II liga po 23 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-14)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 23 62 171 059 18 3 2
2 OUTSIDERZY 23 62 154 076 18 3 2
3 TBS PIEKARNIA 2 23 59 142 088 17 2 4
4 SSN START 1 23 49 127 103 11 5 7
5 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 23 48 124 106 11 3 9
6 LKS KOLUSZKI 23 48 121 109 12 2 9
7 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 23 48 118 112 10 5 8
8 JUSPORT 2 23 47 120 110 11 2 10
9 CYRKIEL 23 44 117 113 10 1 12
10 SOBMAR 23 40 091 139 7 3 13
11 POLONIA 23 36 095 135 5 3 15
12 AJN ŁUGOWSCY 23 35 084 146 5 2 16
13 TAURON 23 34 083 147 5 1 17
14 POKEMONY 23 29 063 167 3 1 19


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 64 5 202 : 068
2 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 51 15 168 : 078
3 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 50 19 172 : 091
4 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 48 21 169 : 096
5 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 47 22 165 : 106
6 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 47 22 163 : 104
7 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 47 14 147 : 071
8 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 46 20 166 : 115
9 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 46 22 160 : 109
10 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 43 21 148 : 103
11 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 42 15 145 : 082
12 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 41 22 150 : 101
13 Domański Marian POLONIA 41 28 149 : 114
14 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 36 27 136 : 112
15 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 35 28 137 : 114
16 Wiaderny Paweł TAURON 34 35 134 : 138
17 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 33 36 140 : 137
18 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 33 27 125 : 112
19 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 33 20 113 : 091
20 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 32 35 137 : 130
21 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 32 34 126 : 125
22 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 32 37 125 : 137
23 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 32 30 124 : 109
24 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 30 20 109   093
25 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 29 25 118 : 098
26 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 29 35 116 : 134
27 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 28 39 115 : 142
28 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
29 Pniak Szymon POKEMONY 26 40 109 : 147
30 Zimoń Mariusz CYRKIEL 25 24 103 : 090
31 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 25 9 082 : 062
32 Rechciński Michał CYRKIEL 24 34 113 : 118
33 Markowski Maciej POKEMONY 24 36 097 : 139
34 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 24 9 080 : 045
35 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 22 36 092 : 129
36 Wasiak Roman SOBMAR 21 44 109 : 156
37 Kowalski Andrzej SOBMAR 20 33 095 : 127
38 Kunert Szymon OUTSIDERZY 15 17 068 : 073
39 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 14 28 072 : 093
40 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 13 34 064 : 120
41 Zbrojewski Aureliusz TAURON 11 58 056 : 183
42 Wosek Tomasz SOBMAR 11 25 052 : 081
43 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 10 24 048 : 080
44 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 10 17 041 : 063
45 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 08 16 036 : 055
46 Wojciechowski Wojciech POLONIA 07 59 060 : 187
47 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 07 9 030 : 032
48 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 07 4 027 : 018
49 Przygocki Zbigniew POKEMONY 06 60 058 : 189
50 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 06 26 035 : 085
51 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 5 025 : 018
52 Sułkowski Jacek POLONIA 04 33 038 : 107
53 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 7 018 : 027
54 Korus Józef SSN START 1 03 9 016 : 031
55 Auguścik Natalia AJN ŁUGOWSCY 03 3 013 : 010
56 Woźniak Wiesław SSN START 1 01 2 003 : 007
57 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
58 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
59 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

pavmar



«« powrót