III liga po 3-ch kolejkach + Ranking
(data: 2010-10-23)



  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 3 09 22 08 3 0 0
2 DEKO-STAR 3 08 19 11 2 1 0
3 TAURON 3 08 19 11 2 1 0
4 AMPER 2 3 07 20 10 2 0 1
5 SALOS WODNA 3 07 16 14 2 0 1
6 POLONIA 3 06 16 14 1 1 1
7 KORAD 3 06 15 15 1 1 1
8 MKS JEDYNKA 3 06 15 15 1 1 1
9 EXPANDOR 3 06 14 16 1 1 1
10 POKEMONY 3 05 13 17 0 2 1
11 POLESIANKA 3 05 12 18 1 0 2
12 PORTA WAN 3 04 12 18 0 1 2
13 ATOS 3 04 11 19 0 1 2
14 MTS PIRANIE 3 03 05 25 0 0 3



RANKING



  III LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Godlewski Przemysław Amper 2 09 00 27 : 03
2 Wycech Paweł Deko-Star 09 00 27 : 03
3 Domański Marian Polonia 08 01 26 : 06
4 Wiaderny Paweł Tauron 08 01 24 : 07
5 Chobot Wojciech Salos Wodna 07 02 25 : 16
6 Przybyłek Przemysław Expandor 06 03 22 : 14
7 Kępiński Paweł Deko-Star 06 03 21 : 13
8 Knetel Julian Salos Wodna 06 03 20 : 15
9 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 06 03 20 : 16
10 Pniak Szymon Pokemony 06 03 19 : 16
11 Markowski Maciej Pokemony 06 03 17 : 15
12 Michalski Marcin Atos 05 04 20 : 15
13 Korus Piotr Korad 05 04 20 : 15
14 Lewandowski Witold Porta Wan 05 03 19 : 12
15 Matusiak Lech Polesianka 05 04 19 : 18
16 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 05 04 18 : 15
17 Podsędek Mateusz Księżak Łowicz 05 01 17 : 06
18 Orzechowski Zdzisław Księżak Łowicz 05 01 15 : 05
19 Budkowski Jan Atos 04 05 18 : 15
20 Kijo Stanisław Polesianka 04 05 18 : 22
21 Baniewicz Wincenty Porta Wan 04 02 15 : 09
22 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 04 02 15 : 13
23 Rosiak Rafał Amper 2 04 04 15 : 16
24 Kopczyński Jerzy Korad 04 02 13 : 12
25 Krzsoń Krzysztof MKS Jedynka 03 06 16 : 18
26 Zbrojewski Aureliusz Tauron 03 06 14 : 20
27 Rojek Zbigniew Expandor 03 03 13 : 13
28 Adamczyk Jarosław Korad 03 06 13 : 20
29 Lis Jacek Porta Wan 03 06 13 : 21
30 Boczek Michał Salos Wodna 03 03 12 : 15
31 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 03 06 12 : 20
32 Przeworski Przemysław Amper 2 03 03 11 : 08
33 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 03 00 09 : 01
34 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 03 00 09 : 01
35 Winnicki Damian Księżak Łowicz 03 00 09 : 01
36 Sułkowski Jacek Polonia 03 04 09 : 18
37 Kapusta Marcin Expandor 02 07 11 : 24
38 Maślanka Piotr Amper 2 02 03 08 : 11
39 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 02 01 06 : 03
40 Tarkowski Jacek MTS Piranie 01 08 10 : 25
41 Wojciechowski Wojciech Polonia 01 06 09 : 20
42 Raszkiewicz Adam MTS Piranie 01 08 08 : 26
43 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 01 08 07 : 24
44 Przygocki Zbigniew Pokemony 01 08 06 : 24
45 Korpecki Piotr Korad 01 02 05 : 07
46 Wycech Zdzisław Deko-Star 01 05 05 : 16
47 Gabara Adam Polonia 01 00 03 : 01
48 Kielan Bogdan Polonia 01 00 03 : 02
49 Płoński Henryk Atos 00 06 05 : 27
50 Solarek Kamil Salos Wodna 00 03 04 : 09
51 Pietrzak Witold Porta Wan 00 04 03 : 12
52 Grabarczyk Andrzej Deko-Star 00 03 02 : 09

pavmar



«« powrót