IV liga po 26 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-03)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 78 135 025 26 0 0
2 AMPER 26 69 176 084 21 1 4
3 MTS PIRANIE 26 67 182 078 18 5 3
4 GOK LUTOMIERSK 26 66 178 082 18 4 4
5 ZAPAŁ 2 26 63 151 109 18 2 6
6 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 26 60 152 108 15 4 7
7 POWER TEAM 26 51 115 145 10 5 11
8 WIMARAN 26 49 122 138 11 1 14
9 RELAX ŁÓDŹ 26 48 118 142 10 3 13
10 ELEKTROPROJEKT 26 44 109 151 6 6 14
11 SSN START 2 26 43 114 146 6 5 15
12 LUKS KOŹLE 1 26 43 104 156 10 0 16
13 HOMECOMPUTER.pl 2 26 38 091 169 6 0 20
14 LUKS KOŹLE 2 25 37 084 166 4 4 17
15 ARISTO 26 36 092 168 4 2 20
16 SIEDLECKA 25 31 057 193 2 2 21


Ranking nie uwzględnia zaległego meczu:
LUKS KOŹLE 2 - SIEDLECKA

  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 65 3 200 : 022
2 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 63 15 210 : 068
3 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 63 11 198 : 072
4 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 58 20 198 : 084
5 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 56 18 187 : 079
6 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 56 0 168 : 012
7 Przeworski Przemysław AMPER 52 22 176 : 107
8 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 51 14 169 : 066
9 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 51 19 169 : 090
10 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 46 29 160 : 118
11 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 46 9 147 : 042
12 Kryściak Przemysław POWER TEAM 44 32 159 : 128
13 Maślanka Piotr AMPER 41 21 144 : 084
14 Mikołajczyk Grzegorz START 2 41 18 139 : 078
15 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 38 40 143 : 138
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 36 20 120 : 081
17 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 33 28 113 : 104
18 Majda Jan WIMARAN 32 13 105 : 062
19 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 31 41 130 : 151
20 Michalak Ludwik POWER TEAM 31 44 121 : 167
21 Marciniak Andrzej AMPER 31 21 116 : 092
22 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 31 36 116 : 137
23 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 31 38 116 : 139
24 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 31 32 115 : 114
25 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 31 2 096 : 012
26 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 30 23 107 : 099
27 Rosiak Rafał WIMARAN 30 3 093 : 021
28 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 29 24 101 : 095
29 Godlewski Przemysław AMPER 29 0 087 : 010
30 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 27 46 114 : 156
31 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 27 21 091 : 084
32 Białek Włodzimierz WIMARAN 26 37 105 : 134
33 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 24 47 112 : 158
34 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 23 49 106 : 171
35 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 23 0 069 : 004
36 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 21 25 091 : 093
37 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 21 27 081 : 102
38 Antczak Damian SOKÓŁ 3 20 15 071 : 056
39 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 1 062 : 013
40 Turek Przemysław SIEDLECKA 19 49 084 : 146
41 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 19 8 059 : 034
42 Łaski Wiesław WIMARAN 18 39 078 : 128
43 Kiciński Ryszard START 2 18 34 074 : 122
44 Pawlik Kamil SIEDLECKA 18 51 074 : 159
45 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 18 11 060 : 044
46 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 17 29 070 : 095
47 Tylman Bogdan SSN START 2 17 10 060 : 042
48 Majchrzak Łukasz SSN START 2 16 36 068 : 119
49 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 16 10 054 : 043
50 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 15 14 056 : 052
51 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 14 50 076 : 161
52 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 14 3 045 : 018
53 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 13 11 046 : 041
54 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
55 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 12 40 058 : 128
56 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
57 Grabowska Karolina POWER TEAM 11 25 053 : 087
58 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 11 31 053 : 105
59 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 11 34 050 : 114
60 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 11 13 046 : 054
61 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
62 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 10 21 041 : 072
63 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 12 037 : 045
64 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
65 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 28 035 : 091
66 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
67 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 07 34 042 : 110
68 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
69 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
70 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 05 15 019 : 048
71 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 03 18 022 : 058
73 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
75 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
76 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
77 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 28 011 : 087
78 Worpus Stanisław SSN START 2 00 28 006 : 084
79 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
80 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
81 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 00 14 002 : 042
82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót