczużak Bartek Pabianice
4 Ostrowski Dawid Łódź
5-8 Bartłomijczyk Jarosław Rzgów
Buła Michał Słubice
Rybikowski Przemysław Łódź
Uściński Waldemar Kutno
9-16 Dubiela Jacek Łódź
Gęszczak. Patryk Pabianice
Kierzek Kamil Bychlew
Legat Mateusz Warszawa
Markowski Michał Warszawa
Rudak Mateusz Łowicz
Stefańczyk Bogusław Rabień
Warpas Jakub Warszawa
17-24 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź
Kalina Leszek Aleksandrów
Naperty Łukasz Warszawa
Placek Krzysztof Skierniewice
Przesmycki Przemysław Łódź
Śniady Kacper Pabianice
Wawrzyniak Andrzej Sochaczew
Wójcik Paweł Łowicz
25-32 Domański Marian Andrzejów
Gruszczyński Krzysztof Sandomierz
Kunert Szymon Łódź
Olbiński Janusz Łódź
Podsędek Mateusz Łowicz
Postek Arkadiusz Warszawa
Sokołowski Witold Łódź
Weiser Maciej Sandomierz
33-40 Cichosz Konrad Tomaszów Maz.
Izdebski Sławomir Łódź
Orzechowski Zdzisław Łowicz
Pytkowski Tadeusz Łowicz
Sitek Mateusz Zgierz
Skowroński Krzysztof Gostynin
Szcześniak Karol Koźle
Wrzosek Andrzej Rawa Maz.
41-44 Jarmakowski Kamil Pabianice
Juszko Adam Pabianice
Kowalski Andrzej Łódź
Marchwicki Oskar Łódź
Maślanka Piotr Łódź
Mruk Wiesław Łódź
Rybikowski Szymon Łódź
Wojciechowski Wojciech Andrzejów
49 Krzywania Michał Zgierz
50 Banasiak Jarosław Łódź
51-52 Prusinowski Krzysztof Koźle
Skiba Robert Łódź
53-56 Dziedziński Marek Tomaszów Maz.
Grzelak Tomasz Łódź
Kostrzewski Patryk Zgierz
Maniak Paweł Krzepocinek
57-64 Antczak Damian Zgierz
Ciesielski Robert Łódź
Duraj Andrzej Lutomiersk
Gabara Adam Andrzejów
Marciniak Zbigniew Łódź
Okupski Zbigniew Łódź
Pączek Piotr Lutomiersk
Siniarski Dariusz Łódź
65-72 Bryjan Jakub Zgierz
Ciekański Jerzy Wola Wiązowa
Kapusta Marcin Głowno
Kopczyński Jerzy Łódź
Kryściak Przemek Zgierz
Łepicki Andrzej Tomaszów Maz.
Wasiak Roman Rzgów
Wojtczak Marcin Zgierz
73-81 Auguścik Adrian Łódź
Derendasz Zdzisław Łódź
Juszko Jakub Pabianice
Łon Andrzej Kiernozia
Ługowski Artur Łódź
Mucha Bartłomiej Łódź
Rebkowiec Waldemar Łódź
Sułkowski Jacek Andrzejów
Wiaderny Wojciech Łódź
W aktualnościach łódzkich turniejów TABELA RANKINGOWA.
Zapraszamy na kolejny turniej ale o terminie jego rozegrania będziemy mogli
poinformować dopiero w przyszłym tygodniu.
Wkrótce na:
http://www.tenisstolowy.pl/amator.pl
ilustrowana tabela z drabinkami
Waldemar Ciesiołkiewicz

PS Szczególne podziękowania dla Tadeusza Szydłowskiego, Piotra Winnickiego,

Wiesława Mruka, Przemka Przesmyckiego i Dawida Ostrowskiego

 



«« powrót