NOWY SEZON 2010-2011 / KOMUNIKAT
(data: 2010-07-20)



UWAGA kierownicy/kapitanowie wszystkich drużyn, wszystkich 4 lig

UWAGA kierownicy/kapitanowie wszystkich drużyn, wszystkich 4 lig.

 

Ponieważ nikt nie zgłosił zmian dotyczących dni , godzin i miejsca rozgrywania meczów, przygotowałem już Terminarze na jesień 2010 wg danych z poprzedniego sezonu.

Jeżeli ktoś planuje jakieś zmiany - proszę o kontakt w celu dokonania korekty jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem Terminarzy do internetu.

 

I liga

Homecomputer czwartek 18:00 DOS w Aleksandrowie

Gemlak poniedz. 19:00 Pawilon Elty

Ol-Mar środa 19:00 DOS w Aleksandrowie

Kaliber-Pabianice środa 18:15 MOSIR w Pabianicach

Adamex piątek 19:00 Wacława 22/24

Dystrybucja 1 i 2 środa 17:00 Wacława 22/24

X-Team piątek 19:45 Czjkowskiego 14

WHSP czwartek 18:00 Pawilon Elty

PSP Łódź poniedz. 18:00 Legionów 2

Jusport 1 piątek 19:00 SP w Justynowie

Outsiderzy poniedz. 19:00 Czajkowskiego 14

UM czwartek 19:30 Kopcińskiego 69/71

Tommark Sport czwartek 18:00 DOS Aleksandrowie

 

II liga

Piekarnia 1 i 2 piątek 19:30 SP w Rąbieniu

LKS Koluszki czwartek 17:30 Będzelin SP

Sokół 1 wtorek 18:00 Leśmiana 1, Zgierz

Sokół 2 czwartek 18:00 Szczawińska 2, Zgierz

Jusport 2 czwartek 19:00 SP w Justynowie

SSN Start 1 wtorek 17:00 Olimpijska 9

Raven Club poniedz. 17:00 Karolewska 30/34

AJN Ługowscy wtorek 19:00 Pawilon Elty

Sobmar piątek 18:00 Tamka 12

Toma poniedz. 19:00 Pawilon Elty

Drewnomik środa 18:30 Pawilon Elty

Jedynka ŁZE środa 17:00 Wacława 22/24

Cyrkiel czwartek 17:00 Rawska 8, Rzgów

 

III liga

Atos poniedz. 17:00 Dąbrówki 1

Korad piątek 18:00 Tamka 12

Deko-Star poniedz. 18:00 ???

Tauron poniedz. 19:00 Czajkowskiego 14

MKS Jedynka piątek 19:00 Czajkowskiego 14

MTS Piranie poniedz. 17:00 Pawilon Elty

Amper 2 czwartek 17:00 Karolewska 30/34

Księżak czwartek 18:00 Jana Pawła II 3, Łowicz

Salos wtorek 17:00 Wodna 34

Pokemony piątek 19:00 Czajkowskiego 14

Porta Wan środa 19:00 SP w Rąbieniu

Expandor wtorek 18:00 Łowicka 8, Głowno

Polonia czwartek 17:30 Rokicińska 450,Andrzejów

Polesianka poniedz. 17:00 Dąbrówki 1

 

IV liga

Elektroprojekt wtorek 17:00 Rewolucji 21

Homecomputer 2 czwartek 18:00 DOS w Aleksandrowie

Magellan poniedz. 19:00 Czajkowskiego 14

Aristo Jeans poniedz. 19:00 Czajkowskiego 14

Wimaran środa 18:00 Lermontowa 7

Lutomiersk czwartek 17:00 Jana Pawła II 13

MPK Łódź czwartek 17:30 MPK na Wierzbowej

SSN Start 2 wtorek 17:00 Olimpijska 9

Luks Koźle poniedz. 18:00 SP w Koźlu

Power Team czwartek 17:30 Wyszyńskiego 86

Siedlecka środa 18:00 Siedlecka 7/21

Sokół 3 czwartek 18:00 Szczawińska 2, Zgierz

Relax poniedz. 17:00 Rydzowa 5

Amper 1 wtorek 17:00 Karolewska 30/34

Ret Gim 20 czwartek 17:15 Olimpijska 9

Stings środa 19:00 SP w Rąbieniu

Zapał środa 17:00 Wacława 22/24

 

pavmar@op.pl

lub tel. kom. 600 923 560

dom. 42 658 03 56

 



«« powrót