II liga - ostateczna tabela sezonu 2009-2010
(data: 2010-06-11)



SOKÓŁ 1 ZGIERZ przy tej samej ilości punktów jest wyzej od KOLUSZEK gryż wygrał oba bezpośrednie pojedynki.

  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 PGE DYSTRYBUCJA 2 26 71 197 063 21 3 2
2 OUTSIDERZY 26 67 170 090 19 3 4
3 TBS PIEKARNIA 2 26 66 163 097 19 2 5
4 T.G.SOKÓŁ 2 Zgierz 26 57 144 116 14 3 9
5 T.G.SOKÓŁ 1 Zgierz 26 55 131 129 12 5 9
6 LKS KOLUSZKI 26 55 137 123 14 2 10
7 JUSPORT 2 26 54 134 126 13 2 11
8 SSN START 1 26 53 140 120 11 6 9
9 CYRKIEL 26 48 128 132 10 2 14
10 SOBMAR 26 45 105 155 7 5 14
11 AJN ŁUGOWSCY 26 43 104 156 7 3 16
12 TAURON 26 40 100 160 6 2 18
13 POLONIA 26 39 099 161 5 3 18
14 POKEMONY 26 32 068 192 3 1 22


  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Gryszkin Paweł PGE DYSTRYBUCJA 2 73 5 129 : 071
2 Stefańczyk Bogusław TBS PIEKARNIA 2 58 17 191 : 088
3 Wojtczak Tadeusz SSN START 1 55 23 193 : 108
4 Szczesniak Karol SOKÓŁ 2 55 23 193 : 109
5 Marciniak Zbigniew OUTSIDERZY 54 24 187 : 119
6 Krzywania Michał SOKÓŁ 2 54 23 184 : 116
7 Ferszowicz Krzysztof CYRKIEL 53 25 187 : 121
8 Dobrogoszcz Kamil LKS KOLUSZKI 51 24 187 : 130
9 Jarosik Kacper PGE DYSTRYBUCJA 2 51 22 174 : 115
10 Rybikowski Szymon OUTSIDERZY 50 17 161 : 082
11 Banasiak Jarosław PGE DYSTRYBUCJA 2 48 24 173 : 114
12 Kaczmarek Jan JUSPORT 2 47 19 163 : 099
13 Domański Marian POLONIA 44 34 163 : 136
14 Wiaderny Paweł TAURON 43 35 161 : 147
15 Drozda Sławomir TBS PIEKARNIA 2 42 30 160 : 127
16 Masica Tadeusz SOKÓŁ 1 41 31 153 : 133
17 Ciołek Włodzimierz SOBMAR 39 23 133 : 106
18 Szpakowski Eugeniusz SOKÓŁ 1 38 38 159 : 146
19 Skrzetuski Wojciech SSN START 1 38 40 158 : 155
20 Malinowski Jerzy LKS KOLUSZKI 38 31 146 : 129
21 Kroczyński Tadeusz TBS PIEKARNIA 2 37 33 142 : 125
22 Sienkiewicz Krzysztof TAURON 36 42 143 : 153
23 Mucha Sławomir LKS KOLUSZKI 35 38 137 : 148
24 Ługowski Jarosław AJN ŁUGOWSCY 34 42 138 : 154
25 Stańczyk Piotr SOKÓŁ 1 33 39 136 : 140
26 Kaczmarek Przemysław JUSPORT 2 33 26 121   114
27 Pniak Szymon POKEMONY 29 46 126 : 170
28 Kołodziejski Sławomir SSN START 1 29 28 121 : 107
29 Auguścik Adrian AJN ŁUGOWSCY 29 10 097 : 053
30 Urbańczyk Stanisław POLONIA 28 7 091 : 047
31 Rechciński Michał CYRKIEL 27 40 129 : 139
32 Frątczak Daniel OUTSIDERZY 27 10 089 : 065
33 Zimoń Mariusz CYRKIEL 26 32 116 : 114
34 Markowski Maciej POKEMONY 26 43 108 : 161
35 Szczęsny Dominik JUSPORT 2 25 41 107 : 148
36 Wasiak Roman SOBMAR 24 47 121 : 169
37 Kowalski Andrzej SOBMAR 23 38 108 : 146
38 Kunert Szymon OUTSIDERZY 16 21 074 : 087
39 Wnęk Stanisław JUSPORT 2 14 29 073 : 096
40 Ługowska Natalia AJN ŁUGOWSCY 14 36 068 : 128
41 Zbrojewski Aureliusz TAURON 13 65 066 : 207
42 Wosek Tomasz SOBMAR 12 28 058 : 090
43 Zuchowicz Piotr SOKÓŁ 2 12 26 054 : 089
44 Bińkowski Tadeusz CYRKIEL 10 17 041 : 063
45 Auguścik Natalia AJN ŁUGOWSCY 09 6 037 : 025
46 Wojciechowski Wojciech POLONIA 08 67 069 : 213
47 Ryczek Henryk AJN ŁUGOWSCY 08 16 036 : 055
48 Marczyński Jerzy SOKÓŁ 2 07 30 040 : 097
49 Rogalski Arkadiusz TBS PIEKARNIA 2 07 10 031 : 035
50 Andrzejewski Zbigniew SOKÓŁ 1 07 4 027 : 018
51 Przygocki Zbigniew POKEMONY 06 69 064 : 216
52 Kowalewski Jerzy PGE DYSTRYBUCJA 2 06 5 025 : 018
53 Sułkowski Jacek POLONIA 04 42 044 : 134
54 Marciniak Iza OUTSIDERZY 04 11 021 : 039
55 Korus Józef SSN START 1 03 9 016 : 031
56 Woźniak Wiesław SSN START 1 02 7 008 : 024
57 Ługowski Artur AJN ŁUGOWSCY 00 30 017 : 090
58 Siutowicz Kazimierz CYRKIEL 00 4 002 : 012
59 Grabowski Andrzej LKS KOLUSZKI 00 3 000 : 009

pavmar



«« powrót