II liga po 25 tygodniach + Ranking
(data: 2010-05-28)



Praktyczna rada

Praktyczna rada.

Przełożenie zaległych spotkań na następny tydzień po Bożym Ciele nie oznacza, że zespoły nie mogą dogadać się na wcześniejsze ich rozegranie. Kto zostaje w Łodzi [nie wyjeżdża na długi weekend] niech gra w pn, wt, śr i pt.

W klarownych sytuacjach, można też pomyśleć o wcześniejszym rozegraniu baraży.



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 25 68 189 061 20 3 2
2 OUTSIDERZY 25 66 166 084 19 3 3
3 TBS PIEKARNIA 2 25 63 154 096 18 2 5
4 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 25 54 130 120 12 5 8
5 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 25 54 136 114 13 3 9
6 JUSPORT 2 25 53 132 118 13 2 10
7 LKS KOLUSZKI 25 52 131 119 13 2 10
8 SSN START 1 25 51 135 115 11 5 9
9 CYRKIEL 25 46 123 127 10 1 14
10 SOBMAR 25 43 100 150 7 4 14
11 AJN ŁUGOWSCY 25 41 099 151 7 2 16
12 POLONIA 25 38 097 153 5 3 17
13 TAURON 25 37 092 158 5 2 18
14 POKEMONY 25 31 066 184 3 1 21


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 70 5 220 : 071
2 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 55 17 182 : 085
3 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 53 22 185 : 104
4 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 52 23 184 : 107
5 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 51 24 178 : 115
6 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 51 23 175 : 116
7 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 50 25 178 : 117
8 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 50 17 161 : 082
9 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 49 23 179 : 126
10 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 48 22 165 : 112
11 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 46 23 167 : 109
12 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 46 17 159 : 093
13 Domański Marian POLONIA 43 32 160 : 129
14 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 40 29 152 : 122
15 Wiaderny Paweł TAURON 40 35 152 : 145
16 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 40 29 148 : 125
17 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 38 35 155 : 137
18 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 37 22 126 : 101
19 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 36 39 151 : 149
20 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 36 30 139 : 125
21 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 34 41 135 : 150
22 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 34 33 133 : 120
23 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 33 36 132 : 131
24 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 33 40 132 : 148
25 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 33 37 130 : 143
26 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 33 23 119   105
27 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 29 28 121 : 107
28 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 29 10 097 : 053
29 Pniak Szymon POKEMONY 28 44 121 : 163
30 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
31 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 27 10 089 : 065
32 Rechciński Michał CYRKIEL 26 38 123 : 132
33 Zimoń Mariusz CYRKIEL 26 29 112 : 105
34 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 25 39 106 : 142
35 Markowski Maciej POKEMONY 25 41 105 : 154
36 Wasiak Roman SOBMAR 22 46 113 : 163
37 Kowalski Andrzej SOBMAR 22 36 103 : 138
38 Kunert Szymon OUTSIDERZY 16 18 071 : 078
39 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 14 28 072 : 093
40 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 13 34 064 : 120
41 Wosek Tomasz SOBMAR 12 28 058 : 090
42 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 12 26 054 : 089
43 Zbrojewski Aureliusz TAURON 11 64 059 : 201
44 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 10 17 041 : 063
45 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 08 16 036 : 055
46 Wojciechowski Wojciech POLONIA 07 65 065 : 205
47 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 07 10 031 : 035
48 Auguścik Natalia AJN ŁUGOWSCY 07 5 029 : 019
49 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 07 4 027 : 018
50 Przygocki Zbigniew POKEMONY 06 66 064 : 207
51 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 06 28 035 : 091
52 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 5 025 : 018
53 Sułkowski Jacek POLONIA 04 39 040 : 125
54 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 8 020 : 030
55 Korus Józef SSN START 1 03 9 016 : 031
56 Woźniak Wiesław SSN START 1 01 5 003 : 016
57 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
58 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
59 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

pavmar



«« powrót