IV liga po 5-ciu kolejkach + Ranking
(data: 2010-10-07)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 GOK LUTOMIERSK 5 15 46 04 5 0 0
2 MAGELLAN 5 15 43 07 5 0 0
3 MPK ŁÓDŹ 5 15 40 10 5 0 0
4 ARISTO JEANS 5 14 40 10 4 1 0
5 PAKA MARCINIAKA 5 13 33 17 4 0 1
6 ZAPAŁ 5 13 33 17 4 0 1
7 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 5 11 19 31 2 2 1
8 SSN START 2 5 10 29 21 2 1 2
9 WIMARAN 5 10 25 25 1 3 1
10 RET GIM 20 5 09 27 23 2 0 3
11 ELEKTROPROJEKT 5 09 22 28 2 0 3
12 RADAR 2 5 09 21 29 2 0 3
13 POWER TEAM 5 09 19 31 2 0 3
14 LUKS KOŹLE 5 07 15 35 1 0 4
15 SIEDLECKA 5 06 11 39 0 1 4
16 RELAX ŁÓDŹ 5 05 09 41 0 0 5
17 AMPER 1 5 05 06 44 0 0 5
18 STINGS RĄBIEŃ 5 05 02 48 0 0 5



RANKING


  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 15 00 45 : 02
2 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 14 01 43 : 05
3 Majda Jan Wimaran 13 02 43 : 21
4 Ciesielski Robert Aristo Jeans 13 02 41 : 11
5 Błaziński Andrzej MPK Łódź 13 02 39 : 13
6 Kowalewski Jerzy Zapał 12 03 38 : 15
7 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 12 02 37 : 13
8 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 12 03 37 : 15
9 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 11 04 36 : 14
10 Grabowicz Grzegorz Magellan 11 01 35 : 08
11 Kolasiński Andrzej Magellan 11 01 34 : 11
12 Skowroński Marek MPK Łódź 11 01 33 : 09
13 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 10 05 38 : 18
14 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 10 05 34 : 19
15 Maniak Paweł Paka Marciniaka 10 02 32 : 15
16 Gajewicz Mariusz Magellan 10 01 31 : 10
17 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 09 06 32 : 22
18 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 09 04 31 : 21
19 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 09 06 31 : 25
20 Kamiński Jacek Zapał 09 03 29 : 15
21 Gruszecki Witold Ret Gim 20 08 07 31 : 25
22 Kryściak Przemysław Power Team 08 07 29 : 26
23 Skowroński Maciej Luks Koźle 08 07 28 : 29
24 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 08 07 27 : 25
25 Jacak Patryk Elektroprojekt 07 05 28 : 18
26 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 07 07 26 : 29
27 Bojęś Sławomir MPK Łódź 07 02 25 : 08
28 Białek Włodzimierz Wimaran 06 09 28 : 32
29 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 06 06 26 : 23
30 Michalak Ludwik Power Team 06 09 26 : 31
31 Durka Sławomir Radar 2 06 06 23 : 20
32 Jop Józef Relax Łódź 06 09 22 : 36
33 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 06 03 20 : 10
34 Walak Dariusz Magellan 06 00 18 : 05
35 Łaski Wiesław Wimaran 05 10 24 : 30
36 Węgierski Stanisław MPK Łódź 05 04 23 : 16
37 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 05 05 22 : 21
38 Sokół Mirosław Radar 2 05 10 22 : 31
39 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 05 05 18 : 22
40 Jeziorski Zbigniew Radar 2 05 07 18 : 24
41 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 05 06 16 : 22
42 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 04 06 17 : 21
43 Szychta Krzysztof Siedlecka 04 09 16 : 32
44 Mruk Wiesław Zapał 04 08 14 : 27
45 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 04 02 13 : 07
46 Turek Przemysław Siedlecka 03 11 18 : 35
47 Głobiński Krzysztof Amper 1 03 12 18 : 38
48 Pawlik Kamil Siedlecka 03 11 18 : 39
49 Podolski Adrian Luks Koźle 03 12 16 : 39
50 Białkowski Sławomir Zapał 03 03 11 : 11
51 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 03 09 11 : 27
52 Grabowska Karolina Power Team 03 08 09 : 26
53 Banasiak Łukasz Luks Koźle 02 10 11 : 33
54 Sobczak Edward Magellan 02 02 09 : 07
55 Wilk Ryszard Elektroprojekt 02 07 09 : 23
56 Sokół Piotr Radar 2 02 04 07 : 13
57 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 01 06 : 07
58 Abel Łukasz Stings Rąbień 01 14 11 : 42
59 Wieczorek Kazimierz Amper 1 01 14 11 : 44
60 Michno Dariusz Stings Rąbień 01 14 06 : 42
61 Kilanowski Maciej Power Team 01 02 04 : 07
62 Kuciński Stanisław Relax Łódź 00 12 06 : 36
63 Gasiński Jerzy Amper 1 00 08 04 : 24
64 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 00 03 02 : 09
65 Jankowski Jan Relax Łódź 00 06 02 : 18
66 Olbińska Anna Amper 1 00 07 02 : 21
67 Chrobot Maciej Power Team 00 01 01 : 03
68 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 00 15 01 : 45
69 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 00 : 03
70 Kiciński Ryszard SSN Start 2 00 04 00 : 12
71 Cienkus Tomasz Siedlecka 00 04 00 : 12

pavmar



«« powrót