IV liga po 28 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-21)



Komunikat Zarządu

Komunikat Zarządu.
(data: 2010-05-21)

W związku z przypadającym na 03.06.2010 (czwartek) Świętem Bożego Ciała, i związanym z tym weekendowym tygodniem, dodatkowy tydzień rozgrywek pomiędzy 31.05.2010 - 05.06.2010 zostaje przesunięty na termin: 07.06.2010 - 12.06.2010.

Zarząd Ligi



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 28 84 152 028 28 0 0
2 AMPER 28 75 194 086 22 1 4
3 MTS PIRANIE 28 73 201 079 20 5 3
4 GOK LUTOMIERSK 28 72 193 087 20 4 4
5 ZAPAŁ 2 28 69 165 115 20 2 6
6 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 28 63 161 119 15 5 8
7 WIMARAN 28 54 136 144 12 2 14
8 POWER TEAM 28 53 119 161 10 5 13
9 RELAX ŁÓDŹ 28 52 129 151 11 3 14
10 ELEKTROPROJEKT 28 48 120 160 7 6 15
11 SSN START 2 28 45 121 159 6 5 17
12 LUKS KOŹLE 1 28 44 107 173 10 0 18
13 ARISTO 28 42 104 176 6 2 20
14 LUKS KOŹLE 2 28 42 096 184 5 4 19
15 HOMECOMPUTER.pl 2 28 40 092 188 6 0 22
16 SIEDLECKA 28 33 060 120 2 2 24


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 71 3 218 : 024
2 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 69 11 216 : 075
3 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 68 16 227 : 075
4 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 64 20 216 : 087
5 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 62 0 186 : 013
6 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 58 20 196 : 088
7 Przeworski Przemysław AMPER 58 22 194 : 112
8 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 57 14 187 : 070
9 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 57 19 187 : 091
10 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 49 9 156 : 042
11 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 48 30 166 : 123
12 Kryściak Przemysław POWER TEAM 45 37 166 : 143
13 Maślanka Piotr AMPER 45 22 158 : 089
14 Mikołajczyk Grzegorz START 2 45 20 151 : 086
15 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 40 44 153 : 152
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 38 21 126 : 085
17 Majda Jan WIMARAN 36 15 118 : 071
18 Rosiak Rafał WIMARAN 36 3 111 : 027
19 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 35 43 128 : 158
20 Godlewski Przemysław AMPER 35 0 105 : 010
21 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 34 35 127 : 123
22 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 34 36 125 : 137
23 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 34 30 116 : 110
24 Michalak Ludwik POWER TEAM 33 48 128 : 179
25 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 33 26 114 : 101
26 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 31 47 133 : 169
27 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 31 48 129 : 162
28 Marciniak Andrzej AMPER 31 22 117 : 095
29 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 31 2 096 : 012
30 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 30 29 113 : 117
31 Białek Włodzimierz WIMARAN 28 39 113 : 142
32 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 27 50 124 : 169
33 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 27 21 091 : 084
34 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 0 078 : 005
35 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 25 32 096 : 121
36 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 24 28 102 : 103
37 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 23 52 106 : 180
38 Antczak Damian SOKÓŁ 3 23 16 082 : 062
39 Turek Przemysław SIEDLECKA 22 52 095 : 159
40 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 22 8 068 : 034
41 Kiciński Ryszard START 2 20 38 080 : 135
42 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 20 1 062 : 013
43 Łaski Wiesław WIMARAN 18 41 078 : 134
44 Pawlik Kamil SIEDLECKA 18 57 077 : 177
45 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 18 11 060 : 044
46 Majchrzak Łukasz SSN START 2 17 40 071 : 131
47 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 17 29 070 : 095
48 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 17 15 062 : 056
49 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 17 13 061 : 052
50 Tylman Bogdan SSN START 2 17 10 060 : 042
51 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 17 3 054 : 018
52 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 16 13 058 : 048
53 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 15 46 069 : 151
54 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 14 56 082 : 179
55 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 14 16 055 : 063
56 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
57 Grabowska Karolina POWER TEAM 12 30 059 : 102
58 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 12 27 054 : 125
59 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
60 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 12 22 047 : 075
61 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 11 34 053 : 114
62 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
63 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 11 14 040 : 051
64 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
65 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 28 035 : 091
66 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
67 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 07 37 046 : 119
68 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
69 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
70 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 06 17 022 : 054
71 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 03 18 022 : 058
73 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
75 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
76 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 01 16 005 : 051
77 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
78 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 31 011 : 096
79 Worpus Stanisław SSN START 2 00 29 007 : 087
80 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
81 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót