IV liga po 27 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-14)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 27 81 142 028 27 0 0
2 AMPER 27 72 185 085 22 1 4
3 MTS PIRANIE 27 70 191 079 19 5 3
4 GOK LUTOMIERSK 27 69 187 083 19 4 4
5 ZAPAŁ 2 27 66 158 112 19 2 6
6 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 27 62 157 113 15 5 7
7 POWER TEAM 27 52 116 154 10 5 12
8 RELAX ŁÓDŹ 27 51 128 142 11 3 13
9 WIMARAN 27 51 127 143 11 2 14
10 ELEKTROPROJEKT 27 45 113 157 6 6 15
11 SSN START 2 27 44 117 153 6 5 16
12 LUKS KOŹLE 1 27 43 104 166 10 0 17
13 LUKS KOŹLE 2 27 41 095 175 5 4 18
14 ARISTO 27 39 098 172 5 2 20
15 HOMECOMPUTER.pl 2 27 39 092 178 6 0 21
16 SIEDLECKA 27 33 060 110 2 2 23


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 68 3 209 : 022
2 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 66 15 219 : 070
3 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 66 11 207 : 073
4 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 61 20 207 : 085
5 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 59 0 177 : 012
6 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 58 19 195 : 085
7 Przeworski Przemysław AMPER 55 22 185 : 110
8 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 54 14 178 : 070
9 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 54 19 178 : 091
10 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 48 30 166 : 123
11 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 46 9 147 : 042
12 Kryściak Przemysław POWER TEAM 44 35 161 : 137
13 Maślanka Piotr AMPER 43 21 150 : 086
14 Mikołajczyk Grzegorz START 2 42 20 142 : 084
15 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 40 41 151 : 143
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 38 21 126 : 085
17 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 35 40 128 : 149
18 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 34 36 125 : 137
19 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 34 32 124 : 114
20 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 33 28 113 : 104
21 Majda Jan WIMARAN 33 15 109 : 070
22 Rosiak Rafał WIMARAN 33 3 102 : 026
23 Michalak Ludwik POWER TEAM 32 46 125 : 173
24 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 32 24 110 : 095
25 Godlewski Przemysław AMPER 32 0 096 : 010
26 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 31 44 131 : 160
27 Marciniak Andrzej AMPER 31 22 117 : 095
28 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 31 2 096 : 012
29 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 30 26 111 : 108
30 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 29 47 122 : 159
31 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 27 21 091 : 084
32 Białek Włodzimierz WIMARAN 26 39 107 : 140
33 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 25 49 118 : 166
34 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 24 30 092 : 112
35 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 23 49 106 : 171
36 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 23 26 098 : 096
37 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 23 0 069 : 004
38 Turek Przemysław SIEDLECKA 22 52 095 : 159
39 Antczak Damian SOKÓŁ 3 21 16 076 : 059
40 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 1 062 : 013
41 Kiciński Ryszard START 2 19 36 077 : 128
42 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 19 8 059 : 034
43 Łaski Wiesław WIMARAN 18 40 078 : 131
44 Pawlik Kamil SIEDLECKA 18 57 077 : 177
45 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 18 11 060 : 044
46 Majchrzak Łukasz SSN START 2 17 38 071 : 125
47 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 17 29 070 : 095
48 Tylman Bogdan SSN START 2 17 10 060 : 042
49 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 17 3 054 : 018
50 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 16 11 056 : 046
51 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 15 43 068 : 142
52 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 15 14 056 : 052
53 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 15 12 054 : 045
54 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 14 56 082 : 179
55 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
56 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 12 36 053 : 122
57 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 12 15 049 : 060
58 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
59 Grabowska Karolina POWER TEAM 11 28 056 : 096
60 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 11 31 053 : 105
61 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
62 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 10 21 041 : 072
63 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 10 12 037 : 045
64 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
65 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 28 035 : 091
66 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
67 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 07 37 046 : 119
68 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
69 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
70 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 05 15 019 : 048
71 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 03 18 022 : 058
73 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
75 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
76 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 01 16 005 : 051
77 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
78 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 28 011 : 087
79 Worpus Stanisław SSN START 2 00 28 006 : 084
80 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
81 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót