III liga po 6-ciu kolejkach
(data: 2010-11-13)



  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 TAURON 6 17 43 17 5 1 0
2 KSIĘŻAK ŁOWICZ 6 16 46 14 5 0 1
3 AMPER 2 6 16 39 21 5 0 1
4 SALOS WODNA 6 14 34 26 4 0 2
5 POLONIA 6 13 34 26 3 1 2
6 DEKO-STAR 6 13 33 27 3 1 2
7 MKS JEDYNKA 6 13 31 29 3 1 2
8 KORAD 6 12 27 33 2 2 2
9 POKEMONY 6 10 26 34 0 4 2
10 POLESIANKA 6 10 22 38 2 0 4
11 PORTA WAN 6 09 23 37 1 1 4
12 EXPANDOR 6 09 22 38 1 1 4
13 ATOS 6 08 21 39 0 2 4
14 MTS PIRANIE 6 08 18 42 1 0 5



RANKING



  III LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W   P
1 Wycech Paweł Deko-Star 18 00 54 : 08
2 Godlewski Przemysław Amper 2 17 01 53 : 09
3 Wiaderny Paweł Tauron 16 02 50 : 15
4 Domański Marian Polonia 15 02 49 : 13
5 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 13 05 43 : 24
6 Chobot Wojciech Salos Wodna 13 05 43 : 30
7 Knetel Julian Salos Wodna 12 06 41 : 28
8 Lewandowski Witold Porta Wan 12 05 40 : 21
9 Pniak Szymon Pokemony 11 07 38 : 32
10 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 11 04 36 : 27
11 Rosiak Rafał Amper 2 10 07 38 : 29
12 Przybyłek Przemysław Expandor 10 08 38 : 33
13 Budkowski Jan Atos 09 09 36 : 31
14 Zbrojewski Aureliusz Tauron 09 09 36 : 34
15 Adamczyk Jarosław Korad 09 09 33 : 32
16 Matusiak Lech Polesianka 09 09 33 : 38
17 Markowski Maciej Pokemony 09 09 30 : 36
18 Orzechowski Zdzisław Księżak Łowicz 09 03 29 : 11
19 Winnicki Damian Księżak Łowicz 09 00 27 : 03
20 Michalski Marcin Atos 08 10 37 : 36
21 Kijo Stanisław Polesianka 08 10 33 : 45
22 Korus Piotr Korad 08 06 30 : 24
23 Podsędek Mateusz Księżak Łowicz 08 01 26 : 08
24 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 07 11 33 : 36
25 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 07 11 32 : 39
26 Sułkowski Jacek Polonia 07 07 22 : 29
27 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 07 00 21 : 05
28 Kępiński Paweł Deko-Star 06 12 27 : 40
29 Kopczyński Jerzy Korad 06 06 24 : 24
30 Przeworski Przemysław Amper 2 06 04 21 : 15
31 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 06 02 19 : 08
32 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 05 13 33 : 43
33 Tarkowski Jacek MTS Piranie 05 13 32 : 45
34 Lis Jacek Porta Wan 05 13 25 : 44
35 Raszkiewicz Adam MTS Piranie 05 13 25 : 45
36 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 05 13 23 : 44
37 Rojek Zbigniew Expandor 05 10 21 : 37
38 Baniewicz Wincenty Porta Wan 05 04 20 : 17
39 Solarek Kamil Salos Wodna 05 04 19 : 17
40 Przygocki Zbigniew Pokemony 04 14 19 : 46
41 Maślanka Piotr Amper 2 04 05 15 : 20
42 Gabara Adam Polonia 04 02 13 : 10
43 Boczek Michał Salos Wodna 03 03 12 : 15
44 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 03 03 10 : 09
45 Wycech Grzegorz Deko-Star 03 00 09 : 03
46 Kielan Bogdan Polonia 03 01 09 : 08
47 Kapusta Marcin Expandor 02 16 20 : 51
48 Korpecki Piotr Korad 02 04 11 : 14
49 Płoński Henryk Atos 01 14 13 : 51
50 Wojciechowski Wojciech Polonia 01 10 12 : 32
51 Wycech Zdzisław Deko-Star 01 09 05 : 28
52 Pietrzak Witold Porta Wan 00 10 05 : 30
53 Grabarczyk Andrzej Deko-Star 00 05 03 : 15
54 Kurzawski Jędrzej Salos Wodna 00 03 02 : 09
55 Kopczyński Adam Korad 00 04 01 : 12

pavmar



«« powrót