CZWARTY TURNIEJ GRAND PRIX ŁODZI - wyniki skorygowane 30 marca
(data: 2010-03-28)

Nowa strona 2
       
 
 
 
 
       
W 4 turnieju uczestniczyło 80 osób w tym trzy sympatyczne i nieźle grające niewiasty.
Dzięki  firmom DREWNOSTYL i  PIEKARNIA Teresa i Bogusław Stefańczyk oraz dobrej frekwencji, 
nagrody otrzymało ośmiu najlepszych zawodników turnieju, zwycięzca turnieju pocieszenia 
i piątka uczestników którym dopisało szczęście w losowaniu.  
         
Finał, Ostrowski - Wojnarski 3:1 (3/11, 13/11, 11/7, 11/6)  
         
      1 Ostrowski Dawid         Łódź           
      2 Wojnarski Robert        Gostynin       
      3 Przedborski Norbert Tomaszów Maz.  
      4 Wawrzyniak Andrzej      Sochaczew      
    5-8 Maczużak Bartek         Pabianice      
    Małkus Paweł Konin  
    Przesmycki Przemysław   Łódź           
    Winnicki Damian         Łowicz         
   9-16 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź           
        Frątczak Daniel Łódź           
        Gęszczak. Patryk        Pabianice      
        Kalina Leszek           Aleksandrów    
        Pytkowski Tadeusz       Łowicz         
        Rochmiński Jan Rawa Maz.  
        Skiba Robert            Łódź           
        Uściński Waldemar       Kutno          
  17-24 Jarmakowski Kamil       Pabianice      
        Placek Krzysztof        Skierniewice   
        Konecki Adam            Łódź           
        Nawrocki Andrzej Konin  
        Olbiński Janusz         Łódź           
        Sitarek Grzegorz Rawa Maz.  
        Szcześniak Karol        Koźle          
        Wojnarski Janusz Gostynin  
  25-32 Jarosik Kacper Łódź  
        Kordylewski Piotr Konin  
        Kukla Arkadiusz Rawa Maz.  
        Orzechowski Zdzisław    Łowicz         
        Kierzek Kamil Bychlew  
        Śniady Kacper Pabianice  
        Wiktor Patrycja Moszczenica  
        Zwierz Przemysław Rawa Maz.  
  33-40 Banasiak Jarosław Łódź           
    Godlewski Przemysław Łódź  
    Kaczmarek Jan Łódź  
    Kunert Szymon           Łódź           
    Lewandowska Iwona       Łódź           
    Marciniak Zbigniew      Łódź           
    Podsędek Mateusz        Łowicz         
    Polański Jakub Łódź  
  41-44 Cichosz Konrad Tomaszów Maz.  
        Duraj Andrzej           Łódź           
    Kopczyński Jerzy        Łódź           
    Kostrzewski Patryk Zgierz         
    Krzywania Michał Zgierz         
    Ługowski Jarosław       Łódź           
    Sokołowski Witold       Łódź           
    Wasiak Roman            Rzgów          
  49 Iwulski Robert Konin  
  50 Wójcik Paweł            Łowicz         
  51-52 Dziubecki Tomasz Tomaszów Maz.  
        Okrasa Piotr            Łódź           
  53-56 Antczak Damian Zgierz         
        Kapusta Marcin Głowno  
        Maniak Paweł            Krzepocinek    
        Mruk Wiesław            Łódź           
  57-64 Ciesielski Robert Łódź  
        Grzelak Tomasz Łódź           
        Jagodzińska Klaudia     Moszczenica    
        Jażdżewski Adam Kutno          
        Pączek Piotr            Lutomiersk     
        Przybyłek Przemeysław Głowno  
        Rogoziński Ryszard Łódź  
        Rosiak Paweł Łódź  
  65-72 Burchard Paweł Tomaszów Maz.  
        Dziedziński Marek Tomaszów Maz.  
        Fałek Fabian            Moszczenica    
        Haniecki Damian         Łódź           
        Kiciński Ryszard        Łódź           
        Łepicki Andrzej Tomaszów Maz.  
        Przeworski Przemysław Łódź  
        Sobczak Edward          Łódź           
  73-80 Banaszczyk Michał       Moszczenica    
        Dobrogosz Kamil Moszczenica  
        Drwalewski Tomasz Łódź  
        Dubiela Jacek           Łódź           
        Kalinowski Tomasz Łódź  
        Kopczyński Adam         Łódź           
        Wiaderny Wojciech       Łódź           
        Wojciechowski Wojciech  Andrzejów      
         
         
Ostatni, piąty turniej rozegrany zostanie 16 maja, natomiast turniej TOP, w którym główną nagrodą
będzie aparat fotograficzny CANON C140 ufundowany przez firmę TOMA 30 maja.
Na:        
http://www.tenisstolowy.pl/amator.pl    
jest zamieszczona ilustrowana relacja z drabinkami turniejowymi.  
         
   
         


«« powrót