GALA w WIŚNIOWEJ GÓRZE - najlepsi w sobotę
(data: 2010-06-05)

Nowa strona 1

Drugi dzień Gali w Wiśniowej Górze

TOP20 GRAND PRIX ŁODZI sezonu 2009/2010

 

                      

            

1.

Wojnarski Robert      

Gostynin    

2.

Wawrzyniak Andrzej    

Sochaczew   

3.

Rybikowski Przemysław

Łódź

4.

Kalina Leszek         

Aleksandrów 

  5-8

Ciesiołkiewicz Waldemar

Łódź        

 

Placek Krzysztof      

Skierniewice

 

Winnicki Damian       

Łowicz      

 

Ostrowski Dawid       

Łódź        

 12-16

Dubiela Jacek         

Łódź        

 

Sokołowski Witold     

Łódź        

 

Podsędek Mateusz      

Łowicz      

 

Gęszczak Patryk      

Pabianice   

13-16

Pytkowski Tadeusz     

Łowicz      

 

Maczużak Bartek       

Pabianice   

 

Konecki Adam          

Łódź        

16.

Sitarek Grzegorz

Rawa Mazowiecka

17-20

Przesmycki Przemysław 

Łódź        

 

Ługowski Jarosław

Łódź        

 

Jarmakowski Kamil     

Pabianice   

 

Szcześniak Karol      

Koźle       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U1

roczniki 2002 i młodsze, dziewczynki i chłopcy [do I klasy SP]

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Kwapiś Kuba

Rawa Mazowiecka

 

2.

Tempka Jan

Rawa Mazowiecka

 

3.

Kowalski Bartosz

Łask

 

4.

Stanisławski  Krzysztof 

Łódź

 

5.

Wrzosek Wiktoria

Rawa Mazowiecka

 

 

 

 

 

U2

 roczniki 2001 i 2000  [klasy II - III  SP]  DZIEWCZYNKI

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Kuwerska Karina

Moszczenica

 

2.

Sęk Karina

Moszczenica

 

 

 

 

 

U3

 roczniki 2001 i 2000  [klasy II - III  SP]  CHŁOPCY

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Balcerzak Dawid

Słupca

 

2.

Kwapiś Filip

Rawa Mazowiecka

 

3.

Czyżewski Eryk

Łódź

 

4.

Mielczarek Maciej

Łódź

 

 

 

 

 

U4

roczniki 1999 - 1997  [klasy IV - VI SP],  DZIEWCZYNKI

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Janiszewska Maja

Rawa Mazowiecka

 

2.

Nowakowska Anna

Łowicz

 

3.

Górak Kamila

Łódź

 

 

 

 

 

U5

roczniki 1999 - 1997  [klasy IV - VI SP],  CHŁOPCY

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Kukla Arkadiusz

Rawa Mazowiecka

 

2.

Polański Jakub

Rawa Mazowiecka

 

3.

Jaworski Jakub

Łódź

 

4.

Dubiela Dawid

Łodź

 

 

 

 

 

U6

roczniki 1996-1994, [klasy I - III  Gimnazjum] "PANIENKI"

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Włuczyńska Ksenia

Łowicz

 

2.

Ługowska Natalia

Łódź

 

3.

Jałowiecka Monika

Grodzisk Mazowiecki

 

4.

Janiszewska Maja

Rawa Mazowiecka

 

       

U7

roczniki 1996-1994, [klasy I - III  Gimnazjum] "KAWALERZY"

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Uzarczyk Witold

Łask

 

2.

Zwierz Przemysław

Rawa mazowiecka

 

3.

Kostrzewski Patryk

Zgierz      

 

4.

Antczak Damian

Zgierz      

 

       

 

AMATOR

lp

nazwisko i imię

miejscowość

 

1.

Przedborski Norbert

Tomaszów

 

2.

Frątczak Daniel

Łódź

 

3.

Berka Ryszard

Nakło n/Notecią

 

4.

Marciniak Zbigniew

Łódź

 

 

Uzupełnienie wyników będzie po niedzielnych turniejach OPEN.



«« powrót