IV liga po 10-ciu kolekjach + Ranking
(data: 2010-11-13)



Kilka nierozegranych spotkań (1 i 11 listopada) oraz brak protokołu z meczu: SIEDLECKA - ELEKTROPROJEKT

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 10 30 84 16 10 0 0
2 ARISTO JEANS 10 29 82 18 9 1 0
3 ZAPAŁ 10 28 67 33 9 0 1
4 MAGELLAN 10 27 79 21 8 1 1
5 GOK LUTOMIERSK 10 26 71 29 8 0 2
6 PAKA MARCINIAKA 10 22 57 43 6 0 4
7 RADAR 2 10 21 54 46 5 1 4
8 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 9 21 49 41 5 2 2
9 RET GIM 20 9 19 52 38 5 0 4
10 SSN START 2 10 18 48 52 3 2 5
11 WIMARAN 10 17 47 53 2 3 5
12 LUKS KOŹLE 10 15 29 71 2 1 7
13 ELEKTROPROJEKT 9 14 36 54 2 1 6
14 POWER TEAM 8 14 29 51 3 0 5
15 RELAX ŁÓDŹ 9 12 27 63 1 1 7
16 SIEDLECKA 9 12 20 70 1 1 7
17 AMPER 1 10 10 10 90 0 0 10
18 STINGS RĄBIEŃ 9 09 09 81 0 0 9



RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Kowalewski Jerzy Zapał 27 03 83 : 23
2 Błaziński Andrzej MPK Łódź 27 03 83 : 25
3 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 26 04 81 : 20
4 Ciesielski Robert Aristo Jeans 25 05 80 : 25
5 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 24 06 78 : 23
6 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 23 03 71 : 24
7 Majda Jan Wimaran 22 08 75 : 41
8 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 22 05 74 : 27
9 Kamiński Jacek Zapał 22 05 70 : 32
10 Gajewicz Mariusz Magellan 21 05 65 : 27
11 Durka Sławomir Radar 2 20 07 67 : 30
12 Skowroński Marek MPK Łódź 20 03 64 : 18
13 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 19 11 66 : 42
14 Grabowicz Grzegorz Magellan 19 02 60 : 12
15 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 18 09 61 : 38
16 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 18 09 58 : 38
17 Kolasiński Andrzej Magellan 17 04 55 : 22
18 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 17 04 54 : 19
19 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 16 14 59 : 50
20 Gruszecki Witold Ret Gim 20 15 12 57 : 46
21 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 15 10 52 : 44
22 Bojęś Sławomir MPK Łódź 15 02 49 : 11
23 Skowroński Maciej Luks Koźle 14 16 52 : 58
24 Węgierski Stanisław MPK Łódź 14 06 50 : 30
25 Maniak Paweł Paka Marciniaka 14 09 50 : 42
26 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 14 09 48 : 37
27 Białek Włodzimierz Wimaran 13 17 52 : 62
28 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 13 11 51 : 43
29 Jeziorski Zbigniew Radar 2 13 11 44 : 43
30 Walak Dariusz Magellan 13 02 40 : 17
31 Kryściak Przemysław Power Team 12 12 48 : 44
32 Jop Józef Relax Łódź 12 15 47 : 56
33 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 12 18 47 : 60
34 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 41 : 24
35 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 11 15 49 : 56
36 Michalak Ludwik Power Team 09 15 43 : 52
37 Jacak Patryk Elektroprojekt 09 12 41 : 40
38 Łaski Wiesław Wimaran 09 18 38 : 59
39 Sokół Mirosław Radar 2 09 12 37 : 40
40 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 09 03 28 : 13
41 Turek Przemysław Siedlecka 08 18 37 : 60
42 Abel Łukasz Stings Rąbień 07 20 31 : 64
43 Podolski Adrian Luks Koźle 07 23 31 : 75
44 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 07 07 26 : 26
45 Jankowski Jan Relax Łódź 07 11 26 : 38
46 Szychta Krzysztof Siedlecka 06 19 25 : 63
47 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 06 13 23 : 43
48 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 05 11 33 : 41
49 Banasiak Łukasz Luks Koźle 05 22 27 : 70
50 Wilk Ryszard Elektroprojekt 05 15 24 : 48
51 Sokół Piotr Radar 2 05 07 19 : 26
52 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 05 13 19 : 41
53 Mruk Wiesław Zapał 05 13 19 : 43
54 Grabowska Karolina Power Team 05 15 16 : 49
55 Głobiński Krzysztof Amper 1 04 26 31 : 81
56 Wieczorek Kazimierz Amper 1 04 26 24 : 83
57 Białkowski Sławomir Zapał 03 12 21 : 38
58 Pawlik Kamil Siedlecka 03 13 18 : 45
59 Sobczak Edward Magellan 03 04 12 : 13
60 Michno Dariusz Stings Rąbień 02 23 15 : 69
61 Kuciński Stanisław Relax Łódź 02 16 13 : 49
62 Pinek Jerzy Ret Gim 20 02 00 06 : 01
63 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 01 06 : 07
64 Cienkus Tomasz Siedlecka 01 12 08 : 36
65 Kiciński Ryszard SSN Start 2 01 10 05 : 32
66 Kilanowski Maciej Power Team 01 02 04 : 07
67 Gasiński Jerzy Amper 1 00 18 06 : 54
68 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 00 03 02 : 09
69 Janicki Kacper Radar 2 00 03 02 : 09
70 Olbińska Anna Amper 1 00 12 02 : 36
71 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 00 24 02 : 72
72 Chrobot Maciej Power Team 00 01 01 : 03
73 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 00 04 01 : 12
74 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 00 : 03
75 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 01 00 : 03
76 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 02 00 : 06
77 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 00 03 00 : 09

pavmar



«« powrót