IV liga - POCZĄTEK ROZGRYWEK
(data: 2010-09-02)



Podaję składy drużyn, które w poniedziałek, 6 września, rozpoczynają rozgrywki sezonu 2010/2011.

Kto chce jeszcze dokonać jakichś zmian [wykreślić / dopisać] - ma czas teoretycznie do pierwszego meczu a praktycznie do niedzieli, 5 września.

Na znane mi adresy emailowe przesyłam Terminarz i Adresy Kontaktowe.

AMPER 1 powiadomi wszystkie drużyny przyjezdne, gdzie i kiedy będzie rozgrywał tzw. ``mecze u siebie``.

Lista zawodników IV ligi 2009 - 2010
1 2 3
AMPER 1 ARISTO JEANS ELEKTROPROJEKT
Anna Olbińska Robert Ciesielski Bogdan Luchowski
Krzysztof Głobiński Zdzisław Derendarz Ryszard Wilk
Kazimierz Wieczorek Tymoteusz Milas Paweł Stolarski
Jerzy Gasiński Grzegorz Jakubowski Patryk Jacak
Piotr Krawczyk Bogdan Sobczak
4 5 6
GOK LUTOMIERSK HOMECOMPUTER.pl 2 MAGELLAN
Piotr Pączek Mirosław Sokół Gajewicz Mariusz
Andrzej Duraj Sławomir Durka Walak Dariusz
Paweł Marchwicki Dagmara Doruch Edward Sobczak
Jerzy Włodaczyk Piotr Sokół Kolasiński Andrzej
Łukasz Bagiński Kacper Janicki Grabowicz Grzegorz
Zbigniew .....
7 8 9
LUKS KOŹLE 2 RET GIM 20 POWER TEAM
Sławomir Pelski Gniadek Dariusz Maciej Chrobot
Prusinowski Krzysztof Korzeniewski Marcin Karolina Grabowska
Adrian Podolski Pinek Jerzy Przemysław Kryściak
Maciej Skowroński Bobrowski Tadeusz Ludwik Michalak
Łukasz Banasiak Gniadek Bartosz Paweł Rogalski
Gruszecki Witold Maciej Kilanowski
Tomasz Sitarski
10 11 12
RELAX ŁÓDŹ SSN START 2 WIMARAN
Józef Jop Łukasz Majchrzak Wiesław Łaski
Wiesław Chrzanowski Grzegorz Mikołajczyk Włodzimierz Białek
Jan Jankowski Stanisław Worpus Jan Majda
Stanisław Kuciński Joanna Kopczyńska
Jerzy Kujawski Włodzimierz Hamakiewicz
Ryszard Kiciński
13 14 15
STINGS RĄBIEŃ SOKÓŁ 3 SIEDLECKA
Łukasz Abel Włodzimierz Łuchniak s. Kamil Pawlik
Łukasz Kwiatkowski Kazimierz Głowacki Przemysław Turek
Dariusz Michno Włodzimierz Łuchniak j. Krzysztof Szychta
Kuper Jarosław Damian Antczak Sebastian Stachurski
Kuper Paweł Mateusz Sitek Arkadiusz Wójcik
Patryk Kostrzewski Tomasz Cienkus
Marcin Wojtczak Łukasz Grzyb
16 17 18
MPK ŁÓDŹ ZAPAŁ PAKA MARCINIAKA
Andrzej Błaziński Mruk Wiesław Andrzej Marciniak
Marek Skowroński Białkowski Sławomir Robert Piotrowski
Sławomir Bojęś Kamiński Jacek .....
Stanisław Węgierski Gajewski Kazimierz
Kowalewski Jerzy

pavmar



«« powrót