IV liga po 29 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-28)



Praktyczna rada

Praktyczna rada.

Przełożenie zaległych spotkań na następny tydzień po Bożym Ciele nie oznacza, że zespoły nie mogą dogadać się na wcześniejsze ich rozegranie. Kto zostaje w Łodzi [nie wyjeżdża na długi weekend] niech gra w pn, wt, śr i pt.

W klarownych sytuacjach, można też pomyśleć o wcześniejszym rozegraniu baraży.



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 29 87 162 028 29 0 0
2 AMPER 29 76 197 093 22 1 5
3 MTS PIRANIE 29 76 210 080 21 5 3
4 GOK LUTOMIERSK 29 75 202 088 21 4 4
5 ZAPAŁ 2 29 72 172 118 21 2 6
6 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 29 66 170 120 16 5 8
7 WIMARAN 29 57 146 144 13 2 14
8 RELAX ŁÓDŹ 29 55 135 155 12 3 14
9 POWER TEAM 29 54 120 170 10 5 14
10 ELEKTROPROJEKT 29 49 120 170 7 6 16
11 SSN START 2 29 48 129 161 7 5 17
12 LUKS KOŹLE 1 29 45 108 182 10 0 19
13 ARISTO 29 43 108 182 6 2 21
14 LUKS KOŹLE 2 29 43 097 193 5 4 20
15 HOMECOMPUTER.pl 2 29 41 094 196 6 0 23
16 SIEDLECKA 29 33 060 130 2 2 25


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 74 3 227 : 024
2 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 72 11 225 : 080
3 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 71 16 236 : 075
4 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 67 20 225 : 088
5 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 65 0 195 : 013
6 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 60 20 202 : 088
7 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 60 14 196 : 072
8 Przeworski Przemysław AMPER 59 24 198 : 118
9 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 57 19 187 : 091
10 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 49 9 156 : 042
11 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 48 33 166 : 132
12 Kryściak Przemysław POWER TEAM 46 39 169 : 150
13 Maślanka Piotr AMPER 45 24 160 : 095
14 Mikołajczyk Grzegorz START 2 45 20 151 : 086
15 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 42 45 160 : 156
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 41 21 135 : 088
17 Majda Jan WIMARAN 39 15 127 : 071
18 Rosiak Rafał WIMARAN 39 3 120 : 027
19 Godlewski Przemysław AMPER 37 1 113 : 013
20 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 36 44 132 : 165
21 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 36 26 123 : 105
22 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 35 38 128 : 144
23 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 34 35 127 : 123
24 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 34 33 116 : 119
25 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 33 49 137 : 165
26 Michalak Ludwik POWER TEAM 33 51 130 : 188
27 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 32 49 138 : 175
28 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 31 31 118 : 123
29 Marciniak Andrzej AMPER 31 23 117 : 098
30 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 31 2 096 : 012
31 Białek Włodzimierz WIMARAN 30 39 119 : 142
32 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 27 53 124 : 178
33 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 27 28 111 : 103
34 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 27 24 091 : 093
35 Antczak Damian SOKÓŁ 3 26 16 091 : 062
36 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 0 078 : 005
37 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 25 35 099 : 130
38 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 24 9 075 : 038
39 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 23 52 106 : 180
40 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 23 1 071 : 013
41 Turek Przemysław SIEDLECKA 22 52 095 : 159
42 Kiciński Ryszard START 2 22 39 086 : 141
43 Tylman Bogdan SSN START 2 20 10 069 : 045
44 Łaski Wiesław WIMARAN 19 41 081 : 134
45 Majchrzak Łukasz SSN START 2 19 41 078 : 135
46 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 19 16 069 : 059
47 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 19 4 060 : 021
48 Pawlik Kamil SIEDLECKA 18 57 077 : 177
49 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 18 13 064 : 052
50 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 18 11 060 : 044
51 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 17 32 070 : 104
52 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 16 13 058 : 048
53 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 15 49 071 : 160
54 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 14 56 082 : 179
55 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 14 19 055 : 072
56 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
57 Grabowska Karolina POWER TEAM 12 30 059 : 102
58 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 12 30 058 : 134
59 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 12 36 056 : 122
60 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
61 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 12 22 047 : 075
62 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
63 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 11 14 040 : 051
64 Chrobot Maciej POWER TEAM 10 5 032 : 021
65 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 08 39 049 : 125
66 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 28 035 : 091
67 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
68 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
69 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
70 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 06 17 022 : 054
71 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 03 18 022 : 058
73 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 19 015 : .62
74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
75 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 01 19 008 : 060
76 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
77 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
78 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 00 31 011 : 096
79 Worpus Stanisław SSN START 2 00 29 007 : 087
80 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
81 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
82 Olbińska Anna AMPER 00 1 000 : 003
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót