GALA w WIŚNIOWEJ GÓRZE -swój udział zapowiedzieli
(data: 2010-06-03)

Nowa strona 1

GALA Z GWIAZDAMI TENISA STOŁOWEGO

LISTY ZGŁOSZEŃ (3 czerwca)

Nie ma obowiązku wcześniejszego zgłaszania się do zawodów, (wyjątek TOP 20)

ale prosimy potencjalnych uczestników o awizowanie swojego przybycia,

ułatwi to nam sprawne rozpoczęcie i przeprowadzenie zawodów.

 

 

PANIE rocznik 1970 i starsze

 

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

 

1.

Lewandowska Iwona     

Łódź

 

 

2.

Bielak Katarzyna

Radom

 

 

3.

Alina Zborowska

Jastrzębie Zdrój

 

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PANOWIE powyżej 70 lat 

 

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

 

1.

Orzechowski Zdzisław

Łowicz

 

 

2.

Rogoziński Ryszard

Łódź

 

 

3.

Gorczyca Bogusław

Warszawa

 

 

4.

Wojtczak Tadeusz

Łódź

 

 

5.

   

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

     

 

 

 

PANOWIE 60-69 lat 

 

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

 

1.

Mruk Wiesław

Łódź

 

 

2.

Żywotek Sylwester

Łódź

 

 

3.

Olbiński Janusz

Łódź

 

 

4.

Urbańczyk Stanisław

Łódź

 

 

5.

Wiliński Wiesław

Łódź

 

 

6.

Wojnarski Janusz

Gostynin

 

 

7.

Pytkowski Tadeusz     

Łowicz      

 

 

8.

Kowalczyk Leszek

Katowice

 

 

9.

Glura Henryk

Bydgoszcz

 

 

10.

Janicki Stanisław

Bydgoszcz

 

 

11.

Banaszkiewicz Ryszard

Brzeg Dolny

 

 

12.

 

 

 

 

     

 

 

 

PANOWIE 50 – 59 lat

 

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

 

1.

Frączyk Stanisław

Stockerau

 

 

2.

Kucharski Leszek

Kraków

 

 

3.

Molęda Jan

Radom

 

 

4.

Ciesiołkiewicz Waldemar

Łódź

 

 

5.

Grajkowski Janusz

Toruń

 

 

6.

Tomaszewski Edward

Łódź

 

 

7.

Lewczuk Mirosław

Świętochowice

 

 

8.

Winkiel Grzegorz

Oborniki Śląskie

 

 

9.

Przybyłowicz Marek

Warszawa

 

 

10.

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

     

 

 

 

PANOWIE 40 – 49 lat

 

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

 

1.

Ługowski Jarosław

Łódź

 

 

2.

Bartłomiejczyk Jarosław

Rzgów

 

 

3.

Sokołowski Witold     

Łódź        

 

 

4.

Ciesielski Robert

Łódź        

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

       

 

 

 

U1

roczniki 2002 i młodsze, dziewczynki i chłopcy [do I klasy SP]

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Kowalski Bartosz

Łask

 

2.

Stanisławski  Krzysztof 

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U2

 roczniki 2001 i 2000  [klasy II - III  SP]  DZIEWCZYNKI

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Szarek Dominika

Szczucin

 

2.

Bielaszka Karolina

Szczucin

 

3.

Bielaszka Jzabella

Szczucin

 

4.

Gierszewska Joanna

Szczucin

 

5.

Kuwerska Karina

Moszczenica

 

6.

Sęk Karina

Moszczenica

 

7.

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

11.

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

U3

 roczniki 2001 i 2000  [klasy II - III  SP]  CHŁOPCY

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Balcerzak Dawid

Słupca

 

2.

Czyżewski Eryk

Łódź

 

3.

Stanisławski  Grzegorz 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

7.

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

11.

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

U4

roczniki 1999 - 1997  [klasy IV - VI SP],  DZIEWCZYNKI

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

 

 

 

2.

 

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

U5

roczniki 1999 - 1997  [klasy IV - VI SP],  CHŁOPCY

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Stobiecki Michał

Łódź

 

2.

Kruś Szymon

Łódź

 

3.

Pawlak Paweł

Łódź

 

4.

Pawlikowski Bartosz

Łódź

 

5.

Rutkowski Szymon

Łódź

 

6.

Dubiela Dawid

Łodź

 

7.

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

11.

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

U7

roczniki 1996-1994, [klasy I - III  Gimnazjum] "KAWALERZY"

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Ługowski Artur

Łódź

 

2.

Patryk Kostrzewski

Zgierz      

 

3.

Mateusz Sitek

Zgierz      

 

4.

Lebioda Rafał

Łódź

 

5.

Antczak Damian

Zgierz      

 

6.

Podsędek Mateusz      

Łowicz      

 

7.

Podsędek Piotr      

Łowicz      

 

8.

Winnicki Damian       

Łowicz      

 

9.

Żabiński Mateusz

Słupca

 

10.

 

 

 

11.

 

 

 

       

U6

roczniki 1996-1994, [klasy I - III  Gimnazjum] "PANIENKI"

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Ługowska Natalia

Łódź

 

2.

 

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

AMATOR

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Mruk Wiesław

Łódź

 

2.

Grajkowski Janusz

Toruń

 

3.

Kalinowski Tomasz

Łódź

 

4.

Kowalski Jacek

Łask

 

5.

Serowiec Przemysław

Skórzec

 

6.

 

 

 

 

 

 

       

 

OTWARTY TURNIEJ KOBIET

 

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Lewandowska Iwona     

Łódź

 

2.

Ługowska Natalia

Łódź

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

7.

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

11.

 

 

 

12.

 

 

 

13.

 

 

 

       

 

OTWARTY TURNIEJ MĘŻCZYZN

lp

nazwisko i imię

miejscowość

klub

1.

Kucharski Leszek

Kraków

 

2.

Radwański Robert

Łódź

KS ELTA Łódź

3.

Walaszczyk Rafał

Rzgów

GLKS Burza Pawlikowice

4.

Rybikowski Przemysław

Łódź

WHSP Łódź

5.

Ługowski Jarosław     

Łódź

ANJ Ługowscy Łódź

6.

Ciesiołkiewicz Waldemar

Łódź

WHSP Łódź

7.

Dens Marcin

Brzeziny

 

8.

Świerczyński Daniel

Brzeziny

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

 



«« powrót