I liga po 3-ch kolejkach + Ranking
(data: 2010-10-23)



Biorąc pod uwagę nieparzystą ilość drużyn [3 z nich mają rozegrane tylko 2 mecze] prezentuję tabelę i 2 rankingi.

Pierwszy - w/g instrukcji Tomka Rogozińskiego [stosowany od 3 lat] - preferujący zawodników grających jak najwięcej meczów.
Do sortowania brane są pod uwagę tylko wygrane mecze oraz wygrane sety i przegrane sety.

Drugi - w/g koncepcji Waldka Ciesiołkiewicza - biorący pod uwagę wygrane i przegrane gry oraz różnicę pomiędzy wygranymi i przegranymi setami.

Oba systemy są dobre - zależy tylko od podejścia do sprawy. Ponieważ przez ostatnie 3 lata [odkąd prowadzę tabele i rankingi] nikt, poza Waldkiem, nie kwestionował przyjętej metody, proszę drużyny o wypowiedzenie się, którą metodę chcecie abym stosował: pierwszą [dotychczasową] czy drugą.

  I LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 X-TEAM 3 09 21 09 3 0 0
2 GEMLAK 3 09 19 11 3 0 0
3 PGE DYSTRYBUCJA 2 3 08 22 08 2 1 0
4 TOMMARK SPORT 3 07 20 10 1 2 0
5 OL-MAR 3 07 18 12 2 0 1
6 WHSZ 3 07 16 14 2 0 1
7 UNIWERSYTET MED. 2 05 15 05 1 1 0
8 JEDYNKA 3 05 07 23 0 0 3
9 JUSPORT 1 2 04 12 08 1 0 1
10 PGE DYSTRYBUCJA 1 3 03 09 21 0 0 3
11 ADAMEX 3 03 08 22 0 0 3
12 GS PABIANICE 3 03 08 22 0 0 3
13 OUTSIDERZY 2 02 05 15 0 0 2



RANKING



  I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 09 00 27 : 04
2 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 07 02 24 : 11
3 Sokołowski Witold Ol-Mar 07 02 24 : 12
4 Masica Tomasz Tommark Sport 07 02 23 : 13
5 Ścierwicki Henryk WHSZ 07 02 22 : 10
6 Gajewicz Konrad X-Team 07 02 22 : 11
7 Wroński Piotr Gemlak 07 02 22 : 11
8 Placek Krzysztof Tommark Sport 06 02 19 : 09
9 Wiszowaty Kazimierz X-Team 06 00 18 : 01
10 Walaszczyk Rafał Gemlak 06 00 18 : 03
11 Skowroński Wojciech X-Team 05 04 18 : 18
12 Kalina Leszek Tommark Sport 05 02 17 : 11
13 Ostrowski Dawid UM 05 01 16 : 05
14 Stępień Marek UM 05 01 15 : 03
15 Przesmycki Przemysław Jusport 1 05 01 15 : 06
16 Mroczko Paweł Ol-Mar 05 01 15 : 07
17 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 04 05 18 : 20
18 Olczak Mariusz Ol-Mar 04 05 17 : 16
19 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 04 04 13 : 17
20 Jędrczak Zbigniew WHSZ 03 06 16 : 21
21 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 03 06 15 : 20
22 Kasza Dominik Gemlak 03 06 13 : 22
23 Mękarski Artur Jusport 1 03 03 12 : 11
24 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 03 04 12 : 21
25 Zimny Jan Jusport 1 03 03 11 : 10
26 Juszko Andrzej Adamex 03 06 11 : 24
27 Beda Grzegorz Adamex 03 06 10 : 23
28 Zawirski Piotr UM 03 00 09 : 03
29 Olbiński Janusz Jedynka 02 05 12 : 18
30 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 02 02 10 : 07
31 Rybikowski Szymon Outsiderzy 02 04 10 : 14
32 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 02 06 10 : 18
33 Kapelański Adam Adamex 02 07 10 : 21
34 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 02 04 09 : 13
35 Banasiak Jarosław Jedynka 02 07 09 : 21
36 Lewandowska Iwona Jedynka 02 07 09 : 22
37 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 02 04 08 : 12
38 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 01 05 07 : 15
39 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 01 08 07 : 24
40 Dubiela Jacek Outsiderzy 01 02 06 : 08
41 Jagiełło Piotr Gemlak 01 02 05 : 06
42 Kierzek Kamil GS Pabianice 01 02 05 : 08
43 Molęda Jan UM 01 02 05 : 08
44 Bonikowska Aleksandra X-Team 00 03 02 : 09
45 Kunert Szymon Outsiderzy 00 03 02 : 09
46 Snarski Krzysztof Tommark Sport 00 03 02 : 09
47 Żywotek Sylwester WHSZ 00 01 01 : 03
48 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 01 : 06
49 Gralewski Adam Ol-Mar 00 03 00 : 09



RANKING 2



  Zawodnik Drużyna Gry Sety
w p w   p różnica
1 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 9 0 27 : 4 23
2 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 7 2 24 : 11 13
3 Sokołowski Witold Ol-Mar 7 2 24 : 12 12
4 Ścierwicki Henryk WHSZ 7 2 22 : 10 12
5 Gajewicz Konrad X-Team 7 2 22 : 11 11
6 Wroński Piotr Gemlak 7 2 22 : 11 11
7 Masica Tomasz Tommark Sport 7 2 23 : 13 10
8 Wiszowaty Kazimierz X-Team 6 0 18 : 1 17
9 Walaszczyk Rafał Gemlak 6 0 18 : 3 15
10 Placek Krzysztof Tommark Sport 6 2 19 : 9 10
11 Stępień Marek UM 5 1 15 : 3 12
12 Ostrowski Dawid UM 5 1 16 : 5 11
13 Przesmycki Przemysław Jusport 1 5 1 15 : 6 9
14 Mroczko Paweł Ol-Mar 5 1 15 : 7 8
15 Kalina Leszek Tommark Sport 5 2 17 : 11 6
16 Skowroński Wojciech X-Team 5 4 18 : 18 0
17 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 4 4 13 : 17 -4
18 Olczak Mariusz Ol-Mar 4 5 17 : 16 1
19 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 4 5 18 : 20 -2
20 Zawirski Piotr UM 3 0 9 : 3 6
21 Mękarski Artur Jusport 1 3 3 12 : 11 1
22 Zimny Jan Jusport 1 3 3 11 : 10 1
23 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 3 4 12 : 21 -9
24 Jędrczak Zbigniew WHSZ 3 6 16 : 21 -5
25 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 3 6 15 : 20 -5
26 Kasza Dominik Gemlak 3 6 13 : 22 -9
27 Juszko Andrzej Adamex 3 6 11 : 24 -13
28 Beda Grzegorz Adamex 3 6 10 : 23 -13
29 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 2 2 10 : 7 3
30 Rybikowski Szymon Outsiderzy 2 4 10 : 14 -4
31 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 2 4 9 : 13 -4
32 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 2 4 8 : 12 -4
33 Olbiński Janusz Jedynka 2 5 12 : 18 -6
34 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 2 6 10 : 18 -8
35 Kapelański Adam Adamex 2 7 10 : 21 -11
36 Banasiak Jarosław Jedynka 2 7 9 : 21 -12
37 Lewandowska Iwona Jedynka 2 7 9 : 22 -13
38 Jagiełło Piotr Gemlak 1 2 5 : 6 -1
39 Dubiela Jacek Outsiderzy 1 2 6 : 8 -2
40 Kierzek Kamil GS Pabianice 1 2 5 : 8 -3
41 Molęda Jan UM 1 2 5 : 8 -3
42 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 1 5 7 : 15 -8
43 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 1 8 7 : 24 -17
44 Żywotek Sylwester WHSZ 0 1 1 : 3 -2
45 Markiewicz Zdzisław Jedynka 0 2 1 : 6 -5
46 Bonikowska Aleksandra X-Team 0 3 2 : 9 -7
47 Kunert Szymon Outsiderzy 0 3 2 : 9 -7
48 Snarski Krzysztof Tommark Sport 0 3 2 : 9 -7
49 Gralewski Adam Ol-Mar 0 3 0 : 9 -9

pavmar



«« powrót