Pierwsze wyniki OMŁ
(data: 2010-05-16)

Nowa strona 1
W turnieju uczestniczyło 79 osób.  
Na razie tylko suche wynik. Do jutra będzie wszystko
łącznie z  klasyfikacją końcową GP.  
 Jeśli ktoś mógłby zrobić opis byłoby super!
  Finał: Molęda - Świerczek  3:1.  
     
     
    1 Molęda Jan  
    2 Świerczek Damian  
    3 Suszycki Rafał  
    4 Wawrzyniak Andrzej       
  5-8 Małkus Paweł  
      Rybikowski Przemysław  
      Gryszkin Paweł  
      Skowroński Dariusz  
 9-16 Wojnarski Robert         
      Konecki Adam             
      Przedborski Norbert  
      Uściński Waldemar        
      Placek Krzysztof         
      Przesmycki Przemysław    
      Wrzosek Andrzej          
      Jóźwiak Mateusz  
17-24 Sudoł Piotr  
      Juszko Adam  
      Sitarek Grzegorz  
      Rudak Mateusz            
      Sokołowski Witold        
      Dubiela Jacek            
      Ciesiołkiewicz Waldemar  
      Ostrowski Dawid          
25-32 Dubiela Jacek            
      Walaszczyk Rafał  
      Szcześniak Karol         
      Legat Mateusz  
      Cichosz Konrad  
      Jarmakowski Kamil        
  Orzechowski Zdzisław     
  Pytkowski Tadeusz        
33-40 Markowski Michał  
  Romanowski Andrzej  
  Śniady Kacper  
  Kaczmarek Jan  
  Juszko Andrzej  
  Winnicki Damian          
  Podsędek Mateusz         
  Maczużak Bartek          
41-48 Lewandowska Iwona        
  Kasza Dominik            
  Olczak Mariusz  
  Wroński Piotr            
  Nawrocki Andrzej  
  Olbiński Janusz          
  Jarosik Kacper  
  Kostrzewski Patryk  
49 Postek Arkadiusz  
50 Skiba Robert             
51-52 Kunert Szymon            
      Godlewski Przemysław  
53-56 Krzywania Michał  
      Kutek Piotr  
      Wasiak Roman             
      Wojciechowski Wojciech   
57-64 Maniak Paweł             
      Przybyłek Przemysław  
      Kierzek Artur  
      Pączek Piotr             
      Kopczyński Jerzy         
      Ciesielski Robert  
      Łepicki Andrzej  
      Antczak Damian  
65-72 Balcerzak Dawid  
      Dziedziński Marek  
      Mruk Wiesław             
      Szczepaniak Przemysław  
      Juszko Jakub  
      Sitarski Tomasz  
      Kapusta Marcin  
      Kaczmarek Przemysław  
73-81 Skowroński Maciek  
      Derendasz Zdzisław  
      Gralak Dawid  
      Sułkowski Jacek          
      Ługowski Jarosław  
      Rybikowski Przemysław  
      Gruszecki Witold  
   
     
Turniej deblowy  
     
1. Małkus Paweł/Molęda Jan                   
2. Placek Krzysztof/Uściński Waldemar              
3-4 Markowski Michał/Rybikowski Przemysław  
  Skowroński Dariusz/Suszycki Rafał  
  5-8 Wawrzyniak Andrzej /Wojnarski Robert         
      Jóźwiak Mateusz/Postek Arkadiusz  
      Konecki Adam/Ostrowski Dawid          
      Przesmycki Przemysław  /Walaszczyk Rafał  
 9-16 Podsędek Mateusz /Winnicki Damian          
      Kutek Piotr/Świerczek Damian  
      Legat Mateusz/Sudoł Piotr  
      Ciesiołkiewicz Waldemar/Dubiela Jacek            
      Dziedziński Marek/Przedborski Norbert  
      Kunert Szymon/Skiba Robert             
      Orzechowski Zdzisław/Rudak Mateusz            
      Godlewski Przemysław/Przeworski Przemysław  
17-24 Cichosz Konrad/Łepicki Andrzej  
      Skowroński Maciek/Szczepaniak Przemysław  
      Kapusta Marcin/Przybyłek Przemysław  
      Kaczmarek Jan/Kaczmarek Przemysław  
      Olczak Mariusz/Sokołowski Witold        
      Krzywania Michał/Szcześniak Karol         
      Juszko Adam/Romanowski Andrzej  
      Sitarek Grzegorz/Wrzosek Andrzej          
      Gęszczak. Patryk/Śniady Kacper  
      Antczak Damian/Kostrzewski Patryk  
      Juszko Andrzej/Wasiak Roman             


«« powrót