II liga po 17-tu tygodniach + Ranking zawodników
(data: 2010-03-05)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 OUTSIDERZY 17 47 118 052 14 2 1
2 PGE DYSTRYBUCJA 2 17 46 129 041 14 1 2
3 TBS PIEKARNIA 2 17 45 111 059 14 0 3
4 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 17 38 094 076 9 3 5
5 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 17 36 089 081 8 3 6
6 SSN START 1 16 35 090 070 8 3 5
7 LKS KOLUSZKI 17 35 087 083 9 1 7
8 CYRKIEL 16 32 086 074 8 0 8
9 JUSPORT 2 17 32 081 089 7 1 9
10 POLONIA 17 30 079 091 5 3 9
11 SOBMAR 17 30 069 101 5 3 9
12 AJN ŁUGOWSCY 17 23 054 116 3 0 14
13 TAURON 17 22 052 118 2 1 14
14 POKEMONY 17 20 041 129 1 1 15


STAŁY KOMUNIKAT

 

Prośba do wszystkich zawodników.

Błędy mogą się zawsze przytrafić. Każdy zainteresowany, oglądając swoje liczby może mi podpowiedzieć co poprawić. Sprawdzę ponownie daną pozycję i poprawię.

Przypominam kryteria rankingu przyjęte przez Zarząd w ubiegłym sezonie:

  1. Preferowani są zawodnicy, którzy grają jak najwięcej gier,
  2. Pierwsze kryterium uwzględniane przez komputer przy sortowaniu to ILOŚĆ WYGRANYCH GIER. Przegrane gry nie są liczone i zamieszczane tylko informacyjnie [na czerwono].
  3. W drugiej kolejności uwzględniana jest ILOŚĆ [więcej] WYGRANYCH SETÓW.
  4. W trzeciej kolejności - ILOŚĆ [mniej] PRZEGRANYCH SETÓW.


  5.   II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
      Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
    gry gry (info) W P
    1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 50 1 152 : 047
    2 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 39 12 127 : 069
    3 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 36 12 122 : 057
    4 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 35 13 118 : 060
    5 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 34 17 122 : 070
    6 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 34 14 117 : 072
    7 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 32 15 118 : 073
    8 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 32 16 117 : 084
    9 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 32 18 114 : 084
    10 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 32 11 098 : 056
    11 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 31 14 110 : 068
    12 Domański Marian POLONIA 30 21 108 : 086
    13 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 30 20 107 : 082
    14 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 29 19 104 : 083
    15 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 28 14 101 : 071
    16 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 28 16 096 : 075
    17 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
    18 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 26 20 101 : 080
    19 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 25 22 099 : 079
    20 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 25 20 091 : 087
    21 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 24 24 103 : 092
    22 Wiaderny Paweł TAURON 24 27 094 : 111
    23 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 23 25 099 : 096
    24 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 22 29 086 : 109
    25 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 21 19 091 : 071
    26 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 21 25 089 : 097
    27 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 21 28 088 : 103
    28 Zimoń Mariusz CYRKIEL 21 19 085 : 076
    29 Rechciński Michał CYRKIEL 20 25 089 : 088
    30 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 19 14 069   062
    31 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 19 7 064 : 045
    32 Pniak Szymon POKEMONY 17 34 078 : 117
    33 Wasiak Roman SOBMAR 16 31 079 : 113
    34 Markowski Maciej POKEMONY 16 29 068 : 105
    35 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 15 29 067 : 101
    36 Kowalski Andrzej SOBMAR 14 28 071 : 106
    37 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 13 31 061 : 111
    38 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 11 23 057 : 074
    39 Kunert Szymon OUTSIDERZY 11 11 046 : 051
    40 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 10 5 034 : 023
    41 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 08 18 038 : 060
    42 Wojciechowski Wojciech POLONIA 06 42 041 : 134
    43 Wosek Tomasz SOBMAR 06 14 027 : 043
    44 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 3 024 : 012
    45 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 06 5 024 : 018
    46 Przygocki Zbigniew POKEMONY 05 46 047 : 146
    47 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 05 3 020 : 013
    48 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 04 11 022 : 036
    49 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 7 018 : 027
    50 Zbrojewski Aureliusz TAURON 03 48 027 : 148
    51 Sułkowski Jacek POLONIA 03 16 024 : 054
    52 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 03 19 023 : 060
    53 Korus Józef SSN START 1 03 5 014 : 019
    54 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 03 4 012 : 016
    55 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
    56 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
    57 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

    pavmar



    «« powrót