Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Amatorów i Weteranów - wyniki
(data: 2010-03-10)

Nowa strona 1

 

 

Aleksandrów Łódzki, Andrzejów, Bychlew, Jadwinin, Koźle, Krzepocinek  , Kutno, Lutomiersk, Łask, Łowicz, Łódź , Moszczenica, , Pawlikowice, Piątkowisko, Rawa Mazowiecka, Rąbień, Rzgów, Tomaszów Mazowiecki, Wola Wiązowa to miejscowości, z których ponad stu uczestników,

 przybyło 6 i 7 marca 2010 roku do Bychlewa, na MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO AMATORÓW I WETERANÓW TENISA STOŁOWEGO .

Organizatorami zawodów byli: Łódzka Liga Tenisa Stołowego Amatorów I Weteranów,  Szkoła Podstawowa w Bychlewie, LKS Jutrzenka Bychlew oraz GLKS Burza Pawlikowice. 

W ramach zawodów rozegrano aż 10 turniejów, w tym cztery dla dzieci. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy emblemat i słodką bułeczkę, a najlepsi puchary, dyplomy upominki i nagrody rzeczowe.

Nie byłoby możliwe bez wsparcia imprezy przez życzliwych nam sponsorów. Byli nimi:

 Firma STONE MASTER, Łódzka Liga Tenisa Stołowego Amatorów I Weteranów, Firma DREWNOSTYL, Firma aristo-JEANS, PIEKARANIA-Teresa i Bogdan Stefańczyk oraz Wiesław Mruk.

Dzięki dużego zaangażowaniu niewielu osób Impreza była dobrze przygotowana,  przeprowadzona sprawnie i  zgodnie z założonym programem. Najbardziej w organizację zaangażowali się:  Jarosław Ługowski, Adam Juszko, Michał Zieliński, Dawid Ostrowski, Marek Muszczak, Artur Kierzek, Kamil Kierzek, Patryk Gęszczak, oraz Jarosław Banasiak, Leszek Kalina i Krzysztof Placek  i Konrad Gajewicz.

Podziękowania dla wszystkich osób pomagających ale nie wymienionych imiennie oraz wszystkich którzy przybyli na zawody.

Wielkie dzięki dla Dyrekcji Szkoły za bardzo gościnne przyjęcie uczestników.

 

 

Mistrzami Województwa Łódzkiego zostali-Waldemar Uściński (OPEN), Magda Konieczna, Mirosław Badziak, Waldemar Ciesiołkiewicz, Leszek Kalina i Dawid Ostrowski. Towarzyszące imprezie turnieje dla dzieci i młodzieży wygrali: Julia Ślązak, Natalia Ługowska, Wiktoria Bartczak, Kamil Kępski, Sebastian Karpiński i Adrian Auguścik.

Na

http://www.tenisstolowy.pl/amator.pl     ilustrowana relacja z imprezy.

Waldemar Ciesiołkiewicz

 

 

                        MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 
            AMATORÓW I WETERANÓW TENISA STOŁOWEGO 2010
     
      OPEN  
1. Uścinski Waldemar Kutno
2. Placek Krzysztof        Skierniewice 
3. Konecki Adam            Łódź         
3. Wrzosek Andrzej Rawa Mazowiecka
5-8 Badziak Mirosław        Pabianice
  Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów        
  Bednarek Krzysztof Pabianice
  Przesmycki Przemysław Łódź         
9-16 Gęszczak. Patryk        Pabianice    
  Banasiak Jarosław       Łódź         
  Ostrowski Dawid         Łódź         
  Gajewicz Konrad         Łódź         
  Kalina Leszek           Aleksandrów Łódzki
  Przedborski Norbert     Tomaszów Mazowiecki
  Marciniak Zbigniew Łódź         
  Wasiak Roman            Rzgów        
17-32 Dobrogoszcz Kamil Moszczenica
  Dubiela Jacek Łódź         
  Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź         
  Jarmakowski Kamil Pawlikowice
  Konieczna Magda Łódź         
  Duraj Andrzej           Łódź         
  Kierzek Artur Bychlew
  Olbiński Janusz Łódź
  Kierzek Kamil Bychlew
  Maczużak Bartek Pawlikowice
  Dziedziński Marek Tomaszów Mazowiecki
  Będzyński Dariusz Tomaszów Mazowiecki
  Skiba Robert  Łódź         
  Olczak Mariusz Łódź         
  Stefańczyk Bogusław Rąbień
  Biegała Jacek Tomaszów Mazowiecki
33-52 Żurner Gerard Tomaszów Maz.
  Krawczyk Damian  Jadwinin
  Pączek Piotr Lutomiersk
  Klajnert Rafał Pabianice    
  Pączek Piotr Lutomiersk
  Banaszczyk Michał Moszczenica
  Pajak Stanisław Tomaszów Maz.
  Borowski Zdzisław Tomaszów Maz.
  Ciekański Jerzy Wola Wiazowa
  Tokarski Grzegorz Łódź         
  Fałek Fabian Moszczenica
  Śniady Kacper           Pabianice    
  Łępicki Andrzej Tomaszów Maz.
  Rekowiec Waldemar Łódź         
  Szcześniak Karol Koźle
  Burchard Paweł Tomaszów Maz.
  Maniak Paweł Krzepocinek  
  Juszko Adam Pabianice
  Kunert Szymon Łódź         
  Juszko Jakub Pabianice    
     
      Kobiety:  
1. Konieczna Magda Łódź         
2. Auguścik Natalia Łódź         
3. Ślązak Julia Łask
4. Ługowska  Natalia     Łódź         
     
      powyżej 60 lat:  
1. Badziak Mirosław        Pabianice
2. Olbiński Janusz Łódź
3. Pytkowski Tadeusz Łowicz
4. Domański Marian         Andrzejów
5. Żurner Gerard Tomaszów Maz.
6. Łępicki Andrzej Tomaszów Maz.
     
      50-59 lat:  
    1 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź         
    2 Banasiak Jarosław       Łódź         
    3 Wasiak Roman            Rzgów        
    3 Kapelański Adam Pabianice
5-8 Rechciński Michał Łódź         
  Duraj Andrzej           Łódź         
  Borowski Zdzisław Tomaszów Maz.
  Tokarski Grzegorz Łódź         
     
      40-49 lat:  
    1 Kalina Leszek           Aleksandrów Łódzki
    2 Bartłomiejczyk Jarosław Rzgów        
    3 Konecki Adam            Łódź         
    3 Placek Krzysztof        Skierniewice 
5-8 Rekowiec Waldemar Łódź         
  Ługowski Jarosław Łódź         
  Stefańczyk Bogusław Rąbień
  Cichosz Konrad Tomaszów Maz.
9-12 Pajak Stanisław Tomaszów Maz.
  Burchard Paweł Tomaszów Maz.
  Pączek Piotr Lutomiersk
  Juszko Adam Pabianice
13-15 Ciekański Jerzy Wola Wiazowa
  Ciesielski Robert Łódź         
  Dziedziński Marek Tomaszów Maz.
     
      do 39 lat:  
    1 Ostrowski Dawid         Łódź         
    2 Uścinski Waldemar Kutno
    3 Gęszczak. Patryk        Pabianice    
    3 Śniady Kacper           Pabianice    
  5-6 Przesmycki Przemysław   Łódź         
      Gajewicz Konrad         Łódź         
  7-8 Wrzosek Andrzej  Rawa Maz.
      Dobrogoszcz Kamil Moszczenica
 9-12 Kierzek Kamil Bychlew
      Przedborski Norbert     Tomaszów Mazowiecki
      Bednarek Krzysztof  Pabianice    
      Auguścik Adrian Łódź         
 13-16 Marciniak Zbigniew Łódź         
      Biegała Jacek Tomaszów Mazowiecki
      Maczużak Bartek Pawlikowice
      Skiba Robert  Łódź         
17-24 Kunert Szymon Łódź         
  Olczak Mariusz Łódź         
  Dubiela Jacek Łódź         
  Bedzyński Dariusz Tomaszów Mazowiecki
      Juszko Jakub Pabianice    
  Kierzek Artur Bychlew
  Szcześniak Karol Koźle
  Ługowski Artur Łódź         
25-32 Fałek Fabian Moszczenica
      Krawczyk Damian  Jadwinin
      Maniak Paweł Krzepocinek  
      Jażdżewski Adam Kutno
      Klajnert Rafał Pabianice    
      Tomczyk Adrian  Kutno
      Banaszczyk Michał Moszczenica
      Jarmakowski Kamil Pawlikowice
     
      szkoły podstawowe-dziewczynki  
1. Ślązak Julia Łask
2. Jereczek Klaudia Pabianice
3. Kepska Kornelia Aleksandrów Ł.
4. Karpińska Karolina Pawlikowice
5-8 Kociołek Kamila Pabianice
  Kociołek Julia Pabianice
  Bartczak Wiktoria Pabianice
  Wąsowicz Iza Pabianice
9 Ditrich Kamila  Pawlikowice
     
      szkoły podstawowe-chłopcy klasy 1-3  
1. Kępski Kamil Aleksandrów
2. Karpinski Kacper Pawlikowice
3. Bartczak Kuba Pawlikowice
4. Stefańczyk Tomek Rąbień
     
      szkoły podstawowe-chłopcy klasy 4-6  
    1 Karpiński Sebastian Pawlikowice
    2 Kuper Paweł Rąbień
    3 Nałęcz-Gembicki Artur Łódź         
    3 Nowicki Sergiusz Pawlikowice
5-8 Banaś Kuba Pabianice
  Barys Łukasz Piątkowisko
  Kania Paweł Bychlew
  Nowakowski Piotr Pabianice
9 Piechota Kacper Pabianice
10-12 Okrojek Mateusz Bychlew
  Michalski Olek Pabianice
  Łondka Daniel Bychlew
13-15 Morawiec Damian Pabianice
  Miszaszczyk Krystian Pabianice
  Siemoński Damian Pabianice
     
      gimnazja  
    1 Auguścik Adrian Łódź         
    2 Maczużak Bartek Pawlikowice
    3 Jarmakowski Kamil Pawlikowice
4 Ługowska  Natalia     Łódź         
5-6 Wiankowski Damian Kutno
  Ługowski Artur Łódź         
7 Muszczak Dominik Bychlew


«« powrót