IV liga - ostateczna tabela sezonu 2009-2010 + Ranking
(data: 2010-06-11)



IV liga, chociaż było w niej najwięcej drużyn [16], najwcześniej zakończyła sezon 2009-2010.
Już od początku sezonu wiadomo było, że bezdyskusyjnym kandydatem do pierwszego miejsca będzie KSIĘŻAK z Łowicza [zbyt silny skład na IV ligę].
Dzięki zimowemu wzmocnieniu, drugie miejsce, premiowane awansem, zajął AMPER.
Wczesne zakończenie rozgrywek ligowych pozwoliło na przyspieszone rozegranie baraży i już dziś wiemy, że awans do III ligi wywalczyła drużyna MTS PIRANIE.
Drużyna GOK LUTOMIERSK, po przegraniu baraży pozostaje w IV lidze.
Gratulujemy trzem drużynom udanego sezonu i awansu.
Wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w rozgrywkach minionego sezonu 2009-2010.
Tytułem wyjaśnienia: Miejsca 12, 13 i 14 - po uwzględnieniu bezpośrednich spotkań - zajęły: LUKS KOŹLE 1 [26:14], ARISTO [22:18] i LUKS KOŹLE 2 [12:28].

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 30 89 167 033 29 1 0
2 AMPER 30 79 205 095 23 1 5
3 MTS PIRANIE 30 79 220 080 22 5 3
4 GOK LUTOMIERSK 30 78 211 089 22 4 4
5 ZAPAŁ 2 30 75 180 120 22 2 6
6 T.G.SOKÓŁ 3 Zgierz 30 69 177 123 17 5 8
7 WIMARAN 30 59 151 149 13 3 14
8 RELAX ŁÓDŹ 30 56 138 162 12 3 15
9 POWER TEAM 30 55 123 177 10 5 15
10 ELEKTROPROJEKT 30 50 122 178 7 6 17
11 SSN START 2 30 49 129 171 7 5 18
12 LUKS KOŹLE 1 30 46 111 189 10 0 20
13 ARISTO 30 46 115 185 7 2 21
14 LUKS KOŹLE 2 30 46 104 196 6 4 20
15 HOMECOMPUTER.pl 2 30 42 095 205 6 0 24
16 SIEDLECKA 30 34 062 138 2 2 26


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pytkowski Tadeusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 76 4 234 : 027
2 Błaziński Andrzej ZAPAŁ 2 75 11 234 : 081
3 Duraj Andrzej GOK LUTOMIERSK 74 16 245 : 077
4 Pączek Piotr GOK LUTOMIERSK 70 20 234 : 089
5 Orzechowski Zdzisław KSIĘŻAK ŁOWICZ 67 1 203 : 016
6 Raszkiewicz Adam MTS PIRANIE 63 14 205 : 074
7 Przeworski Przemysław AMPER 62 24 207 : 120
8 Łuchniak Włodzimierz s. SOKÓŁ 3 61 22 207 : 096
9 Łuczak Zbigniew MTS PIRANIE 60 19 196 : 091
10 Skowroński Marek ZAPAŁ 2 52 9 165 : 042
11 Luchowski Bogdan ELEKTROPROJEKT 49 35 169 : 138
12 Maślanka Piotr AMPER 48 24 169 : 095
13 Kryściak Przemysław POWER TEAM 46 42 172 : 159
14 Marchwicki Paweł GOK LUTOMIERSK 45 45 169 : 158
15 Mikołajczyk Grzegorz START 2 45 20 151 : 086
16 Tarkowski Jacek MTS PIRANIE 44 21 144 : 088
17 Rosiak Rafał WIMARAN 42 3 129 : 030
18 Majda Jan WIMARAN 40 17 130 : 077
19 Jankowski Jan RELAX ŁÓDŹ 39 26 132 : 109
20 Błaszczyk Dagmara LUKS KOŹLE 2 38 45 139 : 168
21 Godlewski Przemysław AMPER 37 1 113 : 013
22 Ciesielski Robert ARISTO JEANS 36 49 146 : 168
23 Michalak Ludwik POWER TEAM 35 52 136 : 192
24 Jop Józef RELAX ŁÓDŹ 35 41 131 : 153
25 Moskwa Mariusz LUKS KOŹLE 1 35 35 121 : 126
26 Chrzanowski Wiesław RELAX ŁÓDŹ 34 35 127 : 123
27 Sokół Mirosław HOMECOMPUTER2 32 52 143 : 184
28 Marciniak Andrzej AMPER 32 24 121 : 102
29 Białek Włodzimierz WIMARAN 31 40 122 : 145
30 Durka Sławomir HOMECOMPUTER2 31 31 118 : 123
31 Podsędek Mateusz KSIĘŻAK ŁOWICZ 31 2 096 : 012
32 Kostrzewski Patryk SOKÓŁ 3 30 28 120 : 105
33 Pelski Sławomir LUKS KOŹLE 1 29 25 099 : 099
34 Antczak Damian SOKÓŁ 3 28 17 097 : 066
35 Wilk Ryszard ELEKTROPROJEKT 27 53 124 : 178
36 Skowroński Maciej LUKS KOŹLE 2 27 36 107 : 134
37 Wójcik Paweł KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 0 078 : 005
38 Worpus Sławomir MTS PIRANIE 24 9 075 : 038
39 Sokół Piotr HOMECOMPUTER2 23 52 106 : 180
40 Winnicki Damian KSIĘŻAK ŁOWICZ 23 1 071 : 013
41 Turek Przemysław SIEDLECKA 22 55 097 : 168
42 Kiciński Ryszard START 2 22 42 086 : 150
43 Jakubowski Grzegorz ARISTO JEANS 21 17 077 : 063
44 Tylman Bogdan SSN START 2 20 10 069 : 045
45 Łaski Wiesław WIMARAN 19 42 081 : 137
46 Pawlik Kamil SIEDLECKA 19 59 081 : 183
47 Majchrzak Łukasz SSN START 2 19 44 079 : 144
48 Bojęś Sławomir ZAPAŁ 2 19 4 060 : 021
49 Sitek Mateusz SOKÓŁ 3 18 13 064 : 052
50 Głowacki Kazimierz SOKÓŁ 3 18 11 060 : 044
51 Błaszczyk Patrycja LUKS KOŻLE 2 17 50 078 : 166
52 Prusinowski Krzysztof LUKS KOŹLE 1 17 35 072 : 113
53 Krawczyk Piotr ARISTO JEANS 16 13 058 : 048
54 Szychta Krzysztof SIEDLECKA 15 58 085 : 186
55 Jacak Patryk ELEKTROPROJEKT 14 22 055 : 081
56 Derendarz Zdzisław ARISTO JEANS 13 32 063 : 142
57 Stolarski Paweł ELEKTROPROJEKT 13 24 051 : 081
58 Jaskuła Małgorzata KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 6 045 : 032
59 Grabowska Karolina POWER TEAM 12 32 061 : 108
60 Kuciński Stanisław RELAX ŁÓDŹ 12 39 058 : 131
61 Tokarski Dawid POWER TEAM 12 13 048 : 048
62 Chuchrak Radosław ARISTO JEANS 11 22 042 : 074
63 Wolanin Jarosław LUKS KOŹLE 1 11 14 040 : 051
64 Chrobot Maciej POWER TEAM 11 5 035 : 022
65 Wieczorek Kazimierz ZAPAŁ 2 08 39 049 : 125
66 Banasiak Łukasz LUKS KOŹLE 2 08 28 035 : 091
67 Jasiak Jacek MTS PIRANIE 08 8 034 : 031
68 Głobiński Krzysztof AMPER 06 10 025 : 032
69 Kotlicki Mirosław ARISTO JEANS 06 4 023 : 016
70 Majchrzak Jarosław LUKS KOŹLE 1 06 17 022 : 054
71 Walas Rafał ARISTO JEANS 04 13 018 : 040
72 Wojtczak Marcin SOKÓŁ 3 03 18 022 : 058
73 Janicki Kacper HOMECOMPUTER2 03 22 015 : 071
74 Podolski Adrian LUKS KOŹLE 2 02 18 008 : 055
75 Gasiński Jerzy ZAPAŁ 2 01 33 014 : 102
76 Pychiński Michał HOMECOMPUTER2 01 19 008 : 060
77 Cienkus Tomasz SIEDLECKA 01 7 006 : 023
78 Grzyb Łukasz SIEDLECKA 01 6 004 : 020
79 Worpus Stanisław SSN START 2 00 32 008 : 096
80 Kopczyńska Joanna SSN START 2 00 10 004 : 030
81 Kasior Andrzej ZAPAŁ 2 00 3 002 : 009
82 Olbińska Anna AMPER 00 2 000 : 006
83 Stachurski Sebastian SIEDLECKA 00 3 000 : 009
84 Wójcik Arkadiusz SIEDLECKA 00 4 000 : 012

pavmar



«« powrót