IV liga po 3-ch kolejkach + Ranking
(data: 2010-09-24)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 GOK LUTOMIERSK 3 9 29 01 3 0 0
2 MAGELLAN 3 9 27 03 3 0 0
3 MPK ŁÓDŹ 3 9 23 07 3 0 0
4 ARISTO JEANS 3 8 21 09 2 1 0
5 SSN START 2 3 7 21 09 2 0 1
6 PAKA MARCINIAKA 3 7 19 11 2 0 1
7 ZAPAŁ 3 7 17 13 2 0 1
8 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 3 7 16 14 1 2 0
9 POWER TEAM 3 7 15 15 2 0 1
10 RADAR 2 3 5 15 15 1 0 2
11 WIMARAN 3 5 14 16 0 2 1
12 RET GIM 20 3 5 13 17 1 0 2
13 ELEKTROPROJEKT 3 5 10 20 1 0 2
14 LUKS KOŹLE 3 5 09 21 1 0 2
15 SIEDLECKA 3 4 09 21 0 1 2
16 AMPER 1 3 3 06 24 0 0 3
17 RELAX ŁÓDŹ 3 3 04 26 0 0 3
18 STINGS RĄBIEŃ 3 3 02 28 0 0 3


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 09 00 27 : 01
2 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 09 00 27 : 02
3 Grabowicz Grzegorz Magellan 09 00 27 : 05
4 Hamakiewicz Włodzimierz SSN Start 2 08 01 25 : 04
5 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 08 01 24 : 06
6 Błaziński Andrzej MPK Łódź 08 01 24 : 08
7 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 07 02 25 : 08
8 Bojęś Sławomir MPK Łódź 07 02 25 : 08
9 Majda Jan Wimaran 07 02 25 : 14
10 Ciesielski Robert Aristo Jeans 07 02 23 : 11
11 Kamiński Jacek Zapał 07 02 23 : 12
12 Kryściak Przemysław Power Team 07 02 22 : 10
13 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 06 03 21 : 10
14 Kowalewski Jerzy Zapał 06 03 20 : 13
15 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 06 02 19 : 10
16 Kolasiński Andrzej Magellan 06 00 18 : 03
17 Skowroński Marek MPK Łódź 06 00 18 : 03
18 Maniak Paweł Paka Marciniaka 06 00 18 : 07
19 Jeziorski Zbigniew Radar 2 05 04 17 : 15
20 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 05 04 17 : 19
21 Gajewicz Mariusz Magellan 05 00 15 : 03
22 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 05 02 15 : 10
23 Skowroński Maciej Luks Koźle 05 04 15 : 16
24 Gruszecki Witold Ret Gim 20 04 05 19 : 18
25 Białek Włodzimierz Wimaran 04 05 18 : 18
26 Michalak Ludwik Power Team 04 05 18 : 18
27 Sokół Mirosław Radar 2 04 05 17 : 16
28 Szychta Krzysztof Siedlecka 04 04 16 : 17
29 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 04 05 16 : 18
30 Jop Józef Relax Łódź 04 05 16 : 21
31 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 04 05 15 : 18
32 Durka Sławomir Radar 2 04 02 14 : 08
33 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 04 03 14 : 15
34 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 04 05 14 : 19
35 Łaski Wiesław Wimaran 03 06 15 : 18
36 Jacak Patryk Elektroprojekt 03 03 14 : 11
37 Głobiński Krzysztof Amper 1 03 06 13 : 20
38 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 03 03 12 : 12
39 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 03 04 12 : 13
40 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 03 03 11 : 10
41 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 03 05 11 : 21
42 Walak Dariusz Magellan 03 00 09 : 00
43 Grabowska Karolina Power Team 03 05 09 : 17
44 Turek Przemysław Siedlecka 02 06 14 : 20
45 Pawlik Kamil Siedlecka 02 07 13 : 25
46 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 02 03 11 : 12
47 Podolski Adrian Luks Koźle 02 07 11 : 23
48 Sobczak Edward Magellan 02 02 09 : 07
49 Banasiak Łukasz Luks Koźle 02 07 09 : 24
50 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 02 01 07 : 04
51 Wieczorek Kazimierz Amper 1 01 08 08 : 26
52 Abel Łukasz Stings Rąbień 01 08 07 : 24
53 Mruk Wiesław Zapał 01 05 03 : 15
54 Michno Dariusz Stings Rąbień 01 08 03 : 24
55 Węgierski Stanisław MPK Łódź 00 03 06 : 09
56 Kuciński Stanisław Relax Łódź 00 09 06 : 27
57 Gasiński Jerzy Amper 1 00 06 04 : 18
58 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 00 09 03 : 27
59 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 00 03 02 : 09
60 Białkowski Sławomir Zapał 00 03 02 : 09
61 Wilk Ryszard Elektroprojekt 00 06 02 : 18
62 Chrobot Maciej Power Team 00 01 01 : 03
63 Sokół Piotr Radar 2 00 03 01 : 09
64 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 00 09 01 : 27
65 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 00 : 03
66 Kiciński Ryszard SSN Start 2 00 02 00 : 06
67 Cienkus Tomasz Siedlecka 00 02 00 : 06
68 Olbińska Anna Amper 1 00 03 00 : 09

pavmar



«« powrót