II liga po 24 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-21)



Komunikat Zarządu

Komunikat Zarządu.
(data: 2010-05-21)

W związku z przypadającym na 03.06.2010 (czwartek) Świętem Bożego Ciała, i związanym z tym weekendowym tygodniem, dodatkowy tydzień rozgrywek pomiędzy 31.05.2010 - 05.06.2010 zostaje przesunięty na termin: 07.06.2010 - 12.06.2010.

Zarząd Ligi



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 24 65 179 061 19 3 2
2 OUTSIDERZY 24 63 158 082 18 3 3
3 TBS PIEKARNIA 2 24 62 150 090 18 2 4
4 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 24 51 130 110 12 3 9
5 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 24 51 124 116 11 5 8
6 SSN START 1 24 50 131 109 11 5 8
7 JUSPORT 2 24 50 126 114 12 2 10
8 LKS KOLUSZKI 24 49 125 115 12 2 10
9 CYRKIEL 24 45 119 121 10 1 13
10 SOBMAR 24 42 096 144 7 4 13
11 AJN ŁUGOWSCY 24 38 093 147 6 2 16
12 POLONIA 24 37 097 143 5 3 16
13 TAURON 24 36 088 152 5 2 17
14 POKEMONY 24 30 064 176 3 1 20


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 67 5 211 : 069
2 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 53 16 175 : 081
3 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 52 20 180 : 096
4 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 51 21 178 : 100
5 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 48 21 173 : 119
6 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 48 24 171 : 114
7 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 48 24 169 : 110
8 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 48 23 166 : 115
9 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 47 17 152 : 080
10 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 45 22 156 : 109
11 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 44 16 151 : 088
12 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 43 23 158 : 106
13 Domański Marian POLONIA 43 29 155 : 120
14 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 38 28 146 : 116
15 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 38 28 142 : 118
16 Wiaderny Paweł TAURON 37 35 143 : 139
17 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 35 35 146 : 133
18 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 34 38 144 : 144
19 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 34 38 133 : 141
20 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 34 31 132 : 114
21 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 34 29 132 : 120
22 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 34 22 117 : 098
23 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 33 36 132 : 131
24 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 32 21 116   099
25 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 31 39 124 : 144
26 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 30 37 121 : 142
27 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 29 28 121 : 107
28 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
29 Pniak Szymon POKEMONY 27 42 115 : 155
30 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 27 9 089 : 049
31 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 27 10 089 : 065
32 Rechciński Michał CYRKIEL 25 36 117 : 126
33 Zimoń Mariusz CYRKIEL 25 27 105 : 099
34 Markowski Maciej POKEMONY 24 39 100 : 148
35 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 23 38 099 : 136
36 Wasiak Roman SOBMAR 22 46 113 : 163
37 Kowalski Andrzej SOBMAR 22 33 101 : 129
38 Kunert Szymon OUTSIDERZY 15 17 068 : 073
39 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 14 28 072 : 093
40 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 13 34 064 : 120
41 Zbrojewski Aureliusz TAURON 11 61 058 : 192
42 Wosek Tomasz SOBMAR 11 26 052 : 084
43 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 11 24 051 : 082
44 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 10 17 041 : 063
45 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 08 16 036 : 055
46 Wojciechowski Wojciech POLONIA 07 62 063 : 196
47 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 07 9 030 : 032
48 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 07 4 027 : 018
49 Przygocki Zbigniew POKEMONY 06 63 060 : 198
50 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 06 28 035 : 091
51 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 5 025 : 018
52 Auguścik Natalia AJN ŁUGOWSCY 05 4 021 : 015
53 Sułkowski Jacek POLONIA 04 36 039 : 116
54 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 7 018 : 027
55 Korus Józef SSN START 1 03 9 016 : 031
56 Woźniak Wiesław SSN START 1 01 2 003 : 007
57 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
58 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
59 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

pavmar



«« powrót