MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW - wyniki
(data: 2010-06-29)

Nowa strona 1

Medaliści i miejsca zawodników z województwa łódzkiego

w rozegranych w dniach 25-27 czerwca 2009 roku w Jastrzębiu Zdroju

Mistrzostwach Polski Weteranów

 

Dorobek medalowy naszych reprezentantów:

indywidualnie:

Zdzisław Orzechowski (Łowicz) -złoto

Stanisław Urbańczyk - srebro

Iwona Lewandowska - brąz

 

ponadto

Iwona Lewandowska srebra w deblu i w grze mieszanej

Janusz Olbiński i Sylwester Żywotek w deblu

Tadeusz Wojtczak / () w deblu

 

 

kobiety - kategoria 40–49 lat (roczniki 1960–1969):

gra pojedyncza:

   1. PALUCH DOROTA

   2. ZBOROWSKA Alina

3-4. LEWANDOWSKA Iwona

        NOWAKIEWICZ Danuta

gra podwójna:

    1. PALUCH DOROTA / ZBOROWSKA Alina

    2. LEWANDOWSKA Iwona / BIELAK Katarzyna

 3-4. KURKIEWICZ Beata / NOWACKA Dorota

         NOWAKIEWICZ Danuta / WARACZEWSKA Małgorzata

kobiety - kategoria 50–59 lat (roczniki 1950–1959):

gra pojedyncza:

   1. SZATKO-NOWAK Jolanta

   2. MARUSZCZAK Anna

3-4. GREGORCZYK Teresa

        RUMIŃSKA Grażyna

9-12 JASKUŁA Małgorzata

gra podwójna:

   1. PIECZARKOWSKA Elżbieta / SZATKO-NOWAK Jolanta

   2. RUMIŃSKA Grażyna / KIERSZNICKA Halina

3-4. SIEWERT Halina / SKRZYPICJA Alina

       GREGORCZYK Teresa / GNIEWEK Walentyna

5-6 JASKUŁA MAŁGORZATA/Bromboszcz Barbara

mężczyźni - kategoria 40–49 lat (roczniki 1960–1969):

gra pojedyncza:

   1. TRUSZCZYŃSKI Andrzej

   2. ŚWIRK Robert

3-4. SUSZYCKI Rafał

        WIECZERZAK Jacek

9-12 KALINA Leszek

13-16 PLACEK Krzysztof

25-32 DZIEDZIŃSKI Marek

33-45 ŁUGOWSKI Jarosław

46-54 STEFANCZYK Bogusław

55-62  KRAJEWSKI Ireneusz

gra podwójna:

   1. PIOTROWSKI Krzysztof / TRUSZCZYŃSKI Andrzej

   2. KIEROŃSKI Adam / RACHAŃSKI Artur

3-4. BARTYCHA Dariusz / MOLENDA Adam

       PAGA Paweł / WIECZERZAK Jacek

9-16 KALINA Leszek/PLACEK Krzysztof

17-21  KRAJEWSKI Ireneusz/STEFANCZYK Bogusław

            Dziedziński Marek/Wanat Zdzisław

mężczyźni - kategoria 50–59 lat (roczniki 1950–1959):

gra pojedyncza:

   1. MARUSZCZAK Jarosław

   2. RÓŻALSKI Henryk

3-4. MAŁKUS Paweł

       RYGIEL Wiesław

9-12 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar

17-24 JÓZALA Waldemar

33-41 PYCHYŃSKI Sławomir

gra podwójna:

   1. GŁÓD Andrzej / MAGDOŃ Stanisław

   2. MOLĘDA Jan / MARUSZCZAK Jarosław

3-4. GNIEWEK Andrzej / WILK Piotr

       JURGOŃSKI Tomasz / OLECHNOWICZ Marian

9-16  JÓZALA Waldemar/ PYCHYŃSKI Sławomir

mężczyźni - kategoria 60–64 lat (roczniki 1945–1949):

gra pojedyncza:

   1. WOŹNIAK Marian

   2. OŚLIZŁO Bernard

3-4. PRZYGODA Jerzy

       OFIARSKI Marek

13-16 PYTKOWSKI Tadeusz

17-23 OLBIŃSKI Janusz

          ŻYWOTEK Sylwester

gra podwójna:

   1. PRZYGODA Jerzy / WOJNARSKI Janusz

   2. WOŹNIAK Marian / JANICKI Stanisław

3-4. OLBIŃSKI Janusz / ŻYWOTEK Sylwester

       RENKIEL Edmund / TRELA Adam

5-8 PYTKOWSKI Tadeusz/Markiewicz Jan

mężczyźni - kategoria 65–69 lat (roczniki 1940–1944):

gra pojedyncza:

   1. GÓRECKI Eugeniusz

   2. URBAŃCZYK Stanisław

3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard

       GĘSICKI Marian

17-24 ŁĘPICKI Andrzej

gra podwójna:

   1. PIŃSKI Mariusz / MATRACKI Zygmunt

   2. PAWLAK Leon / GÓRECKI Eugeniusz

3-4. HRECZUCH Jan / BUKOWSKI Jan

       BUDREWICZ Benedykt / DZIĘGIELEWSKI Zygmunt

5-8 URBAŃCZYK Stanisław/Eski Roman

mężczyźni - kategoria 70-74 lat (roczniki 1939-1935):

gra pojedyncza:

   1. ORZECHOWSKI Zdzisław

   2. KACPERCZYK Remigiusz

3-4. GORCZYCA Bolesław

       SZOPA Tadeusz

9-12 WOJTCZK Tadeusz

gra podwójna:

   1. MRYC Henryk / KACPERCZYK Remigiusz

   2. OGIEGŁO Józef / SZOPA Tadeusz

3-4. WOJTCZAK Tadeusz / DĄBROWSKI Edward

       GOSPODARCZYK Wiesław / GORCZYCA Bolesław

5-8 ORZECHOWSKI Zdzisław/Wyrzykowski Marian

mężczyźni - kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1934 i starsi):

gra pojedyncza:

   1. JOŃSKI Zbigniew

   2. MAŚLAK Marian

3-4. MYRCIK Józef

       HANCKO Bolesław

gra podwójna:

   1. ŻERDZICKI Stefan / JOŃSKI Zbigniew

   2. MAŚLAK Marian / DOJKA Lech

3-4. HANCKO Bolesław / MYRCIK Józef

       MUNIO Hieronim / SZCZUPAK Stanisław

gra mieszana:

   1. PAGA Paweł / SZATKO-NOWAK Jolanta

   2. WIECZERZAK Jacek / LEWANDOWSKA Iwona

3-4. PIOTROWSKI Krzysztof / ZBOROWSKA Alina

                  TRUSZCZYŃSKI Andrzej / BIELAK Katarzyna

          9-16 PYTKOWSKI Tadeusz/JASKUŁA Małgorzata

 

opracował WaldiC



«« powrót