II liga po 3-ch kolejkach + Ranking
(data: 2010-10-23)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 SSN START 1 3 09 22 08 3 0 0
2 JUSPORT 2 3 08 22 08 2 1 0
3 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 3 08 20 10 2 1 0
4 RADAR 3 08 18 12 2 1 0
5 TBS PIEKARNIA 1 3 07 19 11 2 0 1
6 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 3 07 18 12 1 2 0
7 TOMA 3 06 19 11 1 1 1
8 DREWNOSTYL 3 06 15 15 1 1 1
9 CYRKIEL RZGÓW 3 06 14 16 1 1 1
10 TBS PIEKARNIA 2 3 05 14 16 0 2 1
11 RAVEN CLUB 3 04 10 20 0 1 2
12 SOBMAR 3 04 09 21 0 1 2
13 DREWNOMIK 3 03 06 24 0 0 3
14 LKS KOLUSZKI 3 02 04 26 0 0 3



RANKING



  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 09 00 27 : 03
2 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 08 01 26 : 10
3 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 08 01 26 : 11
4 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 08 01 25 : 08
5 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 08 01 25 : 11
6 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 07 02 25 : 14
7 Kaczmarek Jan Jusport 2 07 02 23 : 07
8 Niedzielski Patryk Toma 07 02 21 : 09
9 Szcześciak Karol Sokół 2 Zgierz 06 03 23 : 13
10 Pyć Piotr Toma 06 03 22 : 11
11 Szczęsny Domink Jusport 2 06 02 21 : 15
12 Auguścik Adrian Drewnostyl 06 03 20 : 13
13 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 06 03 20 : 15
14 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 06 03 19 : 13
15 Auguścik Natalia Drewnostyl 05 04 20 : 16
16 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 05 04 18 : 15
17 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 05 01 17 : 05
18 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 05 02 16 : 09
19 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 05 02 16 : 12
20 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 05 03 16 : 13
21 Ciołek Włodzimierz Sobmar 05 04 16 : 16
22 Szopa Dariusz Radar 05 01 15 : 06
23 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 04 05 18 : 17
24 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 04 05 16 : 17
25 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 04 05 14 : 17
26 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 04 01 12 : 05
27 Gajewski Marcin Drewnomik 03 06 16 : 22
28 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 03 03 14 : 10
29 Bator Mateusz Raven Club 03 06 13 : 18
30 Mucha Sławomir LKS Koluszki 03 03 12 : 14
31 Ługowski Jarosław Drewnostyl 02 07 13 : 21
32 Mikołajczyk Robert Drewnomik 02 07 13 : 22
33 Tomaszewski Edward Toma 02 06 12 : 15
34 Wosek Tomasz Sobmar 02 04 10 : 14
35 Wasiak Romar Sobmar 02 06 10 : 19
36 Stanowski Adam Raven Club 02 06 09 : 20
37 Wnęk Stanisław Jusport 2 02 01 06 : 06
38 Pyć Włodzimierz Toma 01 01 09 : 03
39 Malinowski Jerzy LKS Koluszki 01 05 08 : 16
40 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 01 05 08 : 17
41 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 01 04 06 : 13
42 Rogoziński Ryszard Radar 01 05 06 : 16
43 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 01 05 05 : 15
44 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 01 06 05 : 18
45 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 01 01 04 : 05
46 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 01 02 04 : 07
47 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 03 : 02
48 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 03 03 : 09
49 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 00 03 02 : 09
50 Sobieszek Sławomir Drewnomik 00 03 02 : 09
51 Korus Józef SSN Start 1 00 01 01 : 03
52 Kowalski Andrzej Sobmar 00 01 01 : 03
53 Rejze Robert Sobmar 00 03 01 : 09
54 Siniarski Dariusz Raven Club 00 01 00 : 03
55 Grabowski Andrzej LKS Koluszki 00 03 00 : 09
56 Smarz Marcin LKS Koluszki 00 03 00 : 09
57 Pychyński Michał Radar 00 06 00 : 18

pavmar



«« powrót