IV liga po 21 tygodniach + Ranking zawodników
(data: 2010-03-05)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 60 187 013 20 0 0
2 AMPER 21 56 144 066 17 1 3
3 MTS PIRANIE 21 54 149 061 14 5 2
4 GOK LUTOMIERSK 21 53 146 064 14 4 3
5 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 21 51 125 085 13 4 4
6 ZAPAŁ 2 21 48 111 099 13 2 6
7 RELAX ŁÓDŹ 21 41 098 112 9 3 9
8 POWER TEAM 21 40 090 120 8 3 10
9 LUKS KOŹLE 1 21 37 090 120 9 0 12
10 SSN START 2 21 35 090 120 5 4 12
11 WIMARAN 21 34 087 123 6 1 14
12 ELEKTROPROJEKT 20 34 085 115 5 4 11
13 HOMECOMPUTER.pl 2 21 33 079 131 6 0 15
14 LUKS KOŹLE 2 21 30 068 142 4 1 16
15 ARISTO 21 29 072 138 3 2 16
16 SIEDLECKA 19 25 049 141 2 2 15


STAŁY KOMUNIKAT

 

Prośba do wszystkich zawodników.

Błędy mogą się zawsze przytrafić. Każdy zainteresowany, oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co poprawić. Sprawdzę ponownie daną pozycję i poprawię.

Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:

  1. Preferowani są zawodnicy, którzy grają jak najwięcej gier,
  2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
  3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [więcej] WYGRANYCH SETÓW.
  4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniej] PRZEGRANYCH SETÓW.


  5.   IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
      Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
    gry gry (info) W P
    1 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 50 13 168 : 060
    2 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 50 2 153 : 014
    3 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 49 10 154 : 061
    4 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 48 11 159 : 056
    5 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 48 15 159 : 062
    6 Przeworski Przemysław AMPER 43 16 144 : 078
    7 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 41 10 138 : 047
    8 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 40 15 135 : 072
    9 Maślanka Piotr AMPER 39 15 133 : 066
    10 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 39 18 128 : 081
    11 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 39 0 117 : 006
    12 Mikołajczyk Grzegorz START 2 34 14 116 : 062
    13 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 34 9 111 : 035
    14 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 33 30 122 : 107
    15 Kryściak Przemysław POWER TEAM 33 28 122 : 110
    16 Marciniak Andrzej AMPER 28 16 103 : 74
    17 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 28 22 097 : 084
    18 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 28 15 090 : 063
    19 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 26 29 098 : 113
    20 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 26 18 090 : 077
    21 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 1 080 : 008
    22 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 25 36 108 : 134
    23 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 25 32 095 : 118
    24 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 25 26 093 : 094
    25 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 25 16 087 : 073
    26 Białek Włodzimierz WIMARAN 23 30 089 : 111
    27 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 22 36 096 : 131
    28 Michalak Ludwik POWER TEAM 22 38 090 : 140
    29 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 22 17 074 : 066
    30 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 20 38 089 : 128
    31 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 0 060 : 003
    32 Majda Jan WIMARAN 19 11 063 : 044
    33 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 18 35 089 : 116
    34 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 18 0 054 : 009
    35 Łaski Wiesław WIMARAN 17 35 074 : 116
    36 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 17 18 072 : 068
    37 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 17 7 053 : 029
    38 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 16 21 066 : 071
    39 Pawlik Kamil SIEDLECKA 16 35 058 : 110
    40 Antczak Damian SOKÓŁ 3 16 11 056 : 043
    41 Turek Przemysław SIEDLECKA 15 35 067 : 112
    42 Kiciński Ryszard START 2 15 30 065 : 110
    43 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 15 10 051 : 041
    44 Rosiak Rafał WIMARAN 15 3 048 : 016
    45 Godlewski Przemysław AMPER 15 0 045 : 004
    46 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 14 22 059 : 078
    47 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 13 33 061 : 110
    48 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
    49 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 13 10 045 : 038
    50 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
    51 Tylman Bogdan SSN START 2 12 6 042 : 027
    52 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 11 34 050 : 114
    53 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
    54 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 10 33 049 : 107
    55 Majchrzak Łukasz SSN START 2 10 28 046 : 093
    56 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 12 037 : 045
    57 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
    58 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 09 5 033 : 023
    59 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 08 22 041 : 073
    60 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
    61 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 25 032 : 082
    62 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 08 3 027 : 017
    63 Grabowska Karolina POWER TEAM 07 17 035 : 058
    64 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 07 15 030 : 050
    65 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 07 2 022 : 012
    66 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 06 9 026 : 036
    67 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
    68 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
    69 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 04 34 033 : 106
    70 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
    71 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
    72 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 03 10 012 : 033
    73 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 02 16 016 : 050
    74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
    75 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
    76 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
    77 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 19 009 : 060
    78 Worpus Stanisław SSN START 2 00 24 006 : 072
    79 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
    80 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
    81 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 6 002 : 018
    82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
    83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
    84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

    pavmar



    «« powrót