III liga po 25 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-28)



Praktyczna rada

Praktyczna rada.

Przełożenie zaległych spotkań na następny tydzień po Bożym Ciele nie oznacza, że zespoły nie mogą dogadać się na wcześniejsze ich rozegranie. Kto zostaje w Łodzi [nie wyjeżdża na długi weekend] niech gra w pn, wt, śr i pt.

W klarownych sytuacjach, można też pomyśleć o wcześniejszym rozegraniu baraży.



  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 RAVEN CLUB 25 66 163 087 19 3 3
2 DREWNOMIK 25 65 160 090 19 2 4
3 TOMA 25 58 152 098 14 5 6
4 POLESIANKA 25 57 149 101 14 4 7
5 SALOS 25 54 131 119 11 7 7
6 KORAD 25 54 131 119 10 9 6
7 PORTA WAN 25 53 122 128 12 4 9
8 DEKO-STAR 25 50 129 121 11 3 11
9 MKS JEDYNKA 25 49 131 119 8 8 9
10 EXPANDOR 25 46 115 135 9 3 13
11 ATOS 25 43 116 134 5 8 12
12 MAGELLAN 25 38 096 154 4 5 16
13 ZAPAŁ 1 25 38 092 158 4 5 16
14 RET GIM 20 25 29 063 187 2 0 23


  III LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pyć Piotr TOMA 65 10 206 : 074
2 Wawrzyniak Zbigniew RAVEN CLUB 60 15 201 : 081
3 Gajewski Marcin DREWNOMIK 58 17 193 : -80
4 Przygoda Andrzej MKS JEDYNKA 52 23 177 : 102
5 Wycech Grzegorz DEKO-STAR 52 1 158 : 029
6 Budkowski Jan POLESIANKA 51 23 167 : 125
7 Niedzielski Patryk TOMA 50 13 164 : 075
8 Matusiak Lech POLESIANKA 47 27 173 : 124
9 Knetel Julian SALOS 47 25 170 : 116
10 Chobot Wojciech SALOS 47 25 161 : 123
11 Przybyłek Przemysław EXPANDOR 46 28 165 : 122
12 Adamczyk Jarosław KORAD 45 29 163 : 119
13 Korus Piotr KORAD 44 28 166 : 121
14 Kijo Stanisław ATOS 42 33 162 : 119
15 Lewandowski Witold PORTA WAN 41 30 156 : 115
16 Baniewicz Wincenty PORTA WAN 41 25 147 : 117
17 Kamiński Jacek ZAPAŁ 1 39 33 152 : 133
18 Sobczak Bogdan ATOS 39 33 150 : 120
19 Sobieszek Sławomir DREWNOMIK 39 9 124 : 056
20 Płoński Henryk POLESIANKA 38 34 141 : 138
21 Przygoda Jerzy MKS JEDYNKA 37 38 151 : 148
22 Wycech Paweł DEKO-STAR 36 1 108 : 022
23 Rojek Zbigniew EXPANDOR 34 21 113 : 096
24 Mikołajczyk Robert DREWNOMIK 30 28 107 : 119
25 Gossa Marek RAVEN CLUB 29 22 112 : 103
26 Lis Jacek PORTA WAN 28 47 118 : 175
27 Krasoń Krzysztof MKS JEDYNKA 26 46 122 : 159
28 Walak Dariusz MAGELLAN 26 25 105 : 094
29 Stanowski Adam RAVEN CLUB 26 21 092 : 090
30 Kolasiński Andrzej MAGELLAN 24 35 103 : 131
31 Przepiórkowski Jerzy ATOS 22 50 112 : 166
32 Gniadek Dariusz RET GIM 20 22 39 091 : 140
33 Korzeniewski Marcin RET GIM 20 21 48 103 : 164
34 Solarek Kamil SALOS 21 12 076 : 060
35 Gajewicz Mariusz MAGELLAN 20 39 084 : 138
36 Kapusta Marcin EXPANDOR 19 53 094 : 178
37 Grabarczyk Andrzej DEKO-STAR 18 52 088 : 177
38 Kopczyński Jerzy KORAD 17 27 080 : 091
39 Drewnowicz Tadeusz DREWNOMIK 17 27 076 : 093
40 Kolanek Mateusz ZAPAŁ 1 17 19 068 : 066
41 Mruk Wiesław ZAPAŁ 1 14 40 073 : 133
42 Stanowski Piotr RAVEN CLUB 14 20 063 : 071
43 Pinek Jerzy RET GIM 20 14 25 058 : 085
44 Tomaszewski Edward TOMA 13 34 062 : 113
45 Gajewski Kazimierz ZAPAŁ 1 13 8 048 : 031
46 Pyć Włodzimierz TOMA 10 30 061 : 102
47 Kwiatkowski Krzysztof RAVEN CLUB 10 8 036 : 037
48 Korpecki Piotr KORAD 09 25 049 : 084
49 Wycech Zdzisław DEKO-STAR 08 32 040 : 099
50 Grabowicz Grzegorz MAGELLAN 07 11 029 : 039
51 Boczek Michał SALOS 04 32 031 : 101
52 Kurzawa Magdalena MAGELLAN 04 2 014 : 010
53 Białkowski Sławomir ZAPAŁ 1 03 36 022 : 108
54 Bobrowski Tadeusz RET GIM 20 02 46 027 : 140
55 Abel Łukasz PORTA WAN 02 7 008 : 022
56 Kurzawski Jędrzej SALOS 02 1 007 : 005
57 Marchwicki Oskar MAGELLAN 01 11 010 : 034
58 Będzia Eugeniusz POLESIANKA 01 3 005 : 009
59 Rojek Paweł EXPANDOR 01 2 004 : 006
60 Tokarski Robert DEKO-STAR 01 20 004 : 060
61 Gniadek Bartosz RET GIM 20 00 8 004 : 027
64 Goszczyński Andrzej EXPANDOR 00 21 004 : 063
65 Leśniewski Piotr SALOS 00 6 001 : 018
66 Gawot Henryk DEKO-STAR 00 4 000 : 009
67 Kwiatkowski Łukasz PORTA WAN 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót