II liga po 22 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-03)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 22 60 166 054 18 2 2
2 OUTSIDERZY 22 59 146 074 17 3 2
3 TBS PIEKARNIA 2 22 56 136 084 16 2 4
4 SSN START 1 22 47 122 098 11 4 7
5 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 22 47 120 100 11 3 8
6 LKS KOLUSZKI 22 47 117 103 12 2 8
7 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 22 45 112 108 9 5 8
8 JUSPORT 2 22 44 113 107 10 2 10
9 CYRKIEL 22 43 113 107 10 1 11
10 SOBMAR 22 39 087 133 7 3 12
11 POLONIA 22 35 093 127 5 3 14
12 TAURON 22 33 080 140 5 1 16
13 AJN ŁUGOWSCY 22 32 078 142 4 2 16
14 POKEMONY 22 26 057 163 2 1 19


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 64 2 196 : 059
2 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 48 18 165 : 085
3 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 48 15 159 : 075
4 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 46 20 157 : 096
5 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 45 21 160 : 092
6 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 45 21 157 : 101
7 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 45 20 155 : 103
8 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 44 19 159 : 109
9 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 44 14 138 : 070
10 Domański Marian POLONIA 40 26 145 : 107
11 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 40 21 139 : 101
12 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 39 21 143 : 097
13 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 39 15 136 : 078
14 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 35 25 136 : 105
15 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 34 27 130 : 110
16 Wiaderny Paweł TAURON 33 33 128 : 132
17 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 33 20 113 : 091
18 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 32 34 136 : 129
19 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 32 33 124 : 122
20 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 32 25 120 : 104
21 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 31 32 130 : 124
22 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 30 36 117 : 132
23 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 30 29 116 : 104
24 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 28 23 114 : 090
25 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 28 33 112 : 126
26 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 28 19 101   088
27 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
28 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 27 37 112 : 134
29 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 25 9 082 : 062
30 Rechciński Michał CYRKIEL 24 34 113 : 118
31 Zimoń Mariusz CYRKIEL 24 22 097 : 087
32 Pniak Szymon POKEMONY 23 40 100 : 141
33 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 22 34 092 : 123
34 Markowski Maciej POKEMONY 22 35 090 : 133
35 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 22 8 072 : 040
36 Wasiak Roman SOBMAR 20 42 103 : 149
37 Kowalski Andrzej SOBMAR 18 32 087 : 122
38 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 13 28 069 : 091
39 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 13 34 064 : 120
40 Kunert Szymon OUTSIDERZY 12 17 059 : 069
41 Zbrojewski Aureliusz TAURON 11 55 053 : 174
42 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 10 21 046 : 071
43 Wosek Tomasz SOBMAR 10 23 046 : 074
44 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 09 15 038 : 056
45 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 08 16 036 : 055
46 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 07 9 030 : 032
47 Przygocki Zbigniew POKEMONY 06 57 056 : 180
48 Wojciechowski Wojciech POLONIA 06 57 055 : 179
49 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 06 26 035 : 085
50 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 5 025 : 018
51 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 05 3 020 : 013
52 Sułkowski Jacek POLONIA 04 30 035 : 098
53 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 7 018 : 027
54 Korus Józef SSN START 1 03 9 016 : 031
55 Auguścik Natalia AJN ŁUGOWSCY 01 2 005 : 007
56 Woźniak Wiesław SSN START 1 01 2 003 : 007
57 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
58 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
59 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

pavmar



«« powrót