OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI wyniki i "opisik"
(data: 2010-05-20)

Nowa strona 1
 
MAZOWIECKI "POTOP" w ŁODZI!
W VII Otwartych Mistrzostwach Łodzi Amatorów i Weteranów Tenisa Stołowego uczestniczyło 79 osób.
Dzięki  firmom PABEN, DREWNOSTYL, PIEKARNIA Teresa i Bogusław Stefańczyk, 
ARISTO JEANS i Panu Wiesławowi Mrukowi, było mnóstwo nagród, które otrzymali nie tylko najlepsi 
Impreza była wyjątkowo udana a dominowali w niej goście spoza województwa łódzkiego.  
Finał: Molęda - Świerczek 3: 1, o trzecie miejsce: Suszycki - Wawrzyniak 3:0
A niewiele brakowało aby zwycięzca zawodów nie wszedł do 16. W meczu z Rafałem Walaszczykiem 
Pan Janek obronił dwa meczbole!    
         
  1 Molęda Jan Radom  
  2 Świerczek Damian Warszawa  
  3 Suszycki Rafał Warszawa  
  4 Wawrzyniak Andrzej      Sochaczew      
    5-8 Małkus Paweł Konin  
        Rybikowski Przemysław Łódź  
        Gryszkin Paweł Łódź  
        Skowroński Dariusz Warszawa  
   9-16 Wojnarski Robert        Gostynin       
        Konecki Adam            Łódź           
        Przedborski Norbert Tomaszów Maz.  
        Uściński Waldemar       Kutno          
        Placek Krzysztof        Skierniewice   
        Przesmycki Przemysław   Łódź           
        Wrzosek Andrzej         Rawa Maz.      
        Jóźwiak Mateusz Warszawa  
  17-24 Sudoł Piotr Warszawa  
        Juszko Adam Pabianice  
        Sitarek Grzegorz Rawa Mazowiecka  
        Rudak Mateusz           Łowicz         
        Sokołowski Witold       Łódź           
        Dubiela Jacek           Łódź           
        Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź           
        Ostrowski Dawid         Łódź           
  25-32 Gęszczak. Patryk        Pabianice  
        Walaszczyk Rafał Bychlew  
        Szcześniak Karol        Koźle          
        Legat Mateusz Warszawa  
        Cichosz Konrad Tomaszów Maz.  
        Jarmakowski Kamil       Pabianice      
    Orzechowski Zdzisław    Łowicz         
    Pytkowski Tadeusz       Łowicz         
  33-40 Markowski Michał Warszawa  
    Romanowski Andrzej Pabianice  
    Śniady Kacper Pabianice  
    Kaczmarek Jan Jusport  
    Juszko Andrzej Łódź           
    Winnicki Damian         Łowicz         
    Podsędek Mateusz        Łowicz         
    Maczużak Bartek         Pabianice      
  41-48 Lewandowska Iwona       Łódź           
    Kasza Dominik           Łódź           
    Olczak Mariusz Łódź           
    Wroński Piotr           Łódź           
    Nawrocki Andrzej Konin  
    Olbiński Janusz         Łódź           
    Jarosik Kacper Łódź  
    Kostrzewski Patryk Zgierz         
  49 Postek Arkadiusz Warszawa  
  50 Skiba Robert            Łódź           
  51-52 Kunert Szymon           Łódź           
        Godlewski Przemysław Łódź  
  53-56 Krzywania Michał Zgierz         
        Kutek Piotr Warszawa  
        Wasiak Roman            Rzgów          
        Wojciechowski Wojciech  Andrzejów      
  57-64 Maniak Paweł            Krzepocinek    
        Przybyłek Przemysław Głowno  
        Kierzek Artur Bychlew  
        Pączek Piotr            Lutomiersk     
        Kopczyński Jerzy        Łódź           
        Ciesielski Robert Łódź  
        Łepicki Andrzej Tomaszów Maz.  
        Antczak Damian Zgierz         
  65-72 Balcerzak Dawid Słupca  
        Dziedziński Marek Pabianice      
        Mruk Wiesław            Łódź           
        Szczepaniak Przemysław Łódź  
        Juszko Jakub Pabianice  
        Sitarski Tomasz Łódź           
        Kapusta Marcin Głowno  
        Kaczmarek Przemysław Łódź           
  73-81 Skowroński Maciek Koźle  
        Derendasz Zdzisław Łódź           
        Gralak Dawid Głowno  
        Sułkowski Jacek         Andrzejów      
        Ługowski Jarosław Łódź           
        Rybikowski Przemysław Łódź           
        Gruszecki Witold Łódź           
         
  Turniej deblowy    
         
  1. Małkus Paweł/Molęda Jan                     
  2. Placek Krzysztof/Uściński Waldemar                
  3-4 Markowski Michał/Rybikowski Przemysław    
    Skowroński Dariusz/Suszycki Rafał    
    5-8 Wawrzyniak Andrzej /Wojnarski Robert           
        Jóźwiak Mateusz/Postek Arkadiusz    
        Konecki Adam/Ostrowski Dawid            
        Przesmycki Przemysław  /Walaszczyk Rafał    
   9-16 Podsędek Mateusz /Winnicki Damian            
        Kutek Piotr/Świerczek Damian    
        Legat Mateusz/Sudoł Piotr    
        Ciesiołkiewicz Waldemar/Dubiela Jacek              
        Dziedziński Marek/Przedborski Norbert    
        Kunert Szymon/Skiba Robert               
        Orzechowski Zdzisław/Rudak Mateusz              
        Godlewski Przemysław/Przeworski Przemysław    
  17-28 Cichosz Konrad/Łepicki Andrzej    
        Skowroński Maciek/Szczepaniak Przemysław    
        Kapusta Marcin/Przybyłek Przemysław    
        Kaczmarek Jan/Kaczmarek Przemysław    
        Olczak Mariusz/Sokołowski Witold          
        Krzywania Michał/Szcześniak Karol           
        Juszko Adam/Romanowski Andrzej    
        Sitarek Grzegorz/Wrzosek Andrzej            
        Gęszczak. Patryk/Śniady Kacper    
        Antczak Damian/Kostrzewski Patryk    
        Juszko Andrzej/Wasiak Roman               
         
  Najlepsi w towrzyszącch turniejch dla dzieci:    
  klasy mlodsze    
  1. Balcerzak Dawid Słupca  
  2. Szczepnek Michał  Łowicz  
  3. Miszkurka Jakub Warszawa  
  4. Majcherczyk Dariusz Łódź  
    5-6 Stobiecki Michał Łódź  
        Kwapiś Kuba Rawa Mazowiecka  
   7-8 Kwapiś Filip Rawa Mazowiecka  
        Wrzosek Wiktoria

Rawa Mazowiecka

 
         
  klasy starsze      
  1. Jaworski Jakub Łodź  
  2. Ślązak Julia Łask  
  3. Dubiela Dawid Łodź  
  4. Poznański Paweł Łodź  
    5-6 Szczepanek Dominik Łowicz  
        Surowik Wojciech Łódź  
   7-8 Kuper Paweł Rąbień  
        Karpiński Nikodem Łódź  
         
         
         
Różnica wieku między najmłodszą uczestniczką-Wiktorią Wrzosek
 i seniorem imprezy-Zdzisławem Orzechowskim wynosiła 66 lat!
Podziękowania dla wszystkich którzy pomagali w przeprowadzeniu zawodów. W szczególności dla 
Iwony Lewandowskiej, Tadeusza Szydłowskiego, Jarosława Ługowskiego, Piotra Winnickiego, 
Romana Wasiaka, Mariusza Gajewicza, Stanisława Urbańczyka, Rafała Szyszki i "gościa" Piotra Kutka.
 
Na     ilustrowana relacja z drabinkami turniejowymi.
 
Turniej TOP GP Łodzi rozegrany zostanie w pierwszą sobotę czerwca i będzie częścią
GALI TENISA STOŁOWEGO
w Wiśniowej Górze 
Impreza ta odbędzie się 4-6 czerwca i złoży się na nią aż kilkanaście turniejów, zróżnicowanych
pod względem kategorii wiekowych i posiadanych umiejętności gry w ping ponga. 
Każdy będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY-wkrótce szczegóły
         
         
Waldemar Ciesiołkiewicz


«« powrót