II liga po 6-ciu kolejkach
(data: 2010-11-13)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 TBS PIEKARNIA 1 6 16 41 19 5 0 1
2 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 6 16 40 20 4 2 0
3 JUSPORT 2 6 14 36 24 3 2 1
4 DREWNOSTYL 6 14 33 27 3 2 1
5 SSN START 1 6 14 33 27 4 0 2
6 RADAR 6 13 32 28 3 1 2
7 TBS PIEKARNIA 2 6 12 31 29 2 2 2
8 TOMA 6 11 32 28 2 1 3
9 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 6 11 31 29 2 1 3
10 CYRKIEL RZGÓW 6 11 28 32 2 1 3
11 SOBMAR 6 11 25 35 2 1 3
12 RAVEN CLUB 6 10 23 37 1 2 3
13 DREWNOMIK 6 08 22 38 1 0 5
14 LKS KOLUSZKI 6 05 13 47 0 1 5



RANKING



  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 17 01 51 : 10
2 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 16 02 52 : 22
3 Szcześciak Karol Sokół 2 Zgierz 15 03 50 : 18
4 Niedzielski Patryk Toma 14 04 45 : 20
5 Auguścik Adrian Drewnostyl 13 05 44 : 27
6 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 13 05 44 : 27
7 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 12 06 45 : 28
8 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 12 06 40 : 28
9 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 11 07 42 : 29
10 Auguścik Natalia Drewnostyl 11 07 41 : 27
11 Kaczmarek Jan Jusport 2 11 04 39 : 14
12 Pyć Piotr Toma 11 07 39 : 26
13 Szczęsny Domink Jusport 2 11 06 39 : 32
14 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 11 07 36 : 29
15 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 10 05 37 : 24
16 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 10 08 37 : 30
17 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 10 02 33 : 14
18 Ciołek Włodzimierz Sobmar 10 05 32 : 23
19 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 10 08 28 : 31
20 Gajewski Marcin Drewnomik 09 09 39 : 35
21 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 09 09 34 : 32
22 Wosek Tomasz Sobmar 09 06 31 : 27
23 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 08 07 32 : 32
24 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 08 07 28 : 27
25 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 07 05 25 : 20
26 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 07 05 25 : 23
27 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 06 03 29 : 15
28 Mikołajczyk Robert Drewnomik 06 09 26 : 29
29 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 06 06 25 : 23
30 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 06 08 25 : 29
31 Mucha Sławomir LKS Koluszki 06 06 21 : 26
32 Szopa Dariusz Radar 06 03 19 : 13
33 Ługowski Jarosław Drewnostyl 05 13 28 : 41
34 Malinowski Jerzy LKS Koluszki 05 07 22 : 27
35 Bator Mateusz Raven Club 05 07 21 : 24
36 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 05 10 20 : 32
37 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 05 08 19 : 26
38 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 04 06 18 : 19
39 Stanowski Adam Raven Club 04 11 18 : 36
40 Wasiak Roman Sobmar 03 10 14 : 33
41 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 03 06 12 : 22
42 Pabiańczyk Sławomir Radar 03 00 09 : 00
43 Tomaszewski Edward Toma 02 12 15 : 33
44 Gossa Marek Raven Club 02 04 11 : 15
45 Kotlicki Mirosław Cyrkiel Rzgów 02 03 08 : 09
46 Wnęk Stanisław Jusport 2 02 03 08 : 12
47 Pyć Włodzimierz Toma 01 04 11 : 12
48 Rogoziński Ryszard Radar 01 11 11 : 34
49 Smarz Marcin LKS Koluszki 01 08 10 : 24
50 Rejze Robert Sobmar 01 08 10 : 26
51 Sobieszek Sławomir Drewnomik 01 05 06 : 16
52 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 01 08 05 : 24
53 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 03 : 02
54 Pyrka Arkadiusz Jusport 2 01 01 03 : 05
55 Stańczyk Piotr Sokół 1 Zgierz 00 03 03 : 09
56 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 04 03 : 12
57 Pychyński Michał Radar 00 12 03 : 36
58 Kowalski Andrzej Sobmar 00 02 02 : 06
59 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 00 03 02 : 09
60 Korus Józef SSN Start 1 00 01 01 : 03
61 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 00 01 01 : 03
62 Siniarski Dariusz Raven Club 00 02 00 : 06
63 Grabowski Andrzej LKS Koluszki 00 03 00 : 09
64 Krysiak Grzegorz Sokół 1 Zgierz 00 03 00 : 09

pavmar



«« powrót